משקפי שמש

A m b a G a l

New member
משקפי שמש

מישהי יכולה לעזור? אולי אפילו אפשר לטגליינס.. מה מתאים לפרצוף מאורך ורחב? מה מתאים לפרצוף קצר ורחב? מה מתאים לפרצוף מאורך וצ? מה מתאים לפרצוף קצר וצר? משקפיים ענקיות לאיזה מבנה? משקפיים ארוכות וצרות? משקפי טייסים? אפשר תמונות?? המון תודות :]
 
אני זוכרת היתה כתבה על זה בלאישה

אבל אני לא זוכרת כבר
פשוט לכי ותמדדי,ותיראי מה יושב עלייך הכי יפה
 

hannyoi

New member
הטיפים לקחוים מהאתר של אירוקה

טיפים להתאמת משקפי שמש לפי סוג הפנים: על כל פנים הטיפ הראשון והחשוב מכל: על גודל המסגרת להיות פרופורציונלי לגודל הפנים. מסגרות קטנות יתאימו לפנים קטנות, וגדולות למבנה פנים גדול או רחב יותר. לעומת זאת, צורת המסגרת צריכה להיות מנוגדת לצורת הפנים. פנים אובאליות (מוארכות): כמעט כל סגנון מתאים לפנים מוארכות: סגנון המסכה הטרנדי, מסגרות רבועות עם קצוות מעוגלים, משקפיים עם עדשות קמורות המלוות את קימורי הרקות, מסגרות גדולות המסתירות את רוב הפנים - רק תבחר. פנים עגולות: לפנים עגולות מומלץ לחפש משקפיים ברוחב שווה או רחב מעט מהחלק הרחב ביותר של פניך. קימורים למיניהם לא יתאימו. עדיף לבחור במשקפיים בעיצוב משולש או זוויתי רך. משקפיים עם עדשות נפרדות המחוברות בגשר ייצרו אשליה של עין גבוהה ופנים מוארכות. פנים במבנה יהלום: מבנה פנים זה מתאפיין בעצמות לחיים רחבות וגבוהות ומצח וסנטר צרים. מסגרות אליפטיות ירככו את תווי המתאר של הפנים, וכך גם משקפיים עם מסגרת רבועה קמורה. אנא הקפד שהמשקפיים אינם רחבים יותר מעצמות הלחיים שלך. מסגרות משולבות (מסגרת מתכת עם גשר אף מפלסטיק) הן בחירה טובה, מכיוון שהן מרחיבות את המצח ומצמצמות את הרקות ועצמות הלחיים. אם גם זה לא מתאים, לך על משקפיים נטולי מסגרת. פנים רבועות: כדי לרכך את הזוויתיות של מבנה הפנים הרבוע, קו הלסת החזק שלו, המצח ועצמות הלחיים הרחבות, בחר בעיצובים רכים ובעלי קימורים, שיעניקו לפנים צללית רכה יותר. עדשות עגולות גדולות או עדשות בעיצוב עיני חתול תארכנה את הפנים. פנים מלבניות: ניתן להרחיב ולקצר את מבנה הפנים בעזרת עיצובים שאינם גולשים מעבר לחלק הרחב ביותר של פניך. משקפיים עגולים או רבועים הם בדיוק בשבילך. משקפי ג'ון לנון עוצבו במיוחד לאנשים כמוך. המנע מקישוטים מיותרים או זרועות רחבות, שירחיבו את מבנה הפנים. פנים משולשות: מבנה פנים זה מאופיין בלסת רחבה ומצח צר. ניתן לרכך את החלק התחתון של הפנים על ידי הדגשת אזור העיניים. על זרועות המשקפיים להיות רחבות. מומלץ לבחור במסגרת עליונה עבה, ישרה ומודגשת האוחזת עדשות המתעגלות בתחתיתן לכיוון הפנים. מסגרות בעיצוב עיני חתול החורגות מרוחב הפנים יעזרו גם הן לריכוך קו הלסת הרחב. נסה גם משקפיים עם עדשות הממוסגרות מתכת רק בחלקן העליון. פנים בצורת לב: באפשרותך להצר את החלק העליון של פניך באמצעות מסגרות שאינן רחבות מרוחב המצח ומעוגלות בחלקן התחתון. זרועות המשקפיים צריכות להיות בעובי בינוני. משקפיים נטולי מסגרת יהוו בחירה מוצלחת. בכל מקרה, מומלץ ללכת על צבעים בהירים.
 

SummerSpirit

New member
תכלס

לכי לחנות משקפי שמש, תמדדי משקפיים שאת אוהבת ואם נראה לך יפה תקני. אני מניחה שאם יש לך פנים ארוכות וצרות, לא תקחי משפקיים ענקיות כמו שיש למרי-קייט ואשלי ולהפך, אם יש לך פנים מלאות ועגולות, לא תקחי משקפי שמש עם עדשות קטנות.
 
למעלה