משחקי שבת בNBA

לא בטוח בכלל

יש כאן כמה משחקים עם סיכוי להפתעה בכל זאת, לא נתפרע אינדיאנה - אורלנדו ל*אורלנדו* מאזן החוץ הטוב בליגה, אינדי תתן פייט, אבל עדיין... אטלנטה - גרזי *אטלנטה* יותר טובה בבית, ואיך אמר פעם גידי "גנבו לי את השם" גוב? "אני אוויר" קליבלנד, לברון משחק יוטה, הבנקר של היום מילווקי - יוסטון *יוסטון* כנראה ינצחו, למרות שנראה לי קצת מוגזם רצף החוץ שלהם דנוור - שרלוט חיפשתי כאן הפתעה, כי שרלוט נחה רוב המשחק בסקרמנטו.. אבל מלו חוזר, ההגיון מנצח כאן, *דנוור* סיאטל - ניקס הניקס עייפים מההפסד הכואב אמש, אבל כמו הלייקרס בטורונטו אחרי דטרויט, הם יקפצו בחזרה מול סיאטל החלשה למרות השבוע הטוב שעבר עליה. *ניקס* מפתיעים סקרמנטו - שיקגו הנאחס שלי, הפעם נלך עליהם, כי הכישרון בריא והתחבר לו יחדיו ביבי+רוני+מילר+מרטין *סקרמנטו* אולי ההנהלה עדיין מנסה לפצח מהו המשחק המרכזי?

SSPB

New member
אורלנדו אחרי משחק צמוד באינדיאנה

ינצחו. אטלנטה את הנטס. הקאבס בבית גם בלי להברון אמורים לנצח. יוטה ויוסטון ימשיכו רצפים. דנבר תמשיך עם ניצחונות המערביות על המזרחיות. וגם סיאטל וסקרמנטו.

king iverson

New member
היממורים שלי

אורלנדו ג'רזי קליבלנד יוטה יוסטון דנבר ניקס שיקאגו

שלי

יש הרבה משחקים קלים, שאני לא אפרט עליהם אפילו. אורלנדו >> אינדיאנה הנטס < אטלנטה קליפרס <(<<?) קליבלנד לא ברור עדיין אם לברון ישחק, הם ינצחו בכל מקרה (כמות ה< תלוי בלברון) יוטה >>> ממפיס יוסטון > מילווקי שארלוט << דנבר הניקס > סיאטל - בשביל ההנהלה. וגם בגלל שאני ממשיך להמר שהניקס יובסו ואז הם רק מפסידים בקצת אז אולי הפעם נגד סיאטל הם יפתיעו וינצחו. שיקגו < סקרמנטו הימרתי יותר מדי נגד הקינגס לאחרונה וזה לא הלך...

הימורים טובים, שינוי אחד מבחינתי

אינדיאנה - אורלנדו. ניצחון למג'יק. הוקס - נטס. ניצחון לניו ג'רזי. אצלם זה פועל בתקופות. קאבס - קליפרס. ניצחון ביתי לקליבלנד, עם או בלי לברון. ממפיס - יוטה. ג'אז, אני צריך להוסיף? מילווקי - יוסטון. ניצחון קליל לרוקטס. דנבר - שארלוט. הנאגטס דורסים. סוניקס- ניקס. סיאטל יוצרת לעצמה ראן נחמד שלא יעצור מול הניקס המפוררים. סקרמנטו - שיקגו. סקרמנטו, הם עוד יהיו בפלייאוף. המשחק היחיד שיש לי ספק בו הוא של הניקס שאני אישית מריח ניצחון שלהם, אבל מתקשה להאמין, אפילו לאינסטינקט שלי.

cache

New member
תיקון קטן: לא מהמה ריותר על ''אוויר''

הגיע הזמן להשתמש במושגי היסוד הנלמדים. ההנהלה

cache

New member
אני רואה נכון, הרוב עם הניקס?

ח\ון אחרית הימים עבור ההנהלה. נדרך הייתה ארוכה, המון טלאים וקשיים, אך ליקצור את הפירות, אוי זה תענוג. מי היה מאמין, לא מהמר אחד ולא שניים מהמרים על הניקס, ועוד בחוץ!!!! ואוו, זה נפלא, ממש כמו לראות איך כותבים את הביתיות מימין ואיןם משתשמשים במושגים נכונים (אוויר), פשוט נפלא. האמת מאז שהמשחק החל ההנהלה בנפילה, ואני יודע למה. עשיתי ועדת חקירה, מאז שהתחלתי לבגוד בניקס, המזל בגד ב, על כן הלילה יהיה לילה גדול עבור ההנהלה, לא פחות מ-8/8 ואני מתחייב על כל משחק. בוא נתחיל: 1) הוקס- אוויר: באנקר מספר אחד! הוקס מנצחים. 2) פייסרס-מג'יק: אינדיאנה בבית, אני הולך איתם. ניצחון פייסרס. 3) קליבלנד-קליפרס: קשה להחליט, בלי לברון קליבלנד היא אוויר, נקווה שהוא ישחק. ניצחון קליבלנד. 4) ממפיס-יוטה: רק על הטרייד המגוחך הזה מגיע להם לחטוף בראש, ולצערם יוטה אכן תעשה את זה. ניצחון ג'אז. 5) באקס-יובטון: מוקש, אני אלך על קבוצת החוץ המשתפרת לאחרונה. ניצחון יוסטון 6) דנוור-שארלוט: רק כי הם בבית. ניצחון נאגטס. 7) קינגס-בולס: ניצחון ביתי קליל מול השוורים החלושים. ניצחון קינגס. והמשחק המרכזי (כי הי ספק בכלל?) 8) סיאטל-ניקס: המשחק המרתק של הערב, אני ילך עם הרגש. ניקס מנצחים. ברכות לשחר פאר על הנצחיון חבל רק שכל מי שצפה בטלוויזיה לא ראה את הכדור (פרט שולי מסתבר), היה נחמד לשמוע לפחות שהיא ניצחה ולא פחות נחמד היה להסתכל על שארפובה מפזזת. מחר לא לשכוח, הסופרבול, היסטוריה בהתהוות. לילה טוב. שבוע טוב בהצלחה ליחאל, ההנהלה

Oxycodone

New member
שלי

1. אינדיאנה - אורלנדו: אורלנדו. 2. אטלנטה - ניו ג'רזי: הוקס. 3. קליבלנד - קליפרס: לברונס. 4. ממפיס - יוטה: טיול של יוטה בממפיס. 5. מילווקי - יוסטון: רוקטס. 6. דנבר - שארלוט: דנוור לדעתי. 7. סיאטל - ניקס: הממ הניקס כמעט נצחו במשחק האחרון..אבל לא יודע הם לוזרים , ודוראנט ישפיל אותם , סיאטל. 8. סקרמנטו -שיקאגו: קינגס

למעלה