משחקי היום

Homer Simpson

New member
3 כדורים לקיר ב-2 אינינגים - 0 ראנס

מיקרוקוסמוס של כל העונה שלנו.

7liel7

New member
2-0 לנו

לא נראה לי שזה נאחס..

NYMets Man

New member
תגיד לי

מה קשור כמה אתם מובילים לביצועים של הפיצ'ר? לא נהוג לדבר על מגיש שמגיש נו נו כי זה פשוט נאחס, ועכשיו אתה תראה שהוא יקבל היט

7liel7

New member
טוב..

אני לא אזכיר את עניין הנו נו בהתחלה אף פעם! אתה צודק...

Homer Simpson

New member
האמת שזה קשור

כמעט כל השנה לפיצ'רים שלנו יש מנהג מגונה - מיד אחרי שאנחנו עושים ראן הם נותנים משהו בחזרה. ככה פטיט ביום רביעי, קלמנס בחמישי, איגאווה (חלקית) אתמול, ווונג היום. חוץ מזה, הוא לא נראה לי בריא.

7liel7

New member
כמה שאני ניחסתי אותו..../images/Emo7.gif

עכשיו הוא הביא ווילד פיץ' וווק.

ראיתי חלקים קטנים של המשחק עד עכשיו

וגם לא היה לי מחשב (עובד) אז לא יכלתי ממש להתעדכן. כן ראיתי שבוצ'י עף על שריקה רעה בפירסט בייס. מעניין אם זה ייזכר ב"רשימת הדברים הרעים שהשופטים עשו ליאנקיז" (וכאן בא הסמיילי מגלגל עיניים שאני מצרף מפורום אחר כי תפוז עוד לא המציאו אחד כזה...) מה שגם לא ירשם זה בטח טעות השיפוט במשחק השני בקולורדו, כשהלטון היה סייפ בהום והשופט החליט שאאוט ועלה לרוקיז בראן במשחק של ראן אחד. עכשיו הצטרפתי רשמית למשחק ואני לא יכול להגיד שאני לא נהנה
אחלה בולפן. רק חבל שבערך באותה מידה אני חושב שבולפן של הג'ייאנטס יפשל פה.

Homer Simpson

New member
"במשחק של ראן אחד"

רק שכחת לציין שהראן האחד הזה היה לטובת קולורדו, כך שהטעות לא עזרה לנו בכלום. זה בניגוד לטעות אתמול שגם לא עזרה לנו בכלום, רק הוסיפה 4 איניגים של עבודה לבולפן המותש שלנו. חוץ מזה, אני רק טענתי שעד לנקודה מסוימת היה ליאנקיז מזל רע עם השופטים, לא התנבאתי לגבי המשך העונה. חוץ מזה, לפני שאתה מדבר על קבוצות אחרות, כדאי שתסתכל על המאמן הבכיין שלכם, שמתווכח ועף מהמשחק בגלל שתי החלטות מדויקות, במשחק שהקבוצה שלו במילא מפסידה בהפרש גבוה. לגבי הבולפן, ראינו איך הבולפן שלכם נראה בסוף שנה שעברה כשהיו פצעיות ברוטציה - פחות פציעות, ולמשך פחות זמן מלנו השנה.

שריקה שלא עוזרת היא שריקה לא חשובה?

לפחות חצי מהשריקות ברשימה המהוללת שלך היו שריקות שבסופו של דבר לא השפיעו על שום דבר. המאמן הבכיין שלנו בסופו של דבר הודה שהשופטים צדקו ב2 המהלכים. הוא יצא לשם וצעק במטרה להתלונן על חוסר העקביות הוא קרא לזה אם אני לא טועה, אותו שופט טועה פעמיים במשחק וצריך שיתקנו אותו. לא פלא שהוא שופט של מיינורס שמדי פעם מחליף. עכשיו בוא נשווה את זה ללכת לקומשינר כי אתם חיים בסרט שכל השופטים נגדכם... שאני אזכיר גם את המשחק השישי של הALCS? שתי שריקות נכונות וכמות התבכייניות אינסופיות, כולל המטרת המגרש עם זבל. טוב נו, אתם הרי רגילים שהכל הולך לטובתכם. אני מכיר אוהדי יאנקיז שעוד מזכירים את זה כשמדברים איתם על השיפוט של השנה. הם עוד מתבכיינים על 2 שריקות נכונות לפני 3 שנים
אני יודע טוב מאוד איך נראה הבולפן שלנו שנה שעברה ולכן אני נהנה כל כך מכל רגע שזה קורה לכם
למרות שאני חושב שאפילו הוא היה מצליח לשרוד מול הג'ייאנטס של השנה. עוד פעם פחות פציעות? בלבול שכל כרגיל, כבר הראתי לך שזה לא נכון.

למעלה