משחקי שישי בלילה בNBA, תשעה משחקים, ההימורים:

• פותח הנושא cache
  • פורסם בתאריך

לאוס

New member
גפן במובן ג-פן, או גריבן במובן גרא-בן?

לשאלתכם: אין קשר, כבר אין מה לכתוב בנושא. 1. טורונטו - לייקרס: קשוח על ההתחלה. הראש אומר לייקרס (משחק יפה מאוד אתמול) אבל הרגש ראפטורס. 2. פילדלפיה - אורלנדו: מג'יק. לא רואה אפשרות אחרת. 3. אינדיאנה - יוסטון: יאללה, שיהיה יוסטון. זה לא כאילו שזה ישנה משהו. 4. וושינגטון - יוטה: יוטה בפורמה, הוויזארדס לא מספיק יציבים. ג'אז. 5. סקרמנטו - ניו אורלינס: סקרמנטו הבריאה מזכירה לי את דנבר. ערמת כשרונות מבוזבזת להדהים. ניו אורלינס אמורה להתחיל פה רצף חדש. 6. גולדן סטייט - שארלוט: זה לדעתי מוקש לא קטן. שארלוט לא פראיירים ויכולים לנצח כל קבוצה, למרות שעקרון היציבות שלהם מוטל בספק (ומתבסס על התפוצצות בימים אי זוגיים שמתחלקים ב 2 בלי שארית). ובכל זאת, הווריורס בבית אמורים לספק את הסחורה. 7. מינסוטה - קליפרס: טימברוולבס, למרות שאת מי זה באמת יכול לעניין. 8. מיאמי - ניו ג'רזי: שמועה עקשנית במיוחד גורסת כי מרבית הסגל של מיאמי מגיע מותש למשחקים לאחר שכילה את כוחו במשחקי פטאנק אגרסיביים במיוחד. נטס. 9. פורטלנד - ניו יורק: בלייזרס, עזבו שטויות. "Shomer fucking shabas!"

לשמור על ה100%

חשבתי לפרוש בשיא, אבל נמשיך בינתיים. טורנטו - לייקרס : לייקרס לא יתאוששו על חשבון קלדרון ובוש הנפלאים, ופארקר השולטטטטטטטטטטטטטטטטט! טורונטו פילי - מג'יק : המג'יק בעיקרון בדרך לפלייאוף, ואני לא חושב שמילר\איגי\שמואל יכולים להתמודד עם הידו\לואיס\הווארד. אורלנדו אינדיאנה - יוסטון : הפייסרס לא בפורמה, וחסרים את טינסלי (ואני את אוניל, אבל זה סיפור אחר). ביוסטון אמור לחזור הערב מקגריידי, מה שמוביל למסקנה הברורה שיוסטון יפסידו, ובדרך האלימנציה אינדיאנה וושינגטון - יוטה : יוטה בכושר טוב, אבל וושינגטון לא פריירית בבית שלה. וושינגטון . סקרמנטו - הורנטס : ווסט פול וסקוט יהיו באולסטאר, בדיוק הזמן שקבוצות ושחקנים ירצו להוכיח שגם הם היו צריכים להיות שם. סקרמנטו יפתיעו. ווריירס - שארלוט : בארון דייויס וג'רלד וואלס הולכים להוכיח לכל העולם שמקומם באולסטאר. מי שיהיה שובר השיוויון הוא ג'יי ריצ', שיוכיח לכל העולם שמקומו בגולדן סטייט. סביר להניח שהחברה עוד חברים, ויתנו לו לטייל מפעם לפעם. אם נוסיף לזה את העובדה שג"ס מנצחת ומפסידה לסירוגין... בצער רב וביגון כבד שארלוט . מיניסוטה - קליפרס : הוולבס מנצחים משחק פה ושם. היום לא פה ולא שם. קליפרס . מיאמי - ניו ג'רזי : איזה שיעמום. ניו ג'רזי . פורטלנד - ניקס : שיעמום מספר שתיים פורטלנד .

ראשית - תודות לעופר

על העזרה בשדרוג מסד הנתונים הוירטואלי, הן תוכנית והן גרפית ולעסקינו ערב קשה ביותר 1) טורונטו-לייקרס: הלייקרס יבואו עייפים אבל גם עצבנים. הרגש אומר *לייקרס**. נו, שיהיה 2) פילי-מג'יק: פילי יבואו עצבנים אחרי התבוסה, אבל **אורלנדו** ינצחו כי הם הרבה יותר טובים 3) אינדיאנה-יוסטון: אחד ממוקשי הלילה. בכל זאת, אינדי פצועה (המצב הנורמלי) *יוסטון* בריאה ומתחברת 4) וואשינגטון-יוטה: באטלר בספק, בכל מקרה פצוע. **יוטה** יותר טובה, הגיע הזמן שתתחיל לתקוף במזרח 5) סאקרמנטו-הורנטס: קשה, אבל מאמין ב*ניו אורלינס** שתחזור לעצמה 6) ווריורס-שארלוט: גולדן מסוגלת לאבד משחק כזה פשוט, במיוחד אחרי האופוריה בביג-איזי. בכל זאת *גולדן* כי אין כמו הבית 7) מינסוטה-קליפרס: פתוח לגמרי מטעמים מסריחים. *מיני* מתבצרת בהדרגה בבית ומפתחת גאוות יחידה 8) מיאמי-ג'רזי:ווייד ישחק חולה, אין סיבה ש*גרזי* לא תנצח במשחק עם סקור נמוך 9) פורטלנד-ניקס: נראה לי הבנקר של היום, לא? *טרייל בלייזרססס* צופה 5 מ9 ולא יודע את מה לשנות, כמו אתמול

o f r o n

New member
my pleasure

בקשה להסבר שלך על משחק 8, ניו ג'רזי היא קבוצת ההתקפה השניה הכי גרועה בליגה (אחרי מיאמי), ככה שלפחות מבחינת "אויר" כל משחק הוא סקור נמוך ובינתיים לא ממש הולך להם במשחקים כאלה....

8/9 חוץ מהצרעות

כל המשחקים הצמודים הלכו לכיוון הנכון. קורה
כמובן ההיילייט - לייקרס נגד התחזיות

רק שאני לא אצא קאקר...

טורונטו - לייקרס: טורונטו פילדלפיה - אורלנדו: אורלנדו אינדיאנה - יוסטון: יוסטון וושינגטון - יוטה: יוטה סקרמנטו - הורנטס: סקרמנטו גולדן סטייט - שארלוט: גולדן מינסוטה - קליפרס: קליפרס מיאמי - ניו ג'רזי: ניו ג'רזי פורטלנד - ניקס: פורטלנד

הנה שלי

טורונטו - הלייקרס הרצוצים והמאוכזבים יקבלו בראש מהראפטורס בB2B אורלנדו - יש למגיק מאזן חוץ יפה פילי לא תסכן אותם יותר מדי יוסטון - טינסלי חוזר אבל יוסטון(כנראה עם TMAC) פשוט יותר מדי טובים בשביל אינדי יוטה - הגאז בכושר טוב ואני עדיין ממתין לנפילה של וושינגטון סקרמנטו - ביבי ארטסט וקוין מרטין ינצחו את כריס פול המדהים שארלוט - גרלד ואלאס וכל מילה מיותרת מיני - הוולבס עם פוי בחזרה בשיפור הדרגתי ומשחקים בבית מול הקליפס(קיימן ומגטי בספק) מספיק טוב בשבילי גרזי - אויר הרים צלול כיין ... הנטס יקחו את זה פורטלנד - אם אפילו ההנהלה התיאשה מהניקס מה אני אגיד ... אגב שאלה, האם יש שידור של הסופרבול בESPN ?(בפרומו היה נדמה לי שנכתב שאין שידור במזרח התיכון)

o f r o n

New member
נקווה לתקן אחרי הביזיון אתמול

1) טורונטו-לייקרס: למרות שכמעט ניצחה בפאלאס אני עדיין חושב של"א בלי ביינום בחוץ זה הימור גרוע, בנוסף קובי יהיה עייף אחרי ההצגה אתמול, ניצחון לרפטורס. 2) פילי-מג'יק: המג'יק בכושר מצויין, יש לה את הרקורד חוץ הכי טוב בליגה ואפילו ג'אמיר נלסון חזר מפציעה, ניצחון למג'יק 3) אינדיאנה-יוסטון: שתי קבוצות שאני לא ממש אוהב, חבל שאי אפשר ששתיהן יפסידו, אני אלך עם יוסטון 4) וואשינגטון-יוטה: יוטה 5) סאקרמנטו-הורנטס: כל הפצועים של סאקרמנטו חזרו, מצד שני ההורנטס עם רקורד מרשים, אני הולך על הפתעה, ניצחון לקינגס. 6) ווריורס-שארלוט: גולדן סטייט לא אמורים להתקשות יותר מדי בבית מול שארלוט, ניצחון ללוחמים. 7) מינסוטה-קליפרס: מגטי וקיימן אולי ישחקו, אם מינסוטה ינצחו הם יכולים בטעות להיפרד מהתואר "הקבוצה עם המאזן הגרוע בליגה", אני מהמר שזה לא יקרה, ניצחון לקליפרס. 8) מיאמי-ג'רזי: מיאמי חייבת לסיים את רצף ההפסדים מתישהו, ומשחק נגד "אויר" בבית זה הזדמנות נפלאה לעשות את זה, ניצחון להיט. 9) פורטלנד-ניקס: נכוותי בפעם הקודמת שהימרתי על פורטלנד כשהיא חטפה סל ניצחון 0.3 שניות לסיות המשחק, היום קרוב לוודאי שזה לא יקרה, ניצחון לפורטלנד

o f r o n

New member
6/9 שיא שלילי של 3 טעויות

להגנתי חשבתי שמגטי וקיימן ישחקו אתמול ושלהיט יש מינימום כבוד עצמי.

cache

New member
חיאל: אני לא רוצה לשמוע את המשפט הבא:

אם גאסול כבר לליקרס לפני המשחק אז אני רוצה לשנות את ההימור שלי ואם הוא לא, אז תשאיר.

chaiel

New member
תראה ת'הודעה שלי..

בשרשור הנפרד ותראה למה זאת לא תהיה בעיה... ד"א, תדאג בבקשה שימחקו אותי מהטבלה של ההימורים..

למעלה