מרד נעורים או פרק מתוך 'המורדים'

בריקדה

New member
מרד נעורים או פרק מתוך 'המורדים'../images/Emo35.gif

ביום ראשון הכריזה מועצת התלמידים הארצית על השבתת הלימודים למשך שעה, במחאה על עיצומי ארגון המורים העל-יסודיים. בעשרות בתי-ספר ברחבי הארץ התקיימו שביתות והפגנות, בהן לקחו חלק אלפי תלמידים. מה באמת עומד מאחורי הצעד הזה של מועצת התלמידים? האם מחאה על נושא כל-כך מצומצם יכולה להצליח? ומה הקשר של מנכ"לית משרד החינוך רונית תירוש לכל הסיפור? בואו לקרוא בבריקדה על שביתת התלמידים. עוד כתבות במגזין של יום שלישי- אלכס קון על מיסוד הזנות, סקירה מקיפה על הקריירה של יהורם גאון, ומאמר קצר של אביב נטר על גל ההומופוביה שעורר נשיא ארה"ב בשבועות האחרונים. שבוע טוב לכולם ולכולן, קריאה מהנה, צוות הבריקדה. [email protected]

ניצול אוף

קיבלית 75 בפיזיקה
אוקיי עכשיו יהיו כאלה פה שיגידו שאין המ להתלהב מכזה ציון, אבל, אניאומרת שזה כבוד גדול
המבחן היה ביום רביעי שעבר, כשבשלישי הלכתי לפעולה כנגד התיכנונים המקוריים שלי - לשבת ולחרוש בבית כל היום. אז זהו, חוץ מזה, אני טיפוס הומני. אה, דבר אחרון - לשם ההשוואה - במבחן הראשון (זה היה השלישי) קיבלתי 20... ולשאלת השאלות - איך אתם מסתדרים עם מבחנים לאחר ימי פעילות, כשאתם יודעים שאתם לא מוכנים למבחן ברמה הרצויה
מוותרים על הפעולה
משלימים עם העובדה שלקחתם על עצמכם אחריות והמבחן יחכה

תות15

New member
אוקיי...

לי יש שיעורי מנהל רק בימי רביעי.. אז כשיוצא יום של מבחן אני הולך לישון מוקדם ביום שלישי (במילא אני מותש מהפעולה..) ואז קם בשעה 6 בבוקר ביום רביעי כדי להתכונן למבחן..הולך לי די טוב בינתיים עם השיטה הזאת..ואני במילא לא ממשיך ת'מקצוע בשנה הבאה אז נשארו לי עוד שני מבחנים סך הכל לסבול..

למעלה