משהו שכתבתי

superDuper

New member
משהו שכתבתי

מורני שאלה אם אני יכול לכתוב כאן שירון שכתבתי, זו הפעם הראשונה שאני מבקר כאן, קראתי כמה מההודעות אבל קצת פחדתי להגיב כי לא רציתי להתיימר כמישהו שמבין את הבעיות האלה, קל להגיד לעזוב ולהתנתק מהכל אבל מאוד קשה לבצע, אני מבין את זה, מה שאני כן יכול להגיד שזה חשוב שיש מקום כזה, שאפשר לדבר על הכל, לחשוף כל דבר אבל בעצם לא לחשוף כלום, תמשיכו לדבר את זה, זה תמיד עוזר ובלי קשר לבעיה, כולם צריכים תמיכה, גם אלה שאין להם בעיה מוגדרת, כולם צריכים שיעודדו אותם וכולם רוצים להרגיש טוב עם עצמם, יש כאלה שנולדים עם חברים ומשפחה שמספקים להם את זה ויש כאלה שצריכים להתאמץ ולחפש את זה, על כל מקרה, כולנו ראויים לזה, תמשיכו לחפש... כמו כולם ======== נולדתי לשני הורים, כמו כולם למדתי ללכת, כמו כולם למדתי לאכול ולהתלבש, כמו כולם למדתי בבית ספר כמו כמעט כולם אני מרגיש כמו שכל אחד לפעמים מרגיש עצוב ושמח כמו שכל אחד מאיתנו מתלהב לפעמים כמו כולם נבהל כמו כולם פוחד כמו כולם מקטר ומתלונן כמו כולם מתעצבן ומתרגז כמו כולם חושב שכולם נגדו לפעמים כמו כולם חושב שאף אחד לא מבין אותי לפעמים כמו כולם מתבייש מדברים כאלו ואחרים כמו כולם ... ... אז למה אני לא כמו כולם?

מורני !

New member
תודה

וברוך הבא.. אהבתי את ההקדמה שלך...

הממ..

אף אחד הוא לא כמו כולם.. למרות שקיימת נורמה, שמנסה לכאורה להפוך את כולם לאותו דבר <נורמלים>.. אבל כל אחד מרגיש אחרת..רואה אחרת ת´דברים..מקבל אחרת ת´דברים.. כל האם הוא אחד בפני עצמו. כל אחד מיוחד בדרכו שלו. כל אחד הוא שונה.. אחרת..אף אחד לא היה אף אחד. ג´וני נ.ב. ברוף הבא. אתה כמובן מוזמן להגיב . קח בחשבון שאף אחד לא בעל מקצוע כאן..<נו טוב, חוץ ממרסלו החביב
> כל אחד רושם את הודעותיו מהלב, ולפי האינואיציות והתובנות שלו..

למעלה