משהו מוזר קורה בתרשימים של

מצב
הנושא נעול.

oshri5917

New member
אמרתי לך כבר

אני בכלל לא מבין
מצד אחת צריך להחזיר את כל סדרות.... מצד שני איך קווים מעיזים לקנות גרוטאות מדובר באותו זבל אבל אושרי יענה? מה פתאום!
אמרתי לך כבר
סדרת 36 37 הן ישדנות ואם הן לא יקבלו טיפול ראוי הן יהפכו להיות דפוקות לאללה אם הן יעברו טיפול ראוי הן היו מכונות נורמליות

oshri5917

New member
ניראה לך שמישהו בכלל ישים לב לשובר

אפשר לבטל
את קו 31 שכן הנוסעים יכולים לקבל כרטיס מעבר מקו 23 שתדירותו גבוהה יותר ולעבור לקו 30 בלה גוארדיה. בשעה 20:00 שקו 23 מפסיק את השירות קו 30 יעבור בגבעתיים.
ויעניין אותו מה זה שובר מעבר

hai001

New member
אז מה אתה מעדיף? שדן תבטל

ויעניין אותו מה זה שובר מעבר
אז מה אתה מעדיף? שדן תבטל
את הכרטיסי המעבר ואז תחזיר את הקווים 33 ותאריך את 32 לרכבת שדים סליחה לרכבת מרכז

hai001

New member
בקשר לקו 31 ולקו 17

פעם ראשונה שאני מתייחס אליך
ברצינות ,ואתה לא עונה....
בקשר לקו 31 ולקו 17
לפי מה שהבנתי הקו 31 מסיים בשעה 20:00 ואז במקומו קו 30 , קו 17 מסיים בשעה 20:30 ואז במקומו תהיה חלופה דרך קרית שלום. אבל באתר של דן עדיין לא רשום את השינוים האלו. אולי הם בשבוע הזה הם יפרסמו את הודעות האלו.

בינתיים השינוי ב-19 ו-17 קצת הוקפא

בקשר לקו 31 ולקו 17
לפי מה שהבנתי הקו 31 מסיים בשעה 20:00 ואז במקומו קו 30 , קו 17 מסיים בשעה 20:30 ואז במקומו תהיה חלופה דרך קרית שלום. אבל באתר של דן עדיין לא רשום את השינוים האלו. אולי הם בשבוע הזה הם יפרסמו את הודעות האלו.
אבל השינוי ב-30, 31 עדיין תקף. אתם צריכים להבין שכשעושים שינויים גדולים כאלה (יחסית למה שנהוג כאן), יש הרבה התקוממות וערפול בכל הקשור לזה, לכן זה עלול לקחת זמן עד שהשינויים יהיו רשמיים. בכל אופן, צפו להרבה שיוניים מרחיקי לכת (שוב, בקנה מידה מקומי). ולא, אני באמת לא יודע מה עוד הולך לקרות...

hai001

New member
למסוף כרמלית תתקין אותי אם אני

אבל השינוי ב-30, 31 עדיין תקף. אתם צריכים להבין שכשעושים שינויים גדולים כאלה (יחסית למה שנהוג כאן), יש הרבה התקוממות וערפול בכל הקשור לזה, לכן זה עלול לקחת זמן עד שהשינויים יהיו רשמיים. בכל אופן, צפו להרבה שיוניים מרחיקי לכת (שוב, בקנה מידה מקומי). ולא, אני באמת לא יודע מה עוד הולך לקרות...
טועה. אם השינוי של קו 17 וחלופה של קו 19 בנתיים הוקפא. זה אומר שקו 17 יעבוד כרגיל גם בחודש ספטמבר כמו שהוא. ואף אחד לא יודע מה הולך לקרות עם שינוים של קווי דן מחודש ספטמבר.

בדיוק. יכול להיות שבסוף זה כן יתרחש

טועה. אם השינוי של קו 17 וחלופה של קו 19 בנתיים הוקפא. זה אומר שקו 17 יעבוד כרגיל גם בחודש ספטמבר כמו שהוא. ואף אחד לא יודע מה הולך לקרות עם שינוים של קווי דן מחודש ספטמבר.
בדיוק. יכול להיות שבסוף זה כן יתרחש
כלומר שהשינוי ב-17 ו-19 כן יצא לפועל...

9108701

New member
נכון בספטמבר קו 17 עדיין עובד רגיל

נכון בספטמבר קו 17 עדיין עובד רגיל

אוהד11

New member
את האמת ואל תחזיק אותנו במתח - מה

יקרה עם קו 33 ? יחדשו או לא ?

בדיוק "תפרו" סידור חדש:

יקרה עם קו 33 ? יחדשו או לא ?
בדיוק "תפרו" סידור חדש:
סידור זוגי: בוקר וערב (נהג שני) בקו 33 ובאמצע - קו 22! יש שמועה שרוצים גם להחזיר פיצול ב-91!

אורי404

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif אני שמעתי גם שסוגרים את

בדיוק "תפרו" סידור חדש:
סידור זוגי: בוקר וערב (נהג שני) בקו 33 ובאמצע - קו 22! יש שמועה שרוצים גם להחזיר פיצול ב-91!
אני שמעתי גם שסוגרים את
מסוף כרמלית וקווים 21, 24, 47, 48, 121, 149, 247 ימשיכו את יגיעו למה שהיה מסוף כרמלית ו'ישברו' מזרחה לתחנה המרכזית הישנה

hai001

New member
אני שמעתי באמת שמועה כזאת

אני שמעתי גם שסוגרים את
מסוף כרמלית וקווים 21, 24, 47, 48, 121, 149, 247 ימשיכו את יגיעו למה שהיה מסוף כרמלית ו'ישברו' מזרחה לתחנה המרכזית הישנה
שמסוף כרמלית נסגר עובר למתחם וולפסון בעוד כשנה. הנהג של קו 14 אמר לי הוא גם אמר שהקו 14 מתבטל באותו זמן שהמסוף הכרמלית עובר לוולפסון.

gsx750f

New member
מקימים מסוף חדש בכיכר של וולפסון

שמסוף כרמלית נסגר עובר למתחם וולפסון בעוד כשנה. הנהג של קו 14 אמר לי הוא גם אמר שהקו 14 מתבטל באותו זמן שהמסוף הכרמלית עובר לוולפסון.
מקימים מסוף חדש בכיכר של וולפסון
המסוף מתוכנן להיות מקורה וממוזג ועגול ויהיה כ2 קומות מעל הגשר כשמתחת תהיה תחנת הרכבת החדשה. הקווים של מסוף כרמלית יעברו למסוף החדש כשתיגמר הבניה. כמו כן יבנה גשר להולכי רגל לתוך בית החולים מהמסוף. במקום יבנה מתחם קניות לציבור הנוסעים . גם מוניות וולפסון מתוכננות לעבור למסוף החדש .

oshri5917

New member
אורי 404 לעולם לא חשבתי שצריך

אני שמעתי גם שסוגרים את
אורי 404 לעולם לא חשבתי שצריך
להעביר אותם לתחנה המרכזית הישנה פשוט רשמתי את הצעה הזאת כי הייתי בטוח שהולכים עד סוף 2005 את מסוף הכרמלית כי אם יסגרו את צמסוף הכרמל נראה לי ש קווים 13 14 20 21 24 61 62 72 121 149 47 48 247 יעברו לתחלנה המרכזית החדשה וקווים 64 66 82 166 90 282 יעברו למסוף של קווים7ו41 בוולפסון אני נגד העברת קווי מסוף הכרמלית למעט 13 14 לתחנה הישנה שיהיה ברור ולא בלי לדבר על זה

Guest31

New member
ובאותו נושא

ובאותו נושא
האם הסיבה לשינוי קווים 30 ו-31 היתה כלכלית וביוזמת דן או תובנה חדשה של משרד התחבורה?

hai001

New member
גם לי לא בא לדבר על תחנה הישנה

על מה אני לא עונה אתה
מוכן להסביר לי
גם לי לא בא לדבר על תחנה הישנה
ועל הקווים שאתה רוצה להחזיר אותם לשם במיוחד קו 33 שכבר יש לי סיוטים מהקו הזה מה השילוט הזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה