משבר זוגיות לאחר גילוי בגידה

דעתך לא מפריעה לי

קראת לה זונה רק בשם הרצון לעשות חיל ולמען יראו ויראו.
אין שום טעם מצד הקללה שהטחת בה ואין לי שום אנטי שתטיח -
אבל לא במצב בו אתה יכול לחרוץ דינה של משפחה ודינו של אדם
ובמצב רגיש כזה.

לו היית חושב על טובת פותח השרשור לא הייתי מכנה אותה ככה.
אין לי שום בעיה עם דעתך ולא באתי להצדיע לדעתי.

אשתו לא מקבלת תמורה כספית .
במקרה הטוב אולי רגשית - אבל זה יש לך בכל קשר.
אם אתה מתכוון לחגוג את האגו שלך במקום להתחשב
במצב ...

אין בדעתי לחזור בי ממה שאמרתי.

אם קראת זונה עליך לנמק מאיזה טעם ומדוע לדעתך לא ראויה שיבטחו בה והאם היית מכנה גם גבר במצב הזה סרסור או זנזון?
ובשם מה אתה ממהר לקפוץ ולשפשף קללה כזו בפרצופו של אחר אם אתה יודע שאולי ויתכן שתלויים בכך חיי משפחה של שני ילדים?

אם תענה בלי להסס על אלה , מבטיחה שאתנצל.
תראה לי שזה בא ממך ולא מהרצון לעשות לך קהל.

לי בכל אופן - זה חשוב-.

בנוסף לשאלות ששאלתי

אין לי כוונה להעליב אותך אם רשמת את זה בדרך שהיא לטובת פותח השרשור ומטעם של זעזוע רגשי.

אם כן מדוע בחרת לכנות אותה זונה? (בהתחשב בפירוש המקובל שפירושו אתנן תמורת מין)
היא אם ילדיו- מדוע לדעתך הכינוי שלה או תיאור פעולה כזה שלה נניח ואכן זונה מסייע לו בהחלטה ובהחלטה לגבי עתיד ילדיו האם להמשיך הלאה או להשאר (מה התיוג מסייע?).
חרף העובדה שהביעה נסיונות והוא גילה שמיוזמתה סיימה את הקשר למה לדעתך מבחינה לוגית אין טעם לנסות להמשיך למרות הזעזוע? הסבר בצורה לוגית
האם היית מכנה גבר שבגד באשתו זנזון או סרסור ופוסק אותו דבר? (בכנות)
מדוע הגבת כה בחריפות , האם מעברך חווית מצב של בגידה ומנסיונך ככה נכון?
האם אתה לא חושש מהרס מסגרת של זוג שנשוי 14 שנים ויש להם 2 ילדים - אם לא למה?

חשוב לי להבין אם כתבת מלב שלם ושקלת את הדברים שלך- ולדעתך העצה שלך מסייעת לפותח השרשור או שהיא נכתבה בנפש נמהרת ונסערת או שכלל לא מזה ולא מזה ואז כמו שאמרתי - לשם כך זכית בקללה הלא נעימה שאמרתי .

אם זה לא מאגו וזה באמת ותוכל להסביר איך ולמה לטובת הפותח וחוזה עתיד שנראה לך שעתיד להתפתח מכאן שיהרוס אותו וזה לטובתו כמובן שדברי בטלים.

shlang

New member
אם ילדיו! אחרי שנים של בגידה, אני בספק

שבעלה הוא אכן האב
שיש לאשה איזה רומן קצר עם גבר, זה עוד נסבל, אך "רומן" המתמשך לאורך שנים זה כבר לא רומן, לעיתים אולי נדמה שהנבגד כאן הוא המאהב
אם יש לך שם או כינוי הולם יותר לאשה שכזאת, אשמח לשמוע, אני, אישית, הייתי מתגרש מאשה שכזאת בעוד שיתכן והייתי סולח לגבי סטוץ או רומן קצר.
במערכת יחסים ארוכה שנמשכת שנים, הבעל תמיד יצא נפגע כי לאשה יש יותר בטחון עצמי , תזלזל בבעלה ולא תתיחס אליו
אין צורך שתתנצלי, אני מוחל לך

אני לא התנצלתי .

ואני לא מתנצלת מכיוון שגם נתת טיעון מוזר על הילדים
(בדיקת רקמות- וכנראה ויוכח שהילדים הם שלו ואם אתה אדם דתי אז מקובל לראות בהם ילדיו על דרך שרוב הביאות הן של הבעל).

לא נימקת הסבר משכנע לכינוי "זונה" , היכן האתנן? ובמה הועיל התיוג להחלטה?.
והוספת עובדה מוזרה על זה שלאשה יש ביטחון עצמי רב יותר ותזלזל בבעלה
(רמז- אם היה לה מלכתחילה ביטחון עצמי מספק- הייתה יכולה לתקשר איתו את השונות שלה).

לא מתנצלת.

* כבר אמרתי - נואפת ושקרנית . נואפת כי נאפה עם אחר- לא כגנאי ושקרנית כי שיקרה. אין קשר לזנות.

shlang

New member
לא אמרתי שהתנצל, אמרתי שאין צורך בכך

בקשר לבדיקת רקמות, אין סיכוי שבית משפט ייעתר ויאשר זאת מחשש לממזריות
אתנן יכול להיות גם בקניית בגדים או תכשיטים וגם אכילה במסעדות יוקרה, לא חייב להיות תשלום כספי
כן, כשלאישה יש מאהב תקופה ארוכה, היא חשה בבטחון עצמי רב יותר (מה לעשות, כך זה אופי של נשים)
בעיני היא זונה (אינני רוצה להוסיף עוד שם מפאת כבוד הכותבות כאן)
אגב, אני חילוני וממש לא דתי

אם היית דתי זה דווקא היה לטובתך

כי שם מושג הזנות הוא שונה.
אתה לא מכבד את הנשים כאן בזה שאתה נמנע-
עצם זה שאתה מניח משהו קבוע על טבעה של אשה משתנה
(כי מה לעשות נשים , נשים לא זהות)
אז היית מכבד אותן .
אז אם ממילא יש בהנחה שלך חוסר כבוד לנשים -
ושוב אישית אין לי בעיה שתטען כך או אחרת מיותר לטעון שזה מפאת או מחמת
או מכל סיבה אחרת כשזה מה שישנו .

בהקשר- ניתן לבצע בדיקת רקמות במכונים פרטיים וזה כבר נעשה.
שים לב שיש הבדל בין *האם בית המשפט יקבל את זה כראיה* (הוא לא)
לבין הדרך לדעת.

באשר לנשים - ובטחונן לא אתייחס. זכותך להחזיק בדעה מבזה למין הנשי ,
אישית לא אכפת לי ואני לא נפגעת . אני מי שאני ואתה מה שאתה וזכותך להחזיק בכל דעה (הזכות לעלבון שמורה למי שחש שדעת אחר מאיימת עליו).

לא הבנתי איך וכיצד אתנן כזה הוא בחזקת המתחייב במקרה כזה ולמה שזה יהיה המניע לבגידה בבעל- שהרי זונה פועלת בעבור אתנן כספי, רגשי (אבל רגש יש בכל קשר) או כלכלי מסוגו.

לכן אם תתייג חלק מנשות "המעושרות" כזונות , בחלקו לא אערער עליך כלל. כי ברור שבצע כסף פה.

מה מתחייב שהיה זה מסממן כספי ועיקרי לבחירת הסיבה לשקר ולבגוד? לא מובן לי . להפך יצא לי להתקל במקרה של ידיד ששכב עם אישה נשואה והיא הרעיפה מכספה וחסדיה עליו (כאמור מבחינתי שקר ובגידה עם נשוי פסולים מכל סוג מחמת השקר) ולהפך לא יצא לי להתקל...
לא כסיבה עיקרית -
בכל אופן .

הוא גם לא ציין שהביאה בגדים חדשים , תכשיטים , או שמצא איזכורים שסעדה במסעדות יוקרה. אפילו היה והיו מקרים כאלה זה נראה לי מאוד שולי וסביר להניח שאתה נמשך אחרי הרגשני לתאר את אופיה הרע. סביר שאם כבר בוגדים יבחרו במקומות יחסית סולידיים וקטנים לביצוע הבגידה - כי בבגידה הדגש, ולטענתה בריגוש ולא בפנינים ומאכלים ערבים לחך.

shlang

New member
אני נהנה לקרוא את דעותייך, אני אישית מאד אוהב

נשים, על כך יכולים להעיד כל מי שמכיר אותי, אני מכבד נשים, עוזר כמה שניתן לנשים וללא כל תמורה, מפריע לי, אולי דעה קדומה, שאשה תבגוד בבעלה במשך תקופה ארוכה מאד וזאת כאשר בעלה מציין שהזוגיות בינהם טובה מאד. אם יש לך שם אחר לכנות אשה שכזאת, אשמח לשמןע.
בקשר לבדיקת רקמות, עד כמה שאני זוכר, אין לבצע בדיקה שכזאת בקטינים ללא אישור בית משפט ואפילו במכון פרטי.
אגב, לדעתי את אשה מעניינת מאד, בעלת כושר התבטאות

shlang

New member
אני גם חושב שהכינוי שנתת לעצמך, מעיד הרבה על

אופייך (לחיוב, כמובן)

תודה?

אין צורך , שאלתי על דרך המחשבה.

אני לא אמרתי שאתה מפגין בוז לנשים -
אמרתי שהכללה על קבוצה שלמה היא הפגנת בוז ליוצאי דופן בה.
אין לי בעיה שזו הדעה שלך ואני גם לא נדרשת לסובלנות כלשהי למחזיקים בה
פשוט משום שאם היא למשל לא נכונה לגבי
(נניח תאמר בהקצנה שכל הנשים כחולות עיינים ועיני חומות- מה מכאן אכפת לי עם אמרת זאת?).

ניתן לבצע , רק שזה דורש אי ידיעה של לפחות אחד מהצדדים (שלא לדבר על הילד). החוק קצת קשה לו בהעדר אמצעי כפייה (למשל כלא לסרבני גט) להגיע לנקודה בו האיסור יהיה אפקטיבי וכבר היו דברים מעולם .

בהקשר למזונות זה לא תקף וגם בגלל חשד ממזרות-
אבל אם דינך רק כרודף אחרי האמת אין סיבה שלא תתגלה.

אני לא יודעת מה לעשות עם מחמאות ולא לגמרי מבינה למה הן נדרשות אז תודה (?) , אני אמורה כרגע לומר לך שגם אתה?
לא אשפית בכל הקשור לאלה.

אתה סובלני.
הנה - זה אמיתי יותר. חלק היו קופצים על ההזדמנות לקלס אחר .

לגבי :
"מפריע לי, אולי דעה קדומה, שאשה תבגוד בבעלה במשך תקופה ארוכה מאד וזאת כאשר בעלה מציין שהזוגיות בינהם טובה מאד. אם יש לך שם אחר לכנות אשה שכזאת, אשמח לשמןע."

מבחינתי היינו הך גבר או אישה, והצעתי שם לכזו ולכזה -במקרה וכזה-
נואף ושקרן.
לא כתיוג- עובדה.

shlang

New member
ברור שכל מה שמדובר כלפי אשה מדובר

גם על גבר, אני מכיר אישית גבר שהיתה לו מאהבת במשך 5 שניםשאת כל כספו הוציא עליה ואשתו נאלצה לקחת הלוואות כדי לפרנס את הילדים ולכסות את המינוס בבנק, למרות כל האזהרות שאמרו לה על בעלה, בכלל, גבר שכזה הוא יותר בזוי בעיני, לרדת לרמה כזאת
שלנג הוא שם משפחתי

we are borg

New member
זונה היא לא - היא בחרה במאהב

אם היא היתה זונה אז הבחירה שלה עם מי לקיים יחסי מין היתה מאוד מצומצמת ותלויה בכסף. לעומת זאת האישה שבחרה במאהב בשביל ריגוש קיימה יחסי מין לשם יחסי מין ולא בגלל שמישהו עקף את הרצון שלה.

The Dude 14

New member
לחבר שלי היה בדיוק אותו דבר!!!

ראשית כל אני באמת משתתף בצערך - לא מגיע לאף אחד כזה דבר. וכבר נאמר שגברים מזיינים מהצד - נשים מתאהבות.
אם אתה גבר ים תיכוני ממוצע כמוני אז אני ממש מעריץ אותך שחזרת לטיפול זוגי וכד׳.. אני לא הייתי חולם להישאר איתה - הרי אין סיכוי בעולם, גם אם תקבל מכות חשמל שאי פעם תוכל לסמוך עליה אחרי מה שעשתה.
זה לא איזה ערב של שיכרות שהיא מעדה - זה תוכנן ותוכנת ואם יהיה לה צ,אנס היא תעשה זאת שוב לדעתי. ואגב, לפני שופצים עלי ״צדיקי הפורום״ זה לא עניין של גברים/נשים - זה עניין של סוג של בנאדם ואישתך היא מהסוג שאף פעם לא יהיה מרוצה, תמיד ייבעט בדלי ותמיד תעדיף את הריגוש שלה על פני הכבוד אליך.
תתחיל להסתכל ימינה - שמאלה, מגיע לך מישהיא שתוכל לסמוך עליה.
אם יש עניין כלכלי או של ילדים אז גם אין בעיה שתישאר לגור בבית. מיטות נפרדות ושתלך להיתקאווז לפי דעתי..

בת האש

New member
קראתי פעם מחקר מעניין על התגובות החברתיות לבגידה

שם הגברים היו הבוגדים, אבל אני לא רואה הבדל בהקשר הזה.
&nbsp
החברה ציפתה מהנשים לזרוק את הבוגדים, ו"הענישה" את הנשים שלא זרקו את הבוגדים. לפי החברה, מי שבוגד צריך להענש. העונש הוא הפרידה מבן הזוג. מי שלא זורק את בן הזוג הבוגד מונע מהעונש על מי שבוגד להתקיים, ולכן החברה מענישה אותו.
&nbsp
אני לא זוכרת בדיוק מה הייתה הדעה השלילית על הסולחות, אבל ההודעות האחרונות הזכירו לי את זה. מה שכן - התגובות כלפי אישה בוגדת הרבה יותר חריפות מאלו כלפי גבר בוגד. סטנדרטים כפולים והכל...

hagi1934

New member
ידידי

אשתך אסורה עליך
הן על בועלה והן על בעלה
התחל הכל מחדש עם אופטימיות מלאה
בהצלחה

דביאן

New member
סוף סוף מישהו כותב משהו נכון

אין פה שום אפשרות לטיפול, לפי ההלכה אשתו אסורה.

מתגנב

New member
למעשה,המצב יותר חמור

כי לפי שלגיה ושבעת הגמדים, אסור לו להחזיר אותה הביתה עד שהצייד הורג את הזאב הרע.

לפי העכיבות והעקיבות הלוגית שלך

אתה זה שנדרש לשבעת הגמדים ושלגיה הנמה... אהמ...
זאת אומרת ... אהמ...
אשתך.

אל תתן לתפוח שעל ראשה לבלבל אותך -
אתה עוד תקלע למטרה
(רצונה וכבודה)

וכל שלושת התגובות לא באו לפסול את הדוברים

אלא את המקור לדבריהם .

1. משליך בך מוסר של דוסים , כי המוסר הקדוש בעיניו דורש ולא אתה שאינך דתי ולא דורש ומצבך לא קל בראש מעיניו . מכאן נפסל .

2. צורח בחוצי-חוצות "זונה!!" , "זונה!!" למען יראו ויראו את כלי הזין שלו ולא שום דבר יותר מזה וברגיל כלל לא מסביר דבריו וכורך בהם את האגו שלו וחלילה לראות שאתה במצב רגיש. מכאן נפסל .

3. מתגאה בעצת אחיתופל , מציע לך לקבל את הבגידה ובהתעלמות כושלת מכך שליבך נשבר בך כנגד מעשה זה של אשתך (ובדומה להתעלמות העולצת של דעתה של אשתו בנושא) כמעט קונה את ליבנו שרצונו בשלום משפחתך. לאחר התמודדות לוגית עם דבריו והעולם ההופכי שלו - אין ספק שבהצלת כבודו העצמי ושמו הטוב הוא עוסק. מכאן נפסל .

מכאן שכל ירידה צינית וסרקסטית עליהם- הרי היא לא בשם הדובר אלא בשם כוונתו . אם ירקו על טובתך לפני טובתם ועל רצונך וצרכיך לפני רצונם וצרכיהם - הריהם פסולים לעדות ולמתן עצה.

ליל מנוחה.
הכרע בטוב.

ידידך לא דוס

וקירוב לבבות היא לא הדרך להתחיל ,
בטח לא בנסתר,
בטח לא עכשיו .

אבל ת'כלס?
לפחות עמדתך מנומקת מהמקורות ואחריה אתה הולך בתלם
יאמר לזכותך-
(אם גם בלי מחשבה עצמאית כלל וכלל מצידך).

*סליחה- פירוד לבבות. תומתי תומתי שפרחה לה
אשריך?

למעלה