משהו לא לגמרי לימודי

משהו לא לגמרי לימודי ../images/Emo79.gif

כלומר, אולי הוא כן לימודי. או יותר נכון היה. כבר הרבה זמן התכוננתי לכתוב פה את ההודעה הזו, וכל פעם עצרתי את עצמי מפאת רגשנות יתר שאפפה אותה, או מפאת קיטש מזעזע שגרם לי לחוש בחילה קלה. בכל אופן, חשבתי לעצמי שבעצם למה לא? רציתי להודות, כאן, לחברי הפורום באשר הם, לכל אחד ואחת מכם, הן לשקטים והן לכוכבנים שעזרו במקצועות מאד ספציפיים. סיימתי י"ב השנה, כפי שאולי חלקכם ניחשתם, או לא ניחשתם. אני כותבת בפורום הזה לסירוגין שלוש שנים, עוד בשם הכינוי הקודם שלי כתבתי פה ("פטרוזיליה בצפוי מתוק", אם כי ודאי אף אחד לא זוכר). בכתה י' הייתי מהעוזרים, היתה זו שנה של בגרויות מילוליות... אולם עם הזמן נעשיתי נעזרת, אפילו נעזרת מאד, כיון שהגיעו ובאו המקצועות הריאליים. (וכיון שלא נתקלתי כאן, חוץ מפעם אחת יחידה, במישהו שהיה צריך עזרה בתולדות האמנות..). רציתי לומר תודה לפורום הזה, שהשקיט אותי, עזר לי המון, אתגר אותי שכלית, מנטלית ותלת ממדית ותמיד שם לי אייקונים להפגת השעמום. אני יודעת שלפחות במתמטיקה ופיסיקה, הפורום הזה חסך לי שעורים פרטיים לרוב. זה משהו שהרבה לא חושבים עליו, אבל אני ועוד אחרים שאלנו פה מספר שאלות עצום, שיכלו לפרנס טוב מאד הרבה אנשים בתקופת הבגרויות... אז תודה, על ההשקעה של האנשים, היחס החם, הסבלנות והעזרה ללא תמורה, כי קשה למצוא אותה במחוזותינו, גם אם מחפשים היטב. אגב, בדרך כלל השתפכויות זה לא הצד החזק שלי (יששש, סדקנו את הציניות, הבה נפצח במחולות...)... תודה :} טל.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

באמת הגיע הזמן שמישהו יגיד את זה. עזרתם המון, לי ולאחרים. ההודעה הזאת לא אומרת שאני עוזב את הפורום אבל סתם שתדעו. תודה!

maverick88

New member
../images/Emo11.gif יפה מאוד מצידך...

איך אני אוהב את ההודעות האלו

../images/Emo39.gif

|התחל מיני השתפכות| תראי, בעקרון כמו ששמת לב, אני לא משו בפיסיקה ובכלל,לאחרונה אני לא ממש עוזר פה,לא יוצא.... אבל כן,תמיד מאד נחמד לקרוא שמישו משבח אנשים פה בפורום..יפה שאת ככה מודה לאנשים פה.....
הודעות כשלך מעידות על הצלחתו של הפורום והסיבות לכך שעדיין אני פה..
תודה לך:) |סיים מיני השתפכות|

bhnadav

New member
כיף לקרוא... ../images/Emo141.gif

הפורום הזה הוא באמת יוצא מן הכלל, ונחמד לשמוע דברים כאלה כל פעם מחדש

bhnadav

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ולמי הוגרל בסוף החוטיני עם הדפס של מגילת העצמאות שהבטחת שיוגרל בין העונים לאחת השאלות פעם

Setherial

New member
זה נראה לי כמו המקום הנכון להגיד,

אלצ'קו אני אוהבת אותך !!! :) וגם לכל השאר הרבה תודה,אבל אלצ'קו באמת , המון תודה מיוחדת :)

אין,זה פורום ../images/Emo47.gif

הפורום מס' 1 בשבילי,ולא סתם אני פה כל כך הרבה זמן,אפילו לא בתור שותף פעיל
מגיע לאנשים פה תודה גדולה וכל הכבוד על מה שהם עושים פה,הפורום הזה תורם המון ונותן עזרה ממשית. כל הכבוד לכם|1|

LuLiLoPiLaTo1

New member
מסכימה עם הכל!!!../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

גם אני חשבתי שראוי לפתוח הודעה כזאת אחרי הרבה זמן שהפורום עוזר לכל כך הרבה תלמידים!!!! המון המון תודה לכל חברי הפורום,לכל העוזרים שמשקיעים ועונים על שאלות בכל עת,וממני במיוחד לרון חשבון!!!
שעושה {מבחינתי לפחות} עבודת קודש
ת-ו-ד-ה!

eli3320

New member
../images/Emo45.gif + הקפצה

זה ראוי לקפוץ! מסכים על כל מילה, הפורום הזה עוזר המון לכולם! תודה מיוחדת גם לרון חשבון (לאיפה הוא נעלם?) שעוזר פה כל כך הרבה לכולם בסבלנות רבה, ולנדב שעושה כאן המון עבודה בשמירה על הסדר! וכמובן גם לכל השאר שעוזרים המון.
לכל הפורום!

bhnadav

New member
חחח...

לא חשבתי שכל מה שזוכרים לי פה זה עבודה בשמירה על הסדר
אבל סבבה...
*הקפצה*

SmartToyBoy

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif

אכן באמת מגיע תודות לכולם! טל שמחתי לעזור לך בפיזיקה :) ובהשארתך (אפרופו "השראה"... חחח...) - בין קוראי הודעה זו יוגרל פח מתגלגל בצורת פינגי מפרפר נחמד!

למעלה