משחקי שישי בלילה בNBA, תשעה משחקים, ההימורים:

• פותח הנושא cache
  • פורסם בתאריך

cache

New member
משחקי שישי בלילה בNBA, תשעה משחקים, ההימורים:

שבת שלום לכולם, השבוע החורפי חלף עבר לו, הקור עוד איתנו ואיתו גם סוף השבוע. משחק ההימורים כובש את העולם והכייף הגדול ביותר הוא שאין זמן לבכות על ערב הימורים חלש משום שערב הימורים נוסף כבר כאן. ההנהלה רוצה לברך את כל המשתתפים ולהזכיר לאלה שממכם שעדיין מהססים עם לשחק או להשתתף, באו שחקו, תהמרו, תהנו. לא נשכח לציין שפסטיבל שארפובה (שאתמול כלל ראיון יבש עם מירי נבו שטענה שמריה ''סגורה'', מעניין אולי זה כי את, מירי, קרה בעצמך? למה שלחו מלכת הקרח לראיין את מלכת הטניס?) מגיע מחר בבוקר (שבת) לשיאו, סאפינה מול פאר ושארפובה מול ציפי, בהצלחה לישראל. כמובן, יום ראשון בלילה אירוע הספורט הגדול של ארצות הברית (כן גדול יותר אפילו מגמר הNBA) יוצא לדרך, נדון על כך ביום ראשון, אבל ההנהלה ממליצה לא לפספס את הפיטריוטס, המשחק הזה יכתיר אותם כגדולים בכל הזמנים ולצעירים מבינכם שלא יצא להם לראות אגדות כמו ג'רודן, אני ממליץ לצפות, לא יוצא לעיתים קרובות לראות אגדות ספורט משחקות, שווה לומר שראיתם את הקבוצה הגדולה בהיסטוירה משחקת, המלצת ההנהלה. טוב, הגיע הזמן להגיע לכדורסל, רק לפני הערה אחרונה, ההנהלה חוזרת ומבקשת מהמהמרים לא להתנות את ההימור בפציעה זו או אחרת, או במידה ושחקן זה או אחר משחק, הימורים כאלה אם יחזרו לא יספרו. לדוגמא: אם קובי משחק אז לייקרס, אם ללברון שלוש עבירות אז... אם לשאקיל יש בחליה אז, אבל עם וויד לובש ירוק אז... אסור!!!!!!! יש לבחור קבוצה אחת בלי התניות. כמו כן, אם מישהו מעלה את המשחקים בבוקר, אז לרשום מסודר מי הקבוצה הבייתית ואולי משחק מרכזי (לרוב זה יהיה משחק של הניקס כמובן). אוקיי, בוא ניגש למשחקים, יש 9 משחקים הלילה, צשחק כפול של אוויר מול אוויר ומשחק אחד מרכזי. יאללה להימורים (קבוצה ביתית תמיד מימן, משחק מרכזי בסוף): 1) טורונטו-לייקרס: משחק נאה על ההתחלה, אחד המעניינים הלילה, קובי מול פארקר, הלייקרס שבורים מההפסד של אתמול, טורונטו רעננים, הם בתקופה לא רעה והם בבית, על כן התשובה ברורה. רפטורס מנצחים. 2) פילי-מג'יק: אחד מיני משחקים רבים שהם פשוט לא מעניינים הלילה. פילי מרבה להטעות את ההנהלה, הערב נילך איתה, פילי אחרי ניצחון ב-43 הפרש, הלילה יספיק להנהלה ניצחון בנקודה. ניצחון פילי 3) אינדיאנה-יוסטון: מוקש, משחק קשה לניבוי, ההנלה תלך עם הביתיות. ניצחון פייסרס. 4) וואשינגטון-יוטה: מוקש כבר אמרנו? בכל אופן יוטה מנגנת ג'אז מצויין לאחרונה אז ההנהלה תלך איתם. ניצחון יוטה. 5) סאקרמנטו-הורנטס: ההורנטס אחרי הפסד מאכזב לוויריורס רוצים להתחיל רצף ניצחונות חדש, בחוץ אצל סאק זה לא יהיה קל, אבל גם לא קשה מידי. ניצחון הורנטס. 6) ווריורס-שארלוט: גודלן סטייט אחרי הניצחון הגדול של העונה מארחת את אחת מנמושות הליגה, 20 הפרש בהליכה. ווריורס מנצחים. 7) מינסוטה-קליפרס: אוויר מול אוויר 1. ההנהלה הולכת על הוולבס כי הם בבית. ניצחון מינסוטה. 8) מיאמי-ג'רזי: אוויר מול אוויר 2. שוב, נלך עם הביתית כי ההנלה מסרבת לתת לג'רזי את הניצחון. ניצחון היט. משחק מרכזי: 9) פורטלנד-ניקס: כמובן שזה המשחק המעניין ביותר ולכן גם המרכזי. אני יודע שקשה לכם להמר נגד הניקס ורבים ממכם חושבים שמדובר בבאנקר עבור הניקס, אבל לא זה המצב. הניקס תאמינו או לא עם 2 הפסדים רצופים ולצערי הלילה זה יהיה שלוש, קשה להנהלה להמר נגד 'הקבוצה של הפורום', אבל אין ברירהץ ניצחון לבלייזרס. זהו, עוד לילה של משחקים, לא לשכוח, ללכת עם הרגש ולהתפרע. הלילה ההנהלה מתחייבת על 7/9 בשאיפה ליותר. שיהי לכולם, סוף שבוע נפלא. כרגיל בקשות, הערות, שאלות הדלת תמיד פתוחה. תבלו. ההנהלה

ThEgReEnKiNg

New member
יאללה

1.טורונטו-לייקרס-אני לא אהמר נגד טורונטו כל התחרות , אבל בכל זאת ניתן פירוט. ביינום לא משחק , חוץ מטוריאף שיודע רק להציק , אין אף אחד שיעצור את כריס בוש. הרפטורס כשהיא מתחברת היא קבוצת השלשות הכי טובה בליגה (ראה המשחקים האחרונים נגד בוסטון וושינגטון) עם כמה קלעים בחסד כמו קאפונו , פארקר, קרלוס דלפינו ,וגם חואן דיקסון אם מקבל דקות. לא לשכוח את ברניאני וקלדרון , וכמובן שכריס בוש יכול להשחיל שלשה שצריך . פשוט קטלניים מהשלוש , מצד שני אין אף אחד ברפטורס שיזיז לקובי בכלל (אז 81 הוא לא יקלע אבל לאזור ה40 הוא יתקרב
) טורונטו ינצחו. 2.פילי-אורלנדו-אורלנדו נראים סבבה לאחרונה , אחרי תקופה חלשה הם התחברו שוב , זה יספיק לניצחון על פילדלפיה. 3.אינדיאנה-יוסטון-באנקר , יוסטון. 4.וושינגטון-יוטה-שוב , יוטה קבוצת חוץ מחורבנות , אבל פשוט לוהטים עם 6 ברציפות וושינגטון חוזרים אחרי 35 הפרש נגד הרפטורס (השפלה לכל הדעות) , יוטה ינצחו אבל זה לא יהיה קל. 5.סקרמנטו-הורנטס-סקרמנטו קבוצה חזקה שכל הפצועים והמרחוקים חזרו אליה , ואפילו ברד מילר התעורר וניהיה מפלצת בשבועיים האחרונים , בכל זאת כריס פול דיוויד ווסט ופג'ה בכושר קליעה טוב יספיקו נגד הקינגס , הורנטס. 6.ווריורס-שארלוט-מוקש! שתי קבוצות שיודעות לרוץ , בכל זאת משחק ביתי של הווריורס ולשארלוט אין רכז נורמאלי ברון יחגוג. 7.מינסוטה-קליפקס-חשבתי שרק הנטס הם אוויר! כנראה שטעיתי , מינסוטה כמה שזה נשמע מוזר.. בכושר טוב! אל ג'פרסון ענק השנה , מינסוטה תנצח! 8.מיאמי-ניו ג'רזי-אמ ,נלך על הנטס שיהיה... 9-פורטלנד-ניקס, פורטלנד תנצח, לא חושב שצריך לפרט.

טוב...מבחינתי, היום רק קבוצוץ חוץ מנצחות

1) לייקרס. 2) אורלנדו. 3) יוסטון. 4) יוטה. 5) ניו-אורלינס...כאן חשבתי על יוצאת מן הכלל, אבל לא. 6) שארלוט. 7) קליפרס. 8) נטס. 9) וכאן באמת יוצא מן הכלל כי פורטלנד תמחץ את הניקס אומללים בבית, רנדולף ישתין במכנסיים במגרשו הקודם.

STEVE NASH

New member
לא מסתפק בפחות מ0/9 הפעם

טורונטו-לייקרס. משחק מאוד מעניין, מצד אחד הלייקרס אחרי ההפסד הכואב בפאלאס, מצד שני הראפטורס אחרי 39 הפרש על הוויזארדס. אני אלך על הראפטורס. פילדלפיה-אורלנדו. למרות השחיטה שפילי ביצעה במילווקי אני לא רואה אותה ממשיכה במומנטום, המג'יק ינצחו. אינדיאנה-יוסטון. מוקש? לא נראה לי. הרוקטס אמנם לא יטיילו אבל יצאו עם ניצחון. וושינגטון-יוטה. לוויזארדס יקח זמן להתאושש מההשפלה בטורונטו, הג'אז ינגנו בדרך לעוד ניצחון קליל. סקרמנטו-ניו אורלינס. משחק קשה מאוד, אני הולך על הפתעה מצד הביתיים שינצלו את ההפסד של ההורנטס. ניצחון לקינגס. ווריורס-שארלוט. הלוחמים בהליכה. מינסוטה-קליפרס. הקליפרס. מיאמי-ניו ג'רזי. כמה אפשר להפסיד? מיאמי. פורטלנד-ניקס. הייתי הולך על הפתעה אבל הניקס לא ראויים לכבוד הזה, במיוחד מול הבלייזרס התוססים. ניצחון לבלייזרס.

Oxycodone

New member
הימוריי + שאלה לחברים

שאלה : אם איזו תוכנה , איזה אתר אינטרנט , איך אפשר לצפות במשחק בין טורנטו ללייקרס ? 1. טורונטו-לייקרס - משחק מאוד מעניין..די קשה לי לראות את קובי מפסיד , ההפסדים לקליבלנד ולפיסטונס לא היו הוגנים , אבל לצערי קובי לבד לא יכול לנצח את טורנטו , הרפטורס ינצחו. 2. פילדלפיה-אורלנדו - המג'יק יעצרו את המומנטום של פילי. 3. אינדיאנה-יוסטון - טיול שדה של יוסטון. 4. ושינגטון-יוטה - הג'אז ירמסו אותם. 5. סקרמנטו- ניו אורלינס - משחק קשה מאוד לחיזוי , אבל לדעתי ניו אורלינס ינצחו. 6. ווריורס-שארלוט - גולדן סטייט עדיפים. 7. מינסוטה-קליפרס - מינוסטה בבית...נלך על הוולבס. 8. מיאמי-ניו ג'רזי - כלום נגד כלום...הפעם וויד ינצח בשביל מיאמי. 9. פורטלנד-ניקס - תודה רבה לערוץ הספורט שמשדר את המשחק המעפן הזה...במקום המשחק של הלייקרס.. פורטלנד גם בלי לצפות במשחק..

7liel7

New member
תשובה לשאלה

1) לך לכאן: http://sopcast.org/ 2) תוריד את התוכנה (איפה שכתוב לך בצהוב בולט- NEW!!, ליד זה תלחץ על SopCast 2.0.4 ותוריד). 3) תתקין את התוכנה... 4) תלך ללינק הזה: http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=5490&part=sports וכמה דקות לפני תחילת המשחק תחפש שם קישור למשחק. אם יש שאלות, אתה מוזמן לשאול. מקווה שעזרתי

Oxycodone

New member
תודה !

אגב האם זה עובד מהר ואפשר לראות את המשחק בצורה טובה?

7liel7

New member
זה תלוי

בגלל שזה משחק של הלייקרס (שהם קבוצה פופולרית), אני מאמין שהמשחק יעבוד טוב. אל תצפה לאיכות טלוויזיה, זה לא יהיה כך, אבל האיכות אמורה להיות טובה. התוכנה עצמה עובדת על טכנולוגיית P2P שזה- Peer-to-Peer. הטכנולוגייה הזו מאפשרת לכל מחשב עם חיבור לאינטרנט לצפות בתכנים הנמצאים בה, וגם לשדר תכנים בה ובאמצעותה. כשתדליק את התוכנה, אתה תראה שליד כל ערוץ כתוב לך מספר בסוגריים. לדוגמא- 0.11 או 0.34 . המספר הזה אומר לך בכמה מחשבים דלוק הערוץ הזה בעזרת התוכנה, זאת אומרת, כמה אנשים צופים בכל ערוץ. המחשב שלך ניזון ממחשבים אחרים כדי לצפות בערוצים, וככל שמספר המחשבים הדלוקים בערוץ מסויים יותר גדול, כך גם איכות השידור יותר גבוהה. אז לדוגמא, אם אתה צופה בערוץ שיש בו 40 צופים בערך, אתה תראה את השידור הרבה יותר טוב מאשר ערוץ עם 7 צופים... ואם תצפה בערוץ שמספר הצופים בו שואף ל-100 (מתקרב להיות 1.0), תקבל איכות מעולה פשוט (אבל לא נראה לי שזה יקרה
). אגב, אני ממליץ לך לדפדף בערוצים הנמצאים בתוכנה, יש שם די הרבה ערוצים מעניינים, בעיקר בקטגוריית הספורט. ןבכלל הייתי ממליץ לך לבקר באתר http://myp2p.eu/index.php?part=sports אני חושב שתמצא שם עוד ענפי ספורט מעניינים שתוכל לצפות בהם.

SSPB

New member
הנה

הלייקרס אומנם אחרי 24 שעות שוב משחקים הם עייפים אבל קובי לא! ניצחון ללייקרס. אורלנדו לאחרונה מנצחים בבית אבל לא לשכוח שגם בחוץ הם מצויינים ניצחון מג`יק. יוסטון מנצחים. יוטה גם. ניו אורלינס יחזרו לרצף ניצחונות חדש. הוריורס מנצחים. מיני גם. ומיאמי גם. והמשחק המרכזי הבלייזרס מתחילים רצף חדש!

אני

לייקרס-טורונטו: הלייקרס בתקופה לא טובה, מגיעים אחרי משחק לילה בדטרויט והפסד כואב מאוד. טורונטו מגיעה אחרי השפלה של וושינגטון ובתקופה טובה, הם הקבוצה ביתית ועם יום מנוחה אחד יותר מהלייקרס. למקרה שזה לא ברור, אני בוחר את הלייקרס שינצחו את המשחק. (כן כתבתי לייקרס...למרות שיש מצב שאני אשנה את דעתי מהבחירה הנועזת הזאת עד המשחק). מג'יק-פילי: לא מבין את ההנהלה הפעם, המג'יק קבוצה יותר טובה ולמרות שהם בחוץ זה צריך להיות ניצחון לאורלנדו. יוסטון-אינדיאנה: למרות שהם בחוץ, הרוקטס קבוצה יותר מוכשרת ופשוט יותר טובה מהפייסרס. בנוסף, אני רואה (ביאהו זה מצויין ליד הסקורבורד) שמאזן החוץ שלהם הוא 11-13, בדיוק כמו המספרים בכינוי שלי כך שברור שאצטרף לבחור ביוסטון לנצח את המשחק. יוטה-וושינגטון: הג'אז בתקופה מעולה (1-9), הוויזארדס הושפלו ב39 הפרש פעם אחרונה ששיחקו. למרות זאת, הם הקבוצה הביתית והמאזן שלהם תואם למאזן החוץ של יוטה...הפוך! (אם לא ברור, 15-8 ליוטה בחוץ ו8-15 לוויזארדס בבית). בכל מקרה, זה לא יהיה קל אבל יוטה ייקחו גם את זה. הורנטס-קינגס: לא מסכים עם ההנהלה לגבי הפירוט על המשחק הזה. יהיה קל מאוד, ההורנטס המעולים מתחילים רצף חדש עם הליכה בסקרמנטו. גולדן סטייט-שארלוט: שארלוט קבוצה סבירה...אבל בחוץ נגד גולדן ודיוויס שעכשיו ניצחו את ראש המערב? אין סיכוי. גולדן סטייט לוקחת את המשחק הזה בהליכה. קליפרס-מינסוטה: באמת איכס. מינסוטה ואל ג'פרסון לוקחים במאבק התחתית הזה בבית. נטס-היט: נדמה לי שוויד חוזר. גם אם לא, הגיע הזמן שמיאמי תגיע ל10 ניצחונות. (עוד הימור שאני עלול לשנות) פורטלנד-ניקס: לא כזה מעניין האמת...עדיף לייקרס-טורונטו. פורטלנד מעולים בבית, ניקס מעולים בלהפסיד בחוץ...הליכה בסנטרל פארק (אמ...של פורטלנד) לבלייזרס. לא הולך לי משהו בימים עמוסים...התקווה היא 7 מ9, פחות מ5.5 מ9 לא התקבל. אני עוד חושב על המשחק של הנטס והלייקרס.

7 מ9 יפה מאוד. חבל שדווקא ההורנטס הפסידו

ואני מאשים את ההנהלה בכישלון ההימור השני. הכניסו לי לראש שהאוויר יפסידו גם נגד מיאמי.

7liel7

New member
יאללה בלאגן

1) טורונטו-לייקרס: טורונטו במומנטום, הלייקרס לא. ראפטורס. 2) פילי-מג'יק: פילי אולי שיחקו טוב, אבל המג'יק יותר טובים. אורלנדו. 3) אינדיאנה-יוסטון: אינדיאנה. 4) וואשינגטון-יוטה: יוטה מעולה והוויזארדס לר כל כך... יוטה. 5) סאקרמנטו-הורנטס: ניו אורלינס יצליחו לחזור לרצף הנצחונות. הורנטס. 6) ווריורס-שארלוט: משחק קליל לווריורס. GS. 7) מינסוטה-קליפרס: משחק שגורם לך לנחור... מינסוטה. 8) מיאמי-ג'רזי: NJ לא קבוצה... מיאמי. 9) פורטלנד-ניקס: פורטלנד.

cache

New member
התבלבלת במשחק 8

רשמת בטעות NJ לא קבוצה, במקום לרשום 'אוויר' לא קבוצה. להבא... ההנהלה

למעלה