מצעד המכירות של מוזיקהנטו2007

בלוך זו לא כזאתתתת שריטה

*אני דווקא חושבת לרכוש אותו, אפילו אם סתם מעניין
* וכל כך כבוד לרונה

Maayanav

New member
האמיני לי, אצלי זו שריטה....

...עמוקה למדי (ויש לי מסמכים מאברבנל שמאשרים זאת
). וברצינות- אני מנסה שלא לזרוק משהו לגביו בכל הודעה, ואיכשהו הוא מתחמק לי לטקסט, גם אם זה לא כזה קשור. ואם במקרה משהו היה עובר על התגובות המעטות שלי בפורום זה הוא בקלות היה שם לב לאיזשהו pattern שחוזר על עצמו. (והקול הקטן בראש אומר "למה לחפור? למה?!") *הלכתי למטרופולין*

Maayanav

New member
מעולם לא ירדתי לסוף דעתן של תגובות אמוטיקונ..

..יות (א-מ-ו-ט-י-ק-ו-נ-י-ו-ת) מה
אומר? הוצאת לשון מביעה סוג של קריצה? אולי לעג? פקפוק? זלזול? אני נוטה למשהו לא חיובי, אולי זו רק אני. למרות שאמוטיקון שווה אלף מילים, יש לי העדפה לתקשורת מילולית. (לא'ידעת למה נכנסתי לזה עכשיו, אבל כבר מלא זמן רציתי לומר משהו בנושא, אז קפצתי על ההזדמנות)

Maayanav

New member
הו! אז ../images/Emo3.gif גם לך

כולנו שונים, זה בטוח! ועד שייצא המילון השלם לאייקונים של תפוז אני דובקת באותיות ומילים. ערבטוב

isw

New member
טוב זה די הגיוני

שהדיסקים הנמכרים יהיו האיכותיים יותר- פשוט משום שהקהל שקונה בכלל דיסקים הוא 'איכותי' יותר.. הקהל שמבין ואכפת לו ממוזיקה עד כדי רצון לפרנס את האמן או סתם לא לגנוב ממנו (כי זו גנבה איך שלא תסתכלו על זה..) זה בדר"כ קהל שיודע מה לקנות..

כן איפה שרית חדד למשל?

חשבתי שהיה לה דיסק מצליח "זה ששומר עליי" היא אפילו לא ברשימה אולי בגלל שזו חנות תל אביבית ואולי זה בגלל שמי שכל כך אוהב אותה דאג להוריד את האלבום שלה ברשת,

Hosh17

New member
נחמד ביותר.

ציפתי לראות את כל המי ומה .. אני מרוצה

למעלה