משו שמציק לי במשחק..

BarcaBoy2

New member
משו שמציק לי במשחק..

בfm06 אני יש לי בעיה מוזרה עם השחקנים.. אני משחק עם בארסה והבעיה היא כזאת.. כל הזמן ב5 דקות האחרונות של המשחק אני מקבל פול גולים.. רוב המקרים הם שאני נגיד מוביל 2-0 ואז עושים לי 2-2.. וזה מעצבן נורא אפשר לעשות משו עם השחקנים כדדי לא לקבל גולים כאלה בסיום.. וגם אם אני שם את כל הקבוצה בהגנה עדיין זה קורה.. לפעמים עם יוצא 3 ו4 שערים ב5 דקות ככה וזה מעצבן ולא הגיוני.. שאני שולט במשחק בועט 20 ומשו פעם לשער מוביל 2-0 נגיד ואז ב2 מצבים בסיום עושים לי 2-2!! זה לא מציאותי הדבר הזה.. ומנגד השחקנים שלי כמעטט ולא מבקיעים אחרי דקה 75.. אולי 5 גולים ב2 עונות הבקיעו לי אחרי דקה 75

X Slider

New member
אין מה לעשות, אחרי שאתה יודע

להעלות הרכב כמו שצריך, ולתת הוראות כל השאר זה מזל. ככה זה שvassel עם פינישינג 13 דופק שלושער כל 2 משחקים

ran81993

New member
מה אתה אומר להם בהוראות של המחצית?

אם אתה אומר להם מצוין וכאלה דברים הם יזלזלו ויספגו אבל אם אתה תגיד להם המשחק עוד לא נגמר תמשיכו כך וכל מיני דברים כאלה אז או שההגנה שלך גרועה או שהשחקנים שלך עם כושר גרוע ואחרי דקה 60 או 75 יש להם רק 60 ומשהו או פחות אחוזים של כשירות שהם יכולים לשחק אם זה לא אחת הבעיות שאמרתי אז אני לא יודע מה תקני רכש להגנה ותבנה הגנה יותר חזקה עם צ'ליני,טרי ועוד כל מיני טובים אתה גם יכול למצוא כשרונות וכאלה

נועם40

New member
מכיר את זה, מעצבן.

כמו שרן אמר הוא צודק בכל מה שהוא אמר אבל רן זה יכול לקרות גם אם יש לך מגינים תותחים והאחוזים של השחקנים 100.... קודם כל תגיד את ההוראות שלך לשחקנים אחרת לא נוכל לעזור לך, הסגל, המערך... אולי תגיד להם בדקה 75 לבעוט כדורים ארוכים, לבזבז זמן (לא הכל) יותר הגנה, תכניס מגן במקום חלוץ או בלם, רק תנסה את זה. וכמה משחקים אתה מקבל ואל תגיד "כל משחק"... גם לי זה קרה מספר פעמים וזה מבאס את הצורה שאתה עושה הכל נכון, חושב שאתה מנצח כשאתה מוסיל 2-1 ובום! 2-2 ואז אתה מבואס חבל על הזמן, מכיר את זה מעצבן בטירוף. כפי שאמרתי תפרט על ההוראות, מערך, סגל והאם אתה עושה את הדברים שאמרתי לך, אם לא תנסה אם כן או הבעיה תמשיך לקרות אני אנסה לחשוב מה יכול לגרום למצב כזה, וגם תתעצבן אחרי משחק כזה לפי דעתי זה עוזר ואולי זה לא יקרה שוב.

BarcaBoy2

New member
אמממ..ההוראות שונות..

אם זה משחק קשה ונגיד אני מוביל במחצית אז אני אומר להם שהם משחקים טוב אם זה נגד קבוצה חלשה אני אומר להם שימשיכו לשחק אותו דבר.. בדרך כלל הדברים האלה קוראים לי נגד קבוצות קטנות כמו אוסאסונה סוסיאדד ויאריאל וכולה.. השחקנים לא מתעייפים..המערך הוא 4-2-2-2 אבל גם אם אני עושה 5-3-2 או 5-1-3-1 זה לא עוזר.. זה קורה פעם ב 4-5-6 משחקים ולא משנה מי בהגנה ויש לי הגנה חזקה הנה בערך ההרכב של ההגנה בסוגריים המחליף ימין בלאטי(אנטילטוף) מרכז פויול(מרקז סנדרוס) מרכז אולאגר (אדמילסון) שמאל זמברוטה (סילביניו) אלא ה9 שיש לי ברוטציה יש עוד כמה מהנוער שהם רק מחליפים בשער עומד ואלדז שרובן וזורקרה המחליפים שלו..

נועם40

New member
למה?

כמו שרן אמר תגיד להם שהמשחק עוד לא נגמר, וכך הם לא יזלזלו וימשיכו לשחק טוב, אם מגיע 2-1 תשה את ההוראות לבזבוז זמן (לא על כל המד כי אחרי זה חוטפים גולים) להכניס קשר אחורי או בלם במקום חלוץ אם אתה מוביל 2-1 אם זה עדיין קורה לך להתעצבן על השחקנים, אם אתה חוטף גולים תתעצבן בתקשורת. ויכול להיות שזה בגלל שהם לוחצים (והם עושים על התקפתי) אם הם עושים כנראה אז תעשה התקפות מתפרצות, בשביל שתבקיע גול ותסיים את המשחק, אם כל מה שאמרנו לא עזר תגיד את ההוראות שלך.

X Slider

New member
למה בלאטי בימין ולא פויול?

לפי דעתי פויול בעמד המגן הימני אפקטיבי יותר, וזה ידוע שברסה צריכה קניה רצינית בעמדת הבלם לצד אולגר.

BarcaBoy2

New member
לא יודע אני מעדיף אותו במרכז

בלטי טוב באגף..ועוד מעט אני מביא את לאם מביירן אז בכלל האגפים שלי יהיו משו באסט.. ואיך אני אומר להם לבזבז זמן? אהה ועוד משו מעצבן שאני קונה שחקן זה מכפיל לי את סכום העהברה פי 2.. נגיד קניתי מישו ב5 מילון אז זה רושם 10 ובאמת הולכים לי 10 מילון.. אותו דבר שאני מוכר שחקנים.. אפשר לתקן את זה איך שהוא?

SiC

New member
אלטינטופ?

אלטינטופ שמשחק בהגנה הוא שחקן על הפנים ולא מתאים לברסה, אז הייתי מביא מישהו במקומו. אני הייתי שם את פויול במרכז ומביא בלם אחר במקום אולגואר. אצלי הוא תמיד היה אפס. בקשר לדיבור עם שחקנים במחצית, בד"כ כשאני מוביל ביתרון של שער אחד אני מעודד אותם (encourage) ואם אני מוביל ב2 ומעלה אני אומר שאני מרוצה (pleased) וזה בד"כ עובד.

X Slider

New member
לפי דעתי לא טוב לעודד שמובילים

תסתכלו עם על המצב רוח שלהם ולפי זה תחליטו איזה הוראה לתת להם שאני בפיגור אני נותן לכולם עידוד, שאני מוביל אז אני נותן לכולם מרוצה ואם יש כאלה שהם בpoor או משו אני לוקח לשיחה אישית של עידוד. בד"כ שהם מובילים מעל 2 גולים אז אני כבר מאושר
ובקשר לבזבוז זמן, בטקטיקה באפשרויות הוראות הקבוצה יש time wasting שים את זה על often ואת tempo על slow.

BarcaBoy2

New member
אצלי הוא תותח..אבל אני מנסה להביא א

את לאם ממינכן המנייק לא רוצה לחתום אצלי אנני מציא לו 150 אלף יורו לחודש במינכן הוא מקבל 30 אלף והוא לא מסכים לי.. ועוד בונוסים והכל..יותר מזה אני לא מוכן לשלם אבל עוד שנה נגמר לו שם החוזה ואז אולי הוא יחתום אצלי

SiC

New member
קשר אחורי, בזבוזי זמן

הכנסה של קשר אחורי במקום חלוץ יכולה לעזור לך לחזק את מרכז המגרש וההגנה ואולי למנוע את זה. בקשר לבזבוזי זמן- אולי זה מקראה ואולי לא, אבל כשאני הגדלתי לקראת סוף המשחק את בזבוזי הזמן, תמיד ספגתי גול ומאז אני כמעט ולא נוגע באופציה הזו. לפי דעתי (כמו שאמרו כבר) השחקנים שלך באמת עייפים בגלל זה אתה חוטף כל משחק...

BarcaBoy2

New member
והנה גם משו נחמד..

6 ניצחונות מ6 משחקים על ריאל.. כולל 5-0 אחד נחמד..

BarcaBoy2

New member
הנה עוד משו חמוד מעכשיו..

נקמתי באוסאסונה.. לא יודע איך עונה שעברה הפסדתי להם 6-0!! אף פעם עוד לא קרה לי דבר כזה.. פשוט קראו אותי..והם קבוצת תחתית מסכנה.. עכשיו נקמתי בהם אצלהם בבית 8-2!! תראו תתמונה.. איזה עונה של זלטן 17 שערים ב7 משחקים!! שתי רבעיות נראה לי וחמישיה אחת ועוד כמה בודדים..

sok777

New member
זלאטן בבארסה?

מנג'ר 2006 או 2005? אין מצב ב2005 קנית אותו.. אלא אם כן אתה מטורף והוצאת מלא [אחרי שגם מכרת].

xhka

New member
לא יכול להיות..

אין מצב שקנית את זלטן לברצלונה ב2006 אני הצעתי על הבחור הזה את כל התקציב של צלסי שהוא בערך 134 מליון לקניות והם לא רצו..( זה היה רק לבדיקה) הם לא משחררים אותו בחיים...

omerperez

New member
מצטער להגיד לך אבל.....

רימית בשביל להשיג את השחקנים האלה....זלטן, קאפו, זמברוטה ומוטו כולם שחקנים של יובה.....אם לא השתלטת עליה אז היית צריך למכור הרבה שחקנים ולגמור עליהם את התקציב שלך....חוץ מזה קנית עוד שחקנים דיי יקרים כמו חואקין וגו קול

למעלה