*מקפצת*

PopPy

New member
*מקפצת*../images/Emo85.gif

יי
סוף סוף
מזל טוף טושטוש
המון בהצלחה
איזה כיף ^-^ עכשיו, חוליגנים וחברי פורום הארי פוטר שכמוכם, או לפחות רובכם, תאלצו לסבול אותי גם בפורום ה"פ, גם בפורום מכושפות וגם בפורום הזה... מואהואוהואהואהואוה
אניוואי, הרגע שמעתי שהפורום סוף סוף נפתח, אז עוד מעט אני אכתוב משהו חביב בקשר לפרטים האישיים שלי
בינתיים, אני מצרפת בהודעות הבאות את הטורים האישיים שאני כותבת על "רק בישראל- הדור הבא" (כמעט) מדי שבוע, ו(כשאני אמצא אותו) את הפיק שלי על הארי פוטר. מכיוון שבינתיים כל החברים הם מפורום הארי פוטר, לא נראה לי שאני צריכה להזכיר שהדובי
הוא האייקון המאומץ שלי, וש|בן-לאדן| הוא בעלי
אתי

אנשים-

אני קראתי את הטורים של אתי ישר שהם יצאו גם אם אתם לא ממש אוהבים רק בישראל, תקראו! זה שווה את הצחוק שתצחקו כשתסיימו לקרוא אותם!! TaLi

PopPy

New member
וואו, תודה אנשים!../images/Emo85.gif

מדהים, ההיענות פה. ממש יחס שובה לב! לא ברור לי בשביל מה להתאמץ לפתוח פורום שכל אחד דואג לאינטרס אישי שלו, ולא דואג לקרוא דברים של אחרים ולתת ביקורת. אתי

coolit

New member
הה-הה.. ../images/Emo102.gif

קראתי אחד או שניים או שלושה מהם, שפירסמת פעם בפורום, אבל....... אני.. אוף, לא יודעת מה יש לי בזמן האחרון, אבל.... או שאין לי זמן, או שאין לי כוח.. אתמול כאב לי הראש, לא היה לי כוח ללכת לישון (מה שאתם שומעים), רציתי לקחת אקמול אבל לא הה לי חשק.. אז ביקשתי מאמא שלי שתזרוק לי ת´אקמול לפה.. ואז נרדמתי.. אני לא יודעת מה קורה לי, אבל יש לי תחושה שזה בגלל הפורום
ברית. מה שקראתי היה מצחיק, בכולופן......

Piglett

New member
במקרה אני גם קורא אותם כל ../images/Emo97.gif

אר.. שבוע (
) ואני חייב לציין שהם מצחיקים ביותר ומומלץ לקרוא, גם מי שלא חולה על רק בישראל. אבל מצד שני, מי לא חולה על רק בישראל גאד?!

Lady Wood

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif משעשע..

אני לפני שפירסמת פה את הטורים קראתי רק אחד מהם שפירסמת בפורום ה"פ.. אבל לא חשוב- בקיצור זה מאוד משעשע ומצחיק.. נהנתי.. E&F

Rotem Lisa

New member
את יודעת כבר מה אני חושבת :)

מצחייייק ויפה מ-א-ד-!! באמת אהבתי.. שוקיי לשלטוןןןן
:))

PopPy

New member
ארררג../images/Emo85.gif

הגבתי כבר אתמול
תפוזטיפש
בכל מקרה, תודה רבה לכל מי שקרא והגיב(מעט מאוד
), ותודה טוש ורופ
ד"א, אני מצרפת את הטור השביעי, שעוד לא עלה לנט בגלל מישהו *שיעול שי גלעדי שיעול* אתי

למעלה