משהו מגניב
:

• פותח הנושא Crunk
  • פורסם בתאריך

Lopezit

New member
אולי כי כבר יש לו רמיקס?? חחח

ואם עוד פעם תגיד לדחות תאלבום אני יהרוג אותך

חחח... אני קוראת את ההודעות...

ואני רואה שאתם ממש מבינים בזה , יפה !!! זה ממש מצחיק לקרא !

Crunk

New member
רגע, שאני יבין...

את מדעיפה את ההנאה הרגעית שלך? אני מעדיף לחכות חודש בשביל שג'ניפר תצליח, אני שונא שמעריצים אגואיסטים העיקר חושבים על עצמם. לי יותר חשוב שג'ניפר תצליח. את יודעת מה כשלון ייעשה לה?? חחחחח

Crunk

New member
חחח טיפשע...

אבל רציני, מה את מעדיפה? אלבום שייצא בעוד 4 שבועות והולך להכשל כשלון מוחץ? או אלבום שיידחה אבל יימכור בצורה מטורפת? ועוד טעות פטאלית של סוני זאת ההאזנה בmtv leak שב22 לבפרואר, אסור בשום פנים ואופן לעשות את זה, כי אם ריבריט זה כמו טימט אנשים יישמעו ופשוט לא ייקנו. לא סתם יש סטיסטיקה שכל מי שמשמיע את האלבום שלה בליק של אם טי וי נכשל. וזה כולל את אשנטי, ברדני, טוני ברקסטון ועוד...חחח

Lopezit

New member
מה אמרתי לך על הטיפשעעעעע??????

וגמני חשבתי שזה ממש אבל ממש טיפשי לשים ב the leak

Crunk

New member
חחח צודקת

זה לא נשלט... אבל תחשבי על הצד הטוב. אם הם שמו את זה ב"דה ליק" כנראה שהם ממש בטוחים באלבום הזה וחושבים שהוא טוב, לא?

j e n n y lopez

New member
חחח אני ההיתי עושה כמו שאמרת.......

דוחפת אותה לכל תוכנית אירוח אפשרית שיכולה להיות......... ואוולי גם עושה רמיקס להול יו דאונ..... אממממ נראה לי גם ההיתי עושה לה סיבוב הופעות עננננק !!!!!!!!!!!!!!!

QueIronia

New member
The Leak זו פינה באתר של MTV

בה יש השמעה ראשונה של דיסקים חדשים. to leak - לדלוף/להדליף. הכוונה היא שהם כאילו "מדליפים" את השירים לפני שהדיסק יוצא, מן הסתם לא כדי להרוס מכירות אלא כדי לשפר...

למעלה