מרוב שאני מאמין בפילוסופיה של מלים

מרוב שאני מאמין בפילוסופיה של מלים

אני מדבר עם אנשים בצורה מלאכותית, וזה הפך אותי למין רובוט שחי בדרך מכנית ולא אנושית וזה יצר עימות ביני לבין החברה. אולי הדרך שלי לא נכונה.

אני מנסה לדבר עם אנשים

בדרך יותר אישית, גלויה וחופשית וגם בוגרת, כמו התעניינות בתחביבים. זה יוצא רובוטי ומלאכותי.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל

ערב טוב לך,
נשמע שאתה קצת מתוסכל שאנשים לא תמיד מבינים אותך.. נשמע שאתה מרגיש שהסגנון שלך הוא ייחודי משל אחרים.. אתה מנסה דברים אחרים על מנת להתקרב- אבל זה יוצא מזויף.. אמרת שאולי הדרך שלך לא נכונה..
הרשה לי לומר לך שבזה- אין דרך אחת נכונה.. אין דרך אחת נכונה למילים, למשפטים, לחיבור ביניהם.. כמובן שניתן לערוך מעט התאמות בפני אנשים מסוימים, בכדי שנוכל לגעת בהם קצת יותר .. אבל הדרך שבה אתה מדבר, האופן שבו אתה מתבטא- זה מי שאתה.. אף אחד לא אמור או רשאי לקחת את זה ממך..
דע לך, יקר, שכל רועה ורועה יש לו ניגון מיוחד משלו , דע לך, שכל עשב ועשב יש לו שירה מיוחדת משלו (נעמי שמר) .
הלוואי שנוכל כולנו למצוא את השירה שלנו, את האותנטיות שבנו, ולחיות איתה ועם שאר העולם, בשלום..
לילה טוב

תודה סהר

המפשט על העשבים הוא במקור של רבי נחמן. אין כאן עניין של בדיחות, אני בודק איך לבנות את השיחה הרצינית והרגשית בדרך יותר מושכת.
&nbsp

b88

New member
אולי

אולי תנסה גם להתבדח, לצחוק, או אפילו למצוא בדיחות מצחיקות, מהסוג שמדבר אל השני. צחוק זה לפעמים דבר קסם שמעלים עצבות או תחושות כבדות או סתם לאווירה נחמדה.

למעלה