משרת אם בעוז לתמורה

ASISIT1

New member
משרת אם בעוז לתמורה

שלום לכם,
לאחר 8 שנים בשוק הפרטי, החלטתי לשוב להוראה. מרוב עומס מידע באינטרנט, לא מצאתי תשובות מדוייקות לשאלותיי. אשמח אם תשיבו כי כבר הותשתי מהחיפושים והחישובים.
1. כמה שעות מהווה משרת אם בתיכון ששייך לעוז לתמורה וסיים את כל הפעימות? האם בכלל קיימת משרת אם בעוז? לא ברור לי.
2. מהו השכר ההתחלתי למורה בעל BA +ת.הוראה+שירות צבאי..אני יודעת שהשכר מורכב מהמון סעיפים . אני מעוניינת לדעת מהו הבסיס למורה מתחילה (יש לי וותק של שנה אחת אך אינני יודעת אם יחשיבו לי כי חלפו 8 שנים).
ככל הנראה אלמד בין 2-3 כיתות לבגרות ; לא כ"כ ידוע באיזה היקף שעות.
תודה רבה למשיבים!

mazovera

New member
תשובות

1. אם את מתחת לגיל 50, תהיי זכאית לתוספת אם אם תעבדי בהיקף משרה של לפחות 78.75% (31.5 שעות שבועיות המורכבות מ- 19 פרונטלי/תפקיד + 4.5 פרטני + 8 שהייה). תוספת אם הינה 7% להיקף המשרה (למשל משרה כנ"ל תיחשב לך כ- 85.75% משרה ומשרה "מלאה" של 40 שעות תיחשב לך כ- 107% משרה).
2. בנתונים שלך, בהנחה של 0 גמולי השתלמות ו-4% גמול בגרות (2 כיתות) שכרך ההתחלתי ברוטו במשרה של 40 שעות שבועיות (107%) יהיה כ- 8 א' שקל, תלוי כיצד בדיוק יחשבו את הוותק שלך.

טבלת השכר המשולב נמצאת כאן: http://cms.education.gov.il/EducationCMS/Units/Sherut/Sachar/AkademayiMusmachim.htm ואופן החישוב את יכולה לראות בקובץ המצורף.

כל גמול בגרות שווה 2% וכל גמול השתלמות 1.2%.

למעלה