משחקי היום

Homer Simpson

New member
נו, אז מה ההבדל?

ב-2004 היו שתי טעויות של שופטים שתוקנו לטובתכם, ואתמול היו שתי טעויות שתוקנו לרעתכם. אז למה האוהדים שלנו ואיירוד שהתלונן הם סתם בכיינים,ופראנקונה לא? וממה אנחנו רגילים שהכל לטובתנו? מהמשחק הרביע יב-2004 (וויליאמס), או מהחמישי ב-2005 (קאנו), או מהשלישי ב-ALCS של 98 (שבאמת לא שינה כלום)? לפחות האוהדים שלנו לא המטירו את המגרש בזבל לבכות על טעות שיפוט בפיגור של 7 ראנס, כמו שלכם ב-99. לגבי פציעות, מה הראית לי בדיוק? בשנה שעברה רוב העונה הייתם יותר בריאים מאיתנו. לנו השנה לא היה יום אחד יותר בריא מלכם. רק החודש יוז, קרסטנס, רזנר, פבאנו, ואפילו סאנצ'ז לא זרקו זריקה אחת, ג'יאמבי לא ראה מגרש, דיימון לא ממש מתפקד, ועכשיו גם ג'יטר פצוע. אה, שכחתי לציין, זה החודש הכי בריא שלנו השנה. ולמה לך מותר להתלונן על פציעות שהרסו לכם את שנה שעברה, וכשאני כותב את זה לגבינו השנה זה בלבול שכל?

ג'יאמבי ודיימון באמת גרמו לעומס על הבולפן

די עם ההקצנה הזאת של הפציעות שלכם השנה וההמעטה בפציעות של בוסטון כאילו מה שקרה לכם הרבה יותר גרוע ממה שקרה לנו. אני כותב שזה בלבול שכל כי זה בלבול שכל. בקט היה בריא כל השנה אצלנו. פטיט בריא כל השנה אצלכם. וונג פספס קצת פחות מחודש, שילינג פספס קצת פחות מחודש. וויקפילד פספס חודשיים, כמה מוסינה פספס? פחות מחודש. וולס פספס את ה4 החודשים הראשונים. קלמנט פספס את כל שארית השנה ואת השנה הזאת, גם פבאנו. טימלין, פולק, ריסקי הלכו לDL לזמן מה. גם הפיצ'רים הבאים שלכם נפצעו, קרסטנס, סנצ'ז, רסנר ויוז. גם שלנו, לסטר עם הסרטן, דינארדו, אלברז מפה ועוד פאולי בDEPTH CHART - בילו זמן בDL. ההבדל היחיד פה שהוא הסטארטר החמישי שלכם - איגוואה - לא הלך לDL אלא פשוט היה אפס בעוד ששלנו - וולס - כן. הבלבול שכל הוא שלכם היו יותר פציעות. מה ההבדל? איירוד עשה דבר שהיה ברור שהוא לא בסדר, עשה פרצופים כשהשריקה תוקנה ועוד התווכח שעה עם השופט אחר כך. אחרי המשחק, הוא גם אמר שזה טירוף מה שהיה עם השופטים וזה, הוא אפילו לא הודה בזה. פראנקונה התווכח בעיקר על חוסר התפקוד של השופט מהמיינורס, הוא יצא מהמשחק רק בגלל שהוא אמר לשופט את זה בפרצוף, לא בגלל שהוא התווכח על המהלך. המהלך גם לא היה ברור כמו הסלאפ, זה היה עניין של סנטימטרים. פראנקונה גם הודה אחרי המשחק שהשריקות נכונות.

Homer Simpson

New member
ברור שלא הם גרמו לעומס

כל הפציעות של הפיצ'רים גרמו לעומס. חוץ מזה, יש לי הרגשה שעם דיימון, ג'יאמבי, וג'יטר בריאים המשחק כנראה נגמר הרבה קודם. פטיט כן היה פצוע בתחילת העונה - הפסיד חלק מ-ST, והוגבל באינינגים בתחילת העונה (תאמין לי, הייתי שם). שכחת את הפציעה של מטסוי ושל הeye chart (גם אני שכחתי אותו בפציעות של יוני) וגם נדמה לי שרוב הפציעות של הפיצ'רים שלכם שנה שעברה היו לפחות זמן מאלה שמניתי לנו השנה. ומה אתה מנסה לטעון, שלכם על פני עונה שלמה היו יותר פציעות ממה שלנו היה על פני פחות מחצי? עצם השוואה אומר הכל. להזכירך, אתה זה שכתב לפני העונה על איך הפציעות הרסו לכם את העונה שעברה, שברובה כאמור הייתם יותר בריאים מאיתנו. כל מה שאני טוען זה שאת הציונים לבולפן ובכלל לקבוצה שלנו צריך לחלק אם וכאשר תהיה לנו משהו שמתקרב לקבוצה בריאה, בטח לא עכשיו.

לא ציינתי את הפציעות של החובטים בכלל

אחרת היית שומע מקריספ, פניה, ניקסון, אורטיז, וריטק, מני, וכו' וכו'. רוב הפציעות של הפיצ'רים שלנו שנה שעברה היו לפחות זמן? ראית בכלל מה כתבתי? שמתי את כל הזמן שהשחקנים פספסו. אתה זה שטוען שהפציעות שלכם יותר גרועות משהיו לנו שנה שעברה, אתה זה שמשווה את זה ואתה מבלבל את השכל עם זה. תחכה באמת לעונה שלמה, ונדבר אז. אתה חושב שהבולפן ישתפר...? יכול להיות, אבל לפי ההיגיון העומס ישפיע עליהם רק בסוף העונה אחרי שעבדו קשה כל השנה. כמו שקרה לקוונטריל וכו' בשנים קודמות. עכשיו הם בקושי מרגישים את העומס, בסוף השנה זה מתי שהם כן ירגישו. ואני הראתי שגם הבולפן שלנו נפגע קשות מהפציעות שלנו, סטארטרים (קווין ג'ארוויס לעזאזל) שנפצעו, רילברים שנפצעו (ואיך שכחתי את פפלבון, באחת העונות הכי טובות לרילבר ב30 השנה האחרונות שפספס חודש)

Homer Simpson

New member
כן, ראיתי מה כתבת

לא דיברתי על שילינג, וויקפילד, או וולס, אלא על המחליפים שלכם, שלפי מיטב זכרוני לא הפסידו חודשים רבים כמו יוז, קרסטנס, רזנר, וסאנצ'ז. העומס על הבולפן ישפיע רק בסוף העונה? מה מוכיח זאת, המקרה של קוונטריל? מה עם העומס שפיצ'ר זורק 2 אינינגים יום אחרי יום? וחשבת אולי על זה שעם יותר פיצ'רים היו בריאים אז הבולפן שלנו לא רק היה פחות עמוס, אלא גם יותר טוב, כי סטארטרים עודפים היו עוברים אליו? בכל מקרה, אי אפשר לדעת בדיוק כמה פציעות מזיקות לקבוצה. לכן זה יהיה מגוחך אם אני אכתוב "בלי הפציעות היינו במקום כך וכך" , ואני לא עושה את זה, ובאותה מידה זה מגוחך מצידך לחלק ציונים לקבוצה שלנו לפי איך שהיא נראית כשהיא פצועה, ואתה כל הזמן עושה את זה ("רוטציה פאתטית גם כשהיא בריאה", "אחלה בולפן"). אני לעומתך לא שפטתי את הסוקס ב-06 לפי ספטמבר, אלא הבאתי טיעונים (שאתה כמובן לא חייב לקבל) לכך שגם בלי הפציעות היה לכם סיכוי מאוד נמוך לסיים ראשונים.

זה הרבה יותר מקוונטריל...

קח למשל לא רק את קוונטריל ב2004 אלא את וילון שנה שעברה, טורה שחק אותו במשך על המחצית הראשונה, בסופו של דבר זה הורגש רק במחצית השנייה כשהוא היה נוראי. קח את ברונסון ארויו שנראה כמו זבל מאז איזה 4 פתיחות עם 115+ זריקות ברציפות ואין לי ספק שהוא זורק פצוע. או את איי ג'יי ברנט שאחרי שזרק 125+ לפחות פעמיים העונה עכשיו הלך לDL. זה די ידוע שההשפעה של המשחקים האלו, אם זה פיצ'ר שזורק המון זריקות או של רילבר שנכנס כל יום בערך לזרוק מגיע יותר מאוחר בעונה. אם אני זוכר נכון, הבולפן של היאנקיז, למרות העומס בחודש הראשון כשהפיצ'רים לא עברו את ה5 אינינגים זרק די טוב, ואפילו היה להם את הERA הטוב בAL לתקופה ממושכת, אבל הם גם הובילו את הAL בIP. הרילברים היו טובים והם סיפקו את הסחורה, רק שהעומס יבוא לידי ביטוי יותר מאוחר בעונה כשזה פשוט יהיה יותר מדי והבולפן יתחיל לקרוס. כרגע למובילה בIP מהבולפן, טקסס, יש דווקא את הERA ה8 הכי טוב ממנו. אבל סביר מאוד להניח, שבסופו העונה זה יהיה אחרת, בגלל שהעומס הרב ישפיע. כרגע היאנקיז חמישיים בIP עם ERA לא רע של 4, אני לא אופתע אם בסוף השנה זה יהיה יותר גבוה. לא הבנתי מה קשור הסטארטרים לתוך הבולפן...לא טענתי שהפציעות של הסטארטרים לא השפיעו על הבולפן, להיפך הם השפיעו מאוד... לא קראתי לרוטציה שלכם פתאטית גם כשהיא בריאה אף פעם, קראתי לה פתאטית כמו שהיא הייתה באפריל. וזה היה נכון מאוד, עם סטארטרים שהולכים פחות מ5 אינינגים למשחק וחוטפים גם אז. גם הבולפן שלכם עכשיו, לא יכול לשמור על יתרון של ראן מול הפאקינג ג'ייאנטס...היה לך כל זכות לקרוא לבולפן של בוסטון כמו שהוא היה בספטמבר 06', זה שאתה בחרת לא לעשות את זה זו החלטה שלך. אתה גם עושה יותר מדי מIN GAME REACTION. חוץ מזה, מה זה הריבאלרי בלי שמחה לאיד נגד כשלונותיה של היריבה? אני מנצל כל הזדמנות לעשות את זה, אחרי הכל, כמו שהבוסטון גלוב אמרו בסוף מאי...: The beauty of a lead like the Red Sox currently have on the Yankees (13 1/2 games) is that Boston fans can finally do to Yankees fans what they have been doing to us for years: rub their noses in it -- remind them of the fact that their overpriced, megalithic team has a worse record than the Pittsburgh Pirates and faces the same deficit in the standings as the Kansas City Royals.
רק מחזיר את הטובה על כל השנים שאוהדי יאנקיז עשו אותו דבר. אגב, תוך כדי שנזכרתי בפציעות שהיו לנו שנה שעברה, נזכרתי גם בזה שחשבת שהפציעות של היאנקיז היו יותר משמעותיות. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

Homer Simpson

New member
זה בדיוק מה שכתבת

תסתכל כאן בפסקה השלישית מהסוף. וזה ב-6 בערב כך שלא מדובר ב-In Game Reaction. מה שכן, נדמה לי שבהמשך תיקנת ל"לא טובה מיוחד" או משהו כזה. לגבי הריבאלרי והשמחה לאיד, אין לי בעיה עם זה, אני רק טענתי שזה לא לענין לחלק ציונים לקבוצה שלנו לפי איך שהיא נראית עד עכשיו. לגבי השוואת הפציעות, אנחנו בפחות מחצי עונה לא רחוקים מכמות הפציעות שהיתה לכם בכל שנה שעברה, ונראה לי שנעבור אותה בקלות. נסכם באמת בסוף העונה. לגבי עייפות הבולפן, לא דיברתי על עייפות מצטברת של תקופה ארוכה, אלא על עייפות ממאמץ של יום יומיים קודם. אם, למשל, תיקח רץ מרתון ותיתן לו לרוץ מרתונים יומיים ברציפות, סביר להניח שהוא לא יצליח במיוחד בשני, גם אם שנה לפני זה הוא לא רץ אף מרתון.

שכחתי להגיד שראיתי עד הסוף...

עד 3 וחצי בערך...זה עלה לי בכמה שעות שינה יקרות, אבל היה שווה את זה
ברגע שבארי יצא היה ברור שהדרך היחיד שהג'ייאנטס משיגים ראן ב234235 אינינגים הבאים היא כמה בלופרים או משהו. ואכן, סינגל חזק לRF, באנט, אאוט ואז ויזקל עולה ומותח עם 2 ליינרים שבקושי פאול בדיוק באותו מקום בLF
הוא מוציא סינגל לקאירו (מי יודע, אם זה היה ג'יטר אולי זה היה אפ דה מידל עם הריינג' שלו...למרות שזה היה קאירו אז אני אתן לג'יטר את הספק שהוא היה מספיק להגיע לזה...רק כי זה פאקינג מיגל קאירו
) והרוקי עולה חובט בלופר לCF שנוחת מטר לפני הכפפה של קבררה. COCO WOULDA HAD IT!

LADodger

New member
אוף חבל שלא החלטתי להיות אוהד שיקגו

ולראות משחקים בשעות נורמליות.... טוב לא נורא, מחר יש הזדמנות נדירה לראות משחק מלא ראשון של הדודג'רס - בשעה 20:40! דרך-אגב, הקאבס ניצחו 2-1 עם באנט עלוב לפיצ'ר... Boooo

BarcaBoy2

New member
יאלה מחר סוויפ חח

לפחות עזרנו לקאבס קצת חח עכשיו המאזן של הוויט סוקס יותר גרוע משל וושינגטון נראה לי בעעע איזה עונה גרועה השחקנים שם לא שווים את הכסף שהם מקבלים

אותו מספר ניצחונות כמו קנזס../images/Emo12.gif

אולי נראה אותם לא במקום האחרון...זה בטח פעם ראשונה (בשלב מתקדם של העונה) מאז...2003, לא?

The Suicide Squeeze!

גדול
אחלה ניצחון לקאבס. איפה אתה אליקו עם העדכונים השוטפים על המשחק ועל בייסבול מוגול?

omri1234567

New member
באנט עלוב??? אתה יודע איזה

מהלך גאוני זה סקוויז פליי?? הרץ בשלישי מתחיל לרוץ הביתה בזמן שהפיצ'ר מתחיל את הדליברי שלו והחובט מחוייב לפגוע בכדור אחרת הרץ שרץ הביתה אוכל אותה בגדול הכול חייב להיות מושלם!! והם עשו את זה הכי מושלם שיכול להיות ניצחון גדול זה היה מהלך גאוני!!! ותאמין לי אני יודע על מה אתה מדבר אני אוהד את האיינג'לס כל המשחקים בשעה 5 בבוקר

passanger57

New member
איך היאנקיז זרקו את המשחק הם רועדים מבונדס

הלכתי לישון שהיה 3-0 ליאנקיז וכל AB הם כמעט חבטו ויתרון 4-1 בשביעי לא הספיק ??? חחחח זה מה שקורה ש BB לבונדס התותח (אני עם בונדס גם עכשיו שהוא בגיל 42 ובקושי זז כל הקבוצות רועדות ממנו יותר מ -A-ROD אז לפי דעתי הוא תותח. וכולם השתמשו לא רק הוא גם הפיצ'רים שזרקו לו - אז מספיק - גו בונדס ) אז וויקUPפילד שוב הפסיד וההתקפה נרדמה - והיום היא תתעוררררררררררררררררררררר ובהצלחה לליגה החדשה לעומרי --

mail man

New member
לכל המתלהבים, גם באינינג 13 צריך לשחק

ראינו מה רוקי יכול לעשות ליאנקיז הגדולים. קיבלתם &%^&&, אוהדי שמנקיז, "נו היטר" "וואנג זה משחק של 6+ וראן אחד של הג'אינטס" לכו הביתה, מושחתים נצחון דחוק, אבל מתוק. אין כמו הג'איינטס!

omri1234567

New member
שי נחמד לראות ממך הודעה מדי פעם!!

תגיד אם אתה בבית זה אומר שאתה מגיע היום בערב למשחק?? או לפחות רואה בטלויזיה?? דרך אגב אתמול פגשתי את אמנון ודיברנו עלייך לאיזה רגע....

mail man

New member
:) מניינים עמרי

אני עדין עוקב אחרי הכל, קצת קשה עם הצבא, אבל הבייסבול תמיד יעניין אותי, בייחוד שהג'אינטס עוברים עונה מדהימה, כזאת שמזמן לא ראינו. צר לי, אבל אני לא ממש מאורע בכל המתרחש בארץ מבחינת הענף יש משחק היום? בליגה המטורפת והחדשה שכולם דיברו עליה לפני חודשיים? אני מניח שבבאפטיסט ווילג', אה? אתה משחק? בטח כמו עמית ההומו
יש שידור למשחק בטלויזיה? חח אמנון, איש ענק, איפה ראית אותו ומה דיברתם?

omri1234567

New member
אתה נורמאלי רק על זה אנחנו מדברים

כל החודש על הליגה הזו! כן אני משחק והמשחקים יהיו בבפטיסטים ובגזר(הגדילו שם את המגרש ועשו מאונד) בספורטק עדיין אי אפשר לשחק אז אני מניח שיהיו לנו דאבל האדרס בבפטיסטים לפחות בשבוע הראשון! ויש שידור ישיר בערוץ הספורט בשעה רבע לשש!! פגשתי אותו הרבה פעמים והוא גר לידי אז במקרה דיברנו על בייסבול והוא זכר שעוד מישהו אצלו שלמד שיחק בייסבול ואז ניכרנו בך ואמרו שאתה גבר גבר וזהו בערך

למעלה