מקווה שבתור רופאים תהיו פחות אנוכיים

lidaka

New member
אז אם נמשיך את הדיון

שמתי לב שבקומונה של הסטאז'רים הנושא בער עוד יותר. הטענה העיקרית כנגד ההטבה+אפשרות הבחירה היא שסטודנט שבוחר בית חולים "גרוע" באזור מגוריו בעצם דוחק סטודנט אחר מבית חולים גרוע באזור מגוריו (לדוגמה - ברזילי/הלל יפה) לבית חולים גרוע רחוק מאזור מגורי (לדוגמה - נהריה). כלומר, סטודנט שלא שפר מזלו בהגרלה לא רק שקיבל בית חולים גרוע, אלא עלול, בגלל הטבת ההורים, לקבל בית חולים גרוע ומרוחק...

Galel

New member
רגע, בבאר שבע מתקבלים ערבים בני 18???

מה? איזו חוצפה! בואו נתחיל במגה שרשור!!! ולגופו של עניין חבוב - וואו, הצמרת אצלכם זה פשוט סיוט שלא השטן, איזה איום זה... בהצלחה! גלאל.

הרגעלה

New member
../images/Emo140.gif נו באמת, נראה לכם שזה ניסוי ? ../images/Emo13.gif

רק שלא תתעצבנו עוד יותר, נראה לי שאתם לוקחים דברים קשה
נראה לכם ש"ניסוי" כזה עומד במינימום סטנדרטים כלשהן ? ציינו לפני, ובצורה יפה מאוד, מדוע השרשור הזה לא יכול לעמוד בשום קנה מידה של ניסוי, או אחד מכליו. אולי (או שבעצם בטוח) כתבתי את תגובותי בצורה תקיפה, אך זה בעיקר מכיוון שמיציתי את עיקר טיעוני לאחר 3-4 הודעות והסברים, אך הפכתם זאת קרדים לחפור בו, אז אם כבר, אז כבר
, לכן, לאחר שמיצינו הכל, הכנסתי טוויסט קטן ומעניין
(כמובן שלפני כן שתלתי את ה"טעות" בנושא משרד הבריאות) שום ניסוי, אני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי, (גם אם יכולתי כמובן לכתוב זאת בצורה נעימה יותר, ו/או פחות הסתלבטויות על באר שבע
). בשורה התחתונה, זכותו של כל סטודנט, בין אם הוא רווק ובין אם הוא הורה ל 24 ילדים, לבחור ככל העולה על רוחו, לדעתי האישית הבחירה שלכם לא הוגנת, אבל זו כמובן רק דעתי, ונראה לי שמיצינו אותה. (אגב, לזכותכם יאמר שהרבה מאוד רופאים, לא מהאוכלוסיה הרלוונטית, הצביעו בעדינו). בנוסף, קורא אובייקטיבי שיודע לברור את העיקר מן הטפל, סגנון כתיבתי לא אמור להוריד או לעלות כהוא זה מהבנתו את הסוגייה, ולדעתי השרשור הארוך הזה דווקא מעלה את הסיכוי שבהמשך הרופאים יעשו את הבחירה הנכונה וההוגנת יותר. להתראות בברזילי
Lighten up.

אתה בחור מוזר ביותר עם סממנים של הפרעת אישיות

אני לא צוחק, אני רציני לגמרי. אני ממליץ לך לגשת לטיפול פסיכולוגי דחוף. אם באמת התקבלת ללימודי הרפואה, אני מניח שזה היה הרבה לפני שהתחילו עם כל מבדקי האישיות וכדו'...

moshedok

New member
אני רק מפחד שמישהו שחשוב לי יגיע בטעות לטיפול

לטיפול אצלך , אתה בן אדם עם הפרעות פסיכולוגיות חריפות ביותר , בעיית אמינות רצינית , ואני לא רוצה לדמיין איזה נזק תדמיתי וממשי אתה עלול לחולל לחולים שלך ולמערכת הבריאות. כמה שהדברים נשמעים נוקבים וחריפים , באמת שאתה צריך רגע לעצור ולשאול את עצמך , האם הכל בסדר איתי ? למה אני מתנהג ככה ? האם זהו מעשה נורמטיבי ? האם אני מכיר אנשים אחרים שעושים דברים כאלה ? בכלל לא הבנתי אם הסיפור אמיתי או לא , האם אין לך ילד קטן שבמקום לטפל בו טיפול מסור ולחנכו, אתה משקיע את מרבית זמנך בבדיות ובדיונים עקרים באינטרנט ? . קח את זה לתשומת לבך , אבקש לא לקבל תשובה - תגובה ילדותית מצדך . אשמח אם תוכל בכלל לא להגיב על זה אלא לשבת ולשקול את הדברים שנעשו .אני מתנצל אם איך שהוא פגעתי בך או זילזלתי בי (ויכול להיות שדברי נשמעים סותרים אך כוונתם טובה ), אני חושב שיש פה אפילו מקום בשבילך להתנצל כלפי חברי הפורום . תודה

הרגעלה

New member
הסר דאגה מליבך

אתה לא מספיק חשוב בעיני ע"מ שאעלב מתגובתך או אקח אותה ברצינות. סה"כ אתם אגואיסטים, ושמתי לכם מראה מול הפרצוף. יתכן והדרך לא היתה כ"כ נעימה, אבל הצדקנות והצביעות שלכם זועקים לשמיים. כל טוב.

natalysh

New member
תמצא/י חיים. דחוף.

אין מצב שאת/ה הורה לילד ושיש לך את הזמן לטחון לנו את המוח כאן כל היום.

אנשים, תנשמו עמוק

אני מבינה את סערת הרגשות מהשרשור, אבל זה לא אומר שאתם יכולים לנתח את האישיות של גולשים על גבי הפורום. כל הודעה נוספת שתכיל ניתוח אישיות מכל סוג שהוא, תימחק ללא כל אזהרה.

ofra221

New member
רופאים הם בני אדם עם חיים

ובהחלט לא מלאכים ולא משנה אם יש להם או אין להם ילדים לכל אחד יש חבילה משל עצמו ולכל אחד זה לא נוח לעזוב את מקום מגוריו למקום אחר ובגדול אני חושבת שיש לך בעיה ענקית בהגדרה של המילה אנוכיות. אם המחקר שלך רציני תגדיר קודם כל מה זה אנוכיות ואז תווכח לדעת שכל השאלה הזאת לא רלוונטית בכלל

hgkr17

New member
מזעזע!

מסכימה עם האבחנה של הפרעת אישיות (לרמת היכולת לאבחן בפורום כמובן) וכמובן שעמום כרוני. לעניין הדיון- גם לדעתי אין שום סיבה להתחשב בהורים אם זה בא על חשבון (וזה בא...) סטודנטים אחרים

הרגעלה

New member
את מאלה שחונים בחניות נכים ?

או אולי מנשות מחסום WATCH ? או סתם מרורמרת מהחיים עד כדי כך שהפכת אפאטית ?

למעלה