משקאות קלים-השמנה,נזק לשיניים,נזק לכבד,נזק למוח,מחסור בסידן ואשלגן,כאב בטן

אביב 2019

Well-known member
ריכזתי לכם את כל הנזקים שבאים מהמשקאות הקלים ה"חמודים" האלה,
שאנחנו נותנים לילדים שלנו לשתות-

לדוגמא-האלומיניום בפחיות גורם נזק למוח.

בעיה מיוחדת-אלה המכונים "משקאות אנרגיה"...כמו רד בול,XL,בלו,
עליהם
צריך לשים... 10 שקל מס לכל פחית.

ריכזתי לכם את כל הנזקים שבאים מהמשקאות הקלים ה"חמודים" האלה,
שאנחנו נותנים לילדים שלנו לשתות-

לדוגמא-האלומיניום בפחיות גורם נזק למוח.

בעיה מיוחדת-אלה המכונים "משקאות אנרגיה"...כמו רד בול,XL,בלו,
עליהם
צריך לשים... 10 שקל מס לכל פחית.
אתה יודע שהממשלה מרמה כאן אז למה לתמוך?

קודם כל הקנס הוא על בקבוקים בעיקר.

שנית סוכר במאכלים כמו סוכריות עושה יותר נזק לשיניים.

ובכלל אדם רוצה לעשות לעצמו נזק - מה זאת החוצפה למנוע ממנו? מה זאת הפטרונות הזאת?

דיברגנט חדש

Well-known member
ובכלל אדם רוצה לעשות לעצמו נזק - מה זאת החוצפה למנוע ממנו? מה זאת הפטרונות הזאת?
אם היה מממן לעצמו את הטיפולים, אז שייעשה מה שהוא רוצה, אך ברגע שנהנה מהטיפולים על ח-ן מערכת הבריאות הציבורית יש עם זה בעיה כי אני לא אמור לשלם מס בכדי לממן את הטיפולים שלו בכדי שיגרום לעצמו נזק במודע.

אם היה מממן לעצמו את הטיפולים, אז שייעשה מה שהוא רוצה, אך ברגע שנהנה מהטיפולים על ח-ן מערכת הבריאות הציבורית יש עם זה בעיה כי אני לא אמור לשלם מס בכדי לממן את הטיפולים שלו בכדי שיגרום לעצמו נזק במודע.
כמעט כל הטיפולים שאתה מממן זה אנשים שלא רוצים להיפגע,לפחות לא במודע.

מה אח"כ תגיד גם אל תיסעו מהר שלא תעשו תאונות,שימו קרם הגנה שלא תקבלו סרטן

אין סוף לאימהות המדומה הזאת.

evglev1

Well-known member
מנהל

דווקא ערוצי הילדים מלאים בפרסומת של חכם בשמש איך להשתמש בקרם הגנה, להיות בצל ובשעות של הצל. גם היו תוכניות טלוויזיה ואפילו סדרות לילדים שמסבירות כמה העישון מזיק.

דווקא ערוצי הילדים מלאים בפרסומת של חכם בשמש איך להשתמש בקרם הגנה, להיות בצל ובשעות של הצל. גם היו תוכניות טלוויזיה ואפילו סדרות לילדים שמסבירות כמה העישון מזיק.
ושההסברה לא מצליחה אז עושים קנסות.

דרך אגב אתה יודע שקרם הגנה זה מזיק?

זה חומר מלאכותי.

שלא לדבר שלרוב האנשים יש חוסר בויטמין די - לא מספיק בשמש.

תעשה בדיקה בקופת חולים ותראה מה יצא לך.

evglev1

Well-known member
מנהל
ושההסברה לא מצליחה אז עושים קנסות.

דרך אגב אתה יודע שקרם הגנה זה מזיק?

זה חומר מלאכותי.

שלא לדבר שלרוב האנשים יש חוסר בויטמין די - לא מספיק בשמש.

תעשה בדיקה בקופת חולים ותראה מה יצא לך.
מחסור בויטמין D יש בעיקר למזרחיים, השמש של ישראל ממש שורפת את האשכנזים שגם שיזוף מכאיב מעבר לסכנת הסרטן עור. גם בארה"ב נטען שהשחורים נפגעו יותר מהקורונה בגלל המחסור בויטמין D. כך שללבנים בדרך כלל אין בעיה כזו.

מחסור בויטמין D יש בעיקר למזרחיים, השמש של ישראל ממש שורפת את האשכנזים שגם שיזוף מכאיב מעבר לסכנת הסרטן עור. גם בארה"ב נטען שהשחורים נפגעו יותר מהקורונה בגלל המחסור בויטמין D. כך שללבנים בדרך כלל אין בעיה כזו.
הכל בתאוריה,תבדוק בשטח - שאל רופאי משפחה.

מחסור בוויטמין d דווקא יותר מתאים לערבים מוסלמים ויהודים חרדים.כיוון שהם מכוסים מכף רגל עד ראש ולא חשופים לשמש.
אז זהו לא מספרים לאנשים אבל עם אורח החיים שלא נמצאים הרבה בשמש יש המון אנשים שחסר להם.

בוא נגיד שחצי שעה ביום לא מספיק אלא אם אוכלים הרבה דברים עם ויטמין די(למשל דגים.)

סתוונית333

Well-known member
אז זהו לא מספרים לאנשים אבל עם אורח החיים שלא נמצאים הרבה בשמש יש המון אנשים שחסר להם.

בוא נגיד שחצי שעה ביום לא מספיק אלא אם אוכלים הרבה דברים עם ויטמין די(למשל דגים.)

גם קרם הגנה מונע את ספיגת ויטמין די .

דיברגנט חדש

Well-known member
ממש לא רק של מזרחיים, אומנם יש להם חסר גדול יותר, אך גם לך יש חסר ובמקרה הטוב, אתה בגבול התחתון של הסקלה לחסר.

דיברגנט חדש

Well-known member

בהחלט, מי שעושה תאונות משלם יותר על ביטוח ואם הוא מרבה בתאונות, אף חברת ביטוח לא תסכים לבטח אותו.

בהחלט, מי שעושה תאונות משלם יותר על ביטוח ואם הוא מרבה בתאונות, אף חברת ביטוח לא תסכים לבטח אותו.
זה המילכוד,הביטוח הוא של המדינה,היא לא יכולה פשוט להגיד אני לא מבטחת אותך(אף על פי שאני רוצה)

אז בעצם זה אומר דיקטטורה - שמעכשיו היא מבטחת אותי בכפיה ולכן מחליטה על כל דבר שאני עושה

אתה לא מבין שזה מצב של רוע סמוי?

למעלה