"משנה לי"-שבוע שינויים במחיר מוזל

יום פתוח באוניברסיטת תל-אביב 26.5.2010

יום פתוח באוניברסיטת תל-אביב לתארים מתקדמים ולתואר ראשון ב- 26.5.2010 מ- 12.00 - 18.00. במקביל מתקיים יריד תעסוקה השנתי ה- 30 של אוניברסיטת תל-אביב. נשמח לראותכם.

Musi© Gi®l

New member
כי יש פעמיים http://

תמחקי אחד וזה יעבוד. לא אמור להיות מסובך בשביל סטודנטית

יום פתוח 26.5.10 - קישורית מעודכנת

יום פתוח באוניברסיטת תל-אביב 26.5.2010 תוכן: יום פתוח באוניברסיטת תל-אביב לתארים מתקדמים ולתואר ראשון ב- 26.5.2010 מ- 12.00 - 18.00. במקביל מתקיים יריד תעסוקה השנתי ה- 30 של אוניברסיטת תל-אביב. נשמח לראותכם.

IMAN14

New member
חחח

אבל הם אומרים שההרשמה נסגרת בעוד 3 ימים. סתם הלחיצו אותי ונרשמתי בטח יכולתי להירשם ביום הפתוח במחיר מוזל פאק

"משנה לי"-שבוע שינויים במחיר מוזל

בכדי לסייע למי שקיבל זה עתה את ציון הפסיכומטרי, אוניברסיטת תל-אביב מאפשרת לכל המועמדים שנרשמו כבר ללימודים לבצע החלפת חוגים או הוספת חוגים בתשלום מופחת של 90 ₪ (במקום 190 ₪) וזאת החל מיום ד' 28.4.2010 ועד ליום ה' 6.5.2010. לרגל שבוע השינויים ההרשמה מוארכת עד 6.5.2010 (למעט לתכנית הפרעות בתקשורת). למי זה מיועד? החלפת/הוספת החוגים נועדה לאפשר למועמדים שנרשמו כבר ללימודים לשנות את הרשמתם ולהירשם לתכניות לימוד שאליהם הם יכולים להתקבל כעת, על-פי הציון הפסיכומטרי שבידם ועל-פי חתך הקבלה העדכני לתכנית. בכל מקרה יש לקחת בחשבון שחתך הקבלה עשוי לרדת במהלך החודשים הקרובים, ומומלץ להתייחס גם לחתך הקבלה הסופי בשנה שעברה (אם כי האוניברסיטה אינה מתחייבת שהחתך ירד עד אליו). בהצלחה לכולם

למעלה