משחקי שבת בNBA

משחקי שבת בNBA

מכיוון שהגיעה שעת השינה שלי, אלה המשחקים: אורלנדו מתארחת באינדיאנה - נראה לי שהידו ימשיך לככב.אורלנדו ניו ג'רזי באה לאטלנטה - לא כל יום מיאמי אטלנטה הקליפרס באים לביקור אצל הלברונס - רק שיכול להיות שהלברונס יהיו נטולי לברון. אני אלך בכל זאת על קליבלנד. יוטה באים לעירו של אלביס ומרק גאסול - מעכשיו יש רק כיוון אחד בממפיס יוטה. יאו בא לראות איך יי מתאקלם - ומילווקי נראים זוועה יוסטון. שארלוט נוסעים לדנבר - ואחרי שחיטה אחת הולכים לקבל עוד אחת דנבר הניקס מגיעים לעיר הגשם סיאטל - דוראנט ימשיך ברצף, במיוחד לאור העייפות של הניקס סיאטל שיקגו מגיעים לבירת קליפורניה - הקינגס בכושר נפלא, שיקגו לא. סקרמנטו.

Puskas

New member
בקצרה

אורלנדו ניו ג'רזי קליבלנד יוטה יוסטון דנבר סיאטל שיקגו

Puskas

New member
6/8

באסה... דווקא תפסתי את הניצחון של הסוניקס..

STEVE NASH

New member
לפחות 5/8 הפעם

אינדיאנה-אורלנדו. המג'יק. אטלנטה-ניו ג'רזי. אני די מחבב את ההוקס ומול אוויר קשה להפסיד, ניצחון לג'וש סמית'ים. קליבלנד-קליפרס. גם בלי לברון, הקליפרס פשוט גרועים מדי. ניצחון לקאבס. ממפיס-יוטה. נקסט. מילווקי-יוסטון. סיני נגד סיני, ניצחון לסיני הגבוה יותר, הרקטתות. דנבר-שארלוט. נקסט כבר אמרנו? הנאגטס בהליכה צולעת עם שק משקולות על הגב וידיים קשורות יצאו עם ניצחון. סיאטל-ניקס. הסוניקס ניצחו במשחק הקודם מה שאומר שהנה בא ההפסד, הניקס מנצחים. יום די פושר של משחקים.

7liel7

New member
מהר מהר

אורלנדו אטלנטה קליבלנד יוטה יוסטון דנבר ניקס סקרמנטו

לאוס

New member
הלאה

1. אינדיאנה - אורלנדו: שום סיבה שהמג'יק לא יצאו עם הניצחון. 2. אטלנטה - ניו ג'רזי: מאוד מחבב את ההוקס השנה. הולך איתם בכיף. 3. קליבלנד - קליפרס: מה כבר יש להגיד על הקליפרס? כנראה רק שחבל. קאבלירס ושמישהו יזכיר למארשל על מה משלמים לו. 4. ממפיס - יוטה: מציע בחום להעביר את הכינוי "אוויר" לממפיס. יש כאלה שפשוט מגיע להם יותר. ג'אז. 5. מילווקי - יוסטון: הבאקס אמנם על הפנים, אבל קבוצת בית לא רעה. יוסטון, אבל לא בהליכה. 6. דנבר - שארלוט: אם דנבר מפסידים את זה, באמת אין סיבה שימשיכו לשחק יחד. 7. סיאטל - ניקס: סוף סוף קצת עניין ברוסטר המעפן של הלילה. סיאטל נתנו פייט יפה לספרס ולקאבס. מפרגן להם גם הלילה. סופר-סוניקס. 8. סקרמנטו -שיקאגו: לקחו את ניו אורלינס, לא יקחו את שיקאגו? תכל'ס, עם הנדנדה של הקינגס, לך תדע. סקרמנטו, בכל זאת. האמת, לא נשמעים לי משחקים משהו. לא משהו שהייתי נשאר לראות (אולי חוץ מסיאטל - ניקס).

Puskas

New member
8/8 יפה!

והיו כמה שתפסו 7 אבל אתה היחיד ניראה לי שהלך איתי בהימור נגד הניקס הנמושות :)

המשתגר

New member
הימורי ללילה - הנהלה שימי לב טוב טוב...

1. אינדיאנה - אורלנדו: אינדיאנה מפתיעה 2. אטלנטה - ניו ג'רזי: אטלנטה 3. קליבלנד - קליפרס: קליבלנד 4. ממפיס - יוטה: יוטה כמובן 5. מילווקי - יוסטון: יוסטון 6. דנבר - שארלוט: דנבר 7. סיאטל - ניקס: KNICKERBOCKERS - הנהלה, לתשומת ליבך! ! ! 8. סקרמנטו -שיקאגו: סקרמנטו

o f r o n

New member
הימוריי + פירוט ביתיות למי שמתעצל לבדוק לבד

הקבוצה הביתית מימין. 1) אטלנטה - נטס: האם "אויר" יכולה לנצח 3 משחקים רצוף?, קשה לי להאמין, ניצחון להוקס. 2) אינדיאנה - אורלנדו: אורלנדו בכושר מדהים, הפייסרס עדיין בלי JO, לא רואה אפשרות שאינדי לוקחת את זה, ניצחון למג'יק. 3) קליבלנד - קליפרס: הכל כמובן תלוי בשאלה האם LB ישחק, שלשום אמרתי שכן ונפלתי חזק, היום אני לא יותר חכם, ג'יימס ישחק ויקלע 40+, ניצחון לקבלירס. 4) ממפיס - יוטה: ממפיס זרקה כבר את המגבת וכמו בעונה שעברה מתרכזת רק בלהפסיד כמה שיותר כדי לקבל בחירה גבוהה, אין מצב שיוטה מפסידה היום, ניצחון לג'אז. 5) מילוואקי - יוסטון: קרב הסינים, יאו נגד יי, יוסטון בכושר לא רע, מילוואקי מגיעה אחרי ה43 הפרש שחטפו מפילי, רד בספק למשחק, דזמונד מייסון חוזר מפציעה של חודש וחצי, אני לא חושב שזה יספיק היום, ניצחון לרוקטס. 6) דנבר - שארלוט: דנבר עם אנתוני שחוזר היום לא אמורה להתקשות יותר מדי בבית מול שארלוט, ניצחון לנגטס. 7) סאקרמנטו - שיקאגו: סאקרמנטו סוף סוף מתחילה להתחבר ולהיראות כמו קבוצה, מצד שני בן גורדון וג'ו סמית' אולי חוזרים היום עבור שיקאגו, משחק קשה, לפי דעתי רצף הניצחונות של הקינגס ימשך, ניצחון לסאקרמנטו. 8) סיאטל - ניקס: משחק קשה, שתי הקבוצות לפי דעתי די שוות ביכולת שלהן, אם המשחק היה בגרדן כנראה הייתי מהמר אחרת אבל היום אני עם הסוניקס.

cache

New member
כל הכבוד מההנהלה

על האירוגון, על רשימת הקבוצות הביתיות מימין (עזר לי) ועל שימוש נכון במושגים (ניו-ג'רזי=אוויר).

אני אומר:

אורלנדו - אינדיאנה: אורלנדו ניו ג'רזי - אטלנטה: ניו ג'רזי קליפרס - קליבלנד: קליבלנד יוטה - ממפיס: יוטה מילווקי - יוסטון: יוסטון שארלוט - דנבר: דנבר ניו יורק - סיאטל: ניו יורק סקרמנטו - שיקגו: סקרמנטו

OrEl74

Well-known member
מנהל
חזרה לפעילות...

1. אינדיאנה - אורלנדו: אורלנדו. 2. אטלנטה - ניו ג'רזי: הממממ...קשה, אטלנטה נראה לי. 3. קליבלנד - קליפרס: לברון משחק או לא?!?!?!?!? טוב נלך עם הלברונס למרות שאם הוא לא משחק הם מקבלים בראש. 4. ממפיס - יוטה: משחק אימון קליל ליוטה. 5. מילווקי - יוסטון: יוסטון. 6. דנבר - שארלוט: דנבר (אגב, כרמלו חזר) 7. סיאטל - ניקס: אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל...ניקס. 8. סקרמנטו -שיקאגו: סקרמנטו

o f r o n

New member
חבל, כמעט מאזן מושלם

אני מקווה שלפחות למדת את הלקח שלך

למעלה