משהו מוזר קורה בתרשימים של

מצב
הנושא נעול.

oshri5917

New member
רוצה לגעיד לי שקו 30 גם יסע איפה

גם אני נגד צמצום קו 31 במקומו
קו 30 יעשה את השארית של 31 בגבעתים הרי זה סתם סיבוב של 15 דקות פשוט חבל.
שיסתיים בעבר קו 33 שהמן ישוב

hai001

New member
ת'אמת אני לא יודע כי קו 31

שיסתיים בעבר קו 33 שהמן ישוב
בלילה נכנס דרך שכונת ביצרון משני הכיווני הנסיעה כל 30 - 40 דקות עד תום השירות, ואם עכשיו קו 31 יסיים 20:00 את הפעליות אני לא יודע מה יהיה אם בכלל תהיה גישה לביצרון.

oshri5917

New member
\אני כבר החתמתי חמישה אנשים

בלילה נכנס דרך שכונת ביצרון משני הכיווני הנסיעה כל 30 - 40 דקות עד תום השירות, ואם עכשיו קו 31 יסיים 20:00 את הפעליות אני לא יודע מה יהיה אם בכלל תהיה גישה לביצרון.
\אני כבר החתמתי חמישה אנשים
להחזרת קו 33

hai001

New member
בטח יש הרבה אנשים שנגד

בטח יש הרבה אנשים שנגד
צמצום קו 31 כי הקו הזה צריך לעבוד בלילה. א. עובר דרך ביצרון וגם דרך תחנה מרכזית חדשה/ישנה ב. נותן גישה לגבעתים מהכרמלית או חזרה ג. יש לו תפוסה טובה.

oshri5917

New member
צריך להוריד את החלופה ביום דרך

בטח יש הרבה אנשים שנגד
צמצום קו 31 כי הקו הזה צריך לעבוד בלילה. א. עובר דרך ביצרון וגם דרך תחנה מרכזית חדשה/ישנה ב. נותן גישה לגבעתים מהכרמלית או חזרה ג. יש לו תפוסה טובה.
ביצרון כי זה גורם ל ביטול תחנה בדרך השלום ב. מוסיף 15-20דקות לזמן הנסיעה אני לא היחיד שחושב שצריך להחזיר את קו 33 גם אחד ששמו רני מעמותת ידיד והייתה על זה כתבה במקומון רמת גן-גבעתיים והכותרת החזירו לנו את קו 33

hai001

New member
בתחנה המבוטלת שבדרך השלום

ביצרון כי זה גורם ל ביטול תחנה בדרך השלום ב. מוסיף 15-20דקות לזמן הנסיעה אני לא היחיד שחושב שצריך להחזיר את קו 33 גם אחד ששמו רני מעמותת ידיד והייתה על זה כתבה במקומון רמת גן-גבעתיים והכותרת החזירו לנו את קו 33
בתחנה המבוטלת שבדרך השלום
יש גם קו 23 ממש באותו תחנה.

hai001

New member
לא מספיק שקו 30 עושה טיול שנתי

בטח יש הרבה אנשים שנגד
לנוסעים ביום יום, עכשיו גם רוצים לצרף את גבעתים אולי גם דרך שכונת ביצרון, זה יהיה עכשיו טיול שנתי עם הרבה סיבובים.

hai001

New member
יש לך את הכתבה הזאת. אם תמצא

לנוסעים ביום יום, עכשיו גם רוצים לצרף את גבעתים אולי גם דרך שכונת ביצרון, זה יהיה עכשיו טיול שנתי עם הרבה סיבובים.
אתה יכול לסרוק אותה

hai001

New member
אושרי בקשר לחתימה שלך

אתה יכול לסרוק אותה
אושרי בקשר לחתימה שלך
החתימה הזאת שלך לא תלך לאף מקום וגם לא למשרד התחבורה או שאיך שאתה מפרש משרד התחבורע "החזירו את קו 33" מה ייצא לך מזה . אולי עדיף שתכתוב על בריסטול בגדול את "החזירו את הקו 33" תעשה כרזה ותלך להפגין עם האנשים שאתה חתמת מול בית דן בשדרות שאול המלך, ונראה אם זה יזיז לדן בכלל. קשה לך לרדת משתי דברים מקו 33 וסגירת תחנה מרכזית חדשה במקומו לפתוח את המקום של המתים תחנה מרכזית ישנה

oshri5917

New member
תגובה ליובל

אתה יכול לסרוק אותה
תגובה ליובל
אני לא יכול למצוא את הכתבה "החזירו לנו את קו 33" (ב) יובל תכנס לארכיון הפורום לעמוד 882 ותראה שהמשתמש לפרקון רשם משהו לגבי קו 33

hai001

New member
כבר הייתי באריכון בעמוד 882

תגובה ליובל
אני לא יכול למצוא את הכתבה "החזירו לנו את קו 33" (ב) יובל תכנס לארכיון הפורום לעמוד 882 ותראה שהמשתמש לפרקון רשם משהו לגבי קו 33
וקראתי את מה שהוא כתב, לגבי קו 11 שהוציאו אותו מביצרון והאריכו אותו למסוף וינטר אבל הוא עדיין הוא עובר דרך ביצרון וזה שיפור בשרות, הוא הציע שקו 53 שיכנס פעם בשעה ויעבור דרך ביצרון(זאת הצעה טובה.), ואני לא מאמין שדן תחזיר לפעילות את קו 33 לחיים, כי עכשיו יש שמועות שקו 31 יסיים ב20:00 לשרת הציבור ובמקומו זה קו 30 ייתן שירות לגבעתים ואולי ייתן שירות גם לביצרון בשעות הלילה.

hai001

New member
חוץ מלפרקון הזה עוד אנשים

וקראתי את מה שהוא כתב, לגבי קו 11 שהוציאו אותו מביצרון והאריכו אותו למסוף וינטר אבל הוא עדיין הוא עובר דרך ביצרון וזה שיפור בשרות, הוא הציע שקו 53 שיכנס פעם בשעה ויעבור דרך ביצרון(זאת הצעה טובה.), ואני לא מאמין שדן תחזיר לפעילות את קו 33 לחיים, כי עכשיו יש שמועות שקו 31 יסיים ב20:00 לשרת הציבור ובמקומו זה קו 30 ייתן שירות לגבעתים ואולי ייתן שירות גם לביצרון בשעות הלילה.
חוץ מלפרקון הזה עוד אנשים
שרצו להחזיר את קו 33 לפעילות?

hai001

New member
אושרי מה שיהיה יהיה בקשר לקו 33

לפי הרעיון שלי
קו 33 יאורך לגבעתיים דרך רמב''ם וקו 53 לא יכנס לרחוב רמב''ם
אושרי מה שיהיה יהיה בקשר לקו 33
את כל ההצעות האלו דן צריכה להחליט וגם משרד התחבורה. אם זה התבצע אז התבצע ואם לא אז לא.

טוארג

New member
אושרי...

תגובה ליובל חי
החתמתי כבר שני אנשים להחזיר את קו 33 השמות של אנשים שהחתמתי ח.א י.א
אושרי...
החתמתי כבר המון אנשים על זה שתפסיק לטחון לנו את המנטרות שלך! קוראים להם ח.ה, ח.ה ו-ח.ה (מה קיבלנו...?)

hai001

New member
תאמין לי אושרי כל האיזור של יגאל

אושרי...
החתמתי כבר המון אנשים על זה שתפסיק לטחון לנו את המנטרות שלך! קוראים להם ח.ה, ח.ה ו-ח.ה (מה קיבלנו...?)
תאמין לי אושרי כל האיזור של יגאל
אלון הסביבה ששכחו מהקו הזה וגם שכונת התקווה כנ"ל וגם ביצרון .

מצב
הנושא נעול.
למעלה