משחקי מוצ"ש

קליבלנד מגיעה סחוטה לפורטלנד ובינתיים מקבלת בראש, 12-34

סוף רבע ראשון 22 הפרש לפורטלנד
להזכירכם, פורטלנד במקום ה13 במערב עם 5 הפסדים רצופים, ומשחקת ללא לילארד!
&nbsp
קליבלנד חסרה רק את קיירי
&nbsp
קרייב עם 13 נק' ומק'ולם עם 11 נק' מובילים את פורטלנד...
מעניין אם קליבלנד מסוגלת לחזור מהבור הזה...

חתיכת משחק מתפתח בדאלאס, 89-90 למאבריקס סוף רבע 3

ו-הנתון של המשחק הזה עד עכשיו
7 מ7 לבראה מחוץ לקשת

הבחור לא בהכרה

billc

New member
האחוזים של שיקגו היו לא רעים, יותר טובים משל דאלאס

אבל שיקגו מאבדת 17 ודאלאס מאבדת רק 11
דאלאס זרקה 9 יותר זריקות מהשדה משיקגו
ולמרות שהאחוזים של של דאלאס היו יותר נמוכים ,האחוזים שלהם מה3 היו מעולים
16-33 (בעיקר בזכות בריאה)

OrEl74

Well-known member
מנהל
פילי מנצחים במשחק הראשון של איש סמית' בקבוצה

סופרסטאר : -)
&nbsp

billc

New member
בלאדסו נפצע אחרי 8 דקות

כמה דברים מעניינים, קארל לאנדרי משחק שני בחזרה משחק טוב

מייק דאנטוני הוא עוזר מאמן פילי, והוא דחף להביא את איש סמית׳

TheReturn23

New member
קליבלנד שתי דעות אחת ישנה

כמו שאמרתי לפני שבועיים שלוש בלאט לא מסיים את העונה
לראשונה לברון הוא אוברייטד, לא מזכיר את אותו שחקן ששלט בליגה והיה רמה מעל כולם ומי שישלם את המחיר זה בלאט.

Anfield

New member
מה ז"א אובר רייטד?

אתם חושבים שהוא לא השחקן הכי טוב בליגה היום? או לכל הפחות ה-2 הכי טוב נגיד?

fatnoam

Active member
לפי מה שאני חושב כרגע מבחינת כושר

אז גם ג׳ורג׳ (למרות התצוגות האחרונות) ובטח קארי, דוראנט וקוואי משחקים פשוט כדורסל יותר טוב ממנו.

BeniTaz

New member
ג'ורג' האהוב עליי וכוכב הקבוצה שלי

ואני חייב לומר שהוא לא בטופ 5 וספק אם בטופ 10. נכון, בחודש הראשון הוא היה מדהים אבל החודש הזה הוא ממש חלש. לא ראוי להיות מוזכר כאן.

fatnoam

Active member
שמע הוא מוביל קבוצה די פח למקומות די יפים

עד לפני שבוע הם היו מקום שני במזרח או משהו, לא?
&nbsp
מה יש שם חוץ ממנו? ג׳ורג׳ היל עם החיקוי העלוב שלו לאיברהים בה? מונטה אליס (שאני אוהב דווקא אגב) בעונת שפל? כמה גבוהי די ליג?

BeniTaz

New member
אני יודע מה הוא עושה, אני צופה כל דקה וכש-Cade ביקר אותו

אני לא הסכמתי, אבל הוא לא משחק טוב בשביל שחקן טופ 5 (ושוב, ספק טופ 10), אם אני עושה מכלול של כל המשחקים עד כה הוא.
&nbsp
לכתוב מה שכתבת זה מעיד שאתה סתם שולף. יש כאן אנשים שרואים אותו כל משחק. היום לדוגמא אינדיאנה ניצחה למרות שהוא שוב היה בינוני.
אינדיאנה במאזן טוב הרבה בזכותו ובגלל זה הוא שחקן טופ 10. כנראה שאם הוא היה טופ 5 היא היתה צריכה להיות עם מאזן טוב יותר. ואל תזלזל בג'ורג' היל, הוא נותן אחלה עונה. שחקן מאוד חכם, יעיל והגנתי ולא כל דבר מופיע בסטטיסטיקות.

fatnoam

Active member
סתם שולף?

http://www.nba.com/2015/news/featur...e-to-the-mvp-stephen-curry-wide-lead-for-mvp/
&nbsp
כנראה שאחד מהאינסיידרים היותר מוערכים חושב כמוני (עד לפני שבועיים). אולי אתה סתם אוהד, שסתם מתרגש מסתם כמה משחקים פחות טובים.
&nbsp
set aside את העוקצנות, כושר משתנה, ופרס כזה זה משהו שנמתח על עונה שלמה. אם אינדיאנה יפתיעו ובאמת יעלו לפלייאוף מצמרת המזרח, אז ג׳ורג׳ בהחלט מועמד מרשים, כי הסגל שלהם גרוע (סתם הסתלבטתי על היל, הוא כבר שנתיים שלוש עושה שם עבודה טובה, אם לא יותר).
&nbsp
אגב, אני לא מסכים עם הרשימה ההיא. אני לא חושב שלברון צריך להיות שלישי במירוץ (גם נכון ללפני שבועיים), ואני לא חושב שראסל צריך להיות מדורג לפני דוראנט. גם אני לא מסכים שבלייק והארדן צריכים להיות שם בכלל. אבל עצם העובדה שמישהו שהדיעה שלו matters חושב כמוני, אז זה אומר שאני לא ״סתם שולף״.

BeniTaz

New member
אתה רציני? אתה גם קורא תאריכים כשאתה ממציא לינקים?

או שאתה מנסה לזלזל באינטליגנציה? (ולא בפעם הראשונה)
&nbsp
זאת הרשימה העדכנית ותנסה לחפש באיזה מקום הוא שם את פול ג'ורג'
&nbsp
http://www.nba.com/2015/news/featur...-the-mvp-andre-drummond-joins-list/index.html
&nbsp
שוב, ג'ורג' נתן חודש ראשון מדהים אבל לצערי הוא בירידה גדולה ואני מרגיש את זה על בשרי כאוהד שרוף של אינדי. נראה לי קצת הזיה שאוהד של פול ג'ורג' ואינדיאנה מביע על השחקן האהוב עליו ביקורת וטוען שהוא לא טופ 5 ואתה שם לו לינקים לא רלוונטים.
&nbsp
ונניח.. נניח שבאמת היום הוא היה שם את ג'ורג' מקום שני. נו בסדר.. לכל אחד יש את הדעה שלו. מבחינתי זה גם קצת בזיון שגרין לא בטופ 15 שלו. אבל לפחות תודה שאתה בקושי ראית את פול ג'ורג' ואתה שולף.. גם אם אתה שם לינק (לא עדכני) של פרשן אחר זה נקרא לשלוף. אף פעם אתה לא לומד פשוט לוותר. המילה האחרונה זה מה שחשוב לך.

BeniTaz

New member
רק שהדיון היה לגביי המצב כיום

גם אני דירגתי את ג'ורג' לפני שלושה שבועות במקום השני. שלושה שבועות בעונה של חודשיים זה לא מעט, נכון?
לא נורא, נתתי לו להגיד את המילה האחרונה כמו שהוא אוהב.

למעלה