מציאת תיק

natiba

New member
מציאת תיק

יש תיק מסויים שאני רוצה למצוא ולעיין בו דרך האינטרנט. אין לי מושג מה מספר התיק.אין לי מושג מה שם השופט. אני רק יודע שם של צד אחד במשפט ועל מה המשפט. זה מאוד חשוב לי לראות את התיק על מנת לעזור לאדם במצוקה שמערכת המשפט לא עוזרת לו והוא פשוט מתמוטט. זה משפט שיש לו סחבת של כמה שנים כבר. בבקשה תעזרו לי. תודההה

natiba

New member
יש לציין

יש לציין שזה תיק שנסגר לפני מספר שנים ובחודש האחרון נפתח מחדש בגלל ערעור של אחד הצדדים.

ein zvi

New member
כמו לחפש מחט בערימת שחט

ישנה מערכת של הנהלת בתי המשפט שניתן דרכה לאתר תיקים בבית המשפט. אולם המערכת דורשת את מספר התיק או לחילופין את מועד פתיחת התיק, או זהותו של המותב ולפחות מועד אחד בו התקיים הדיון בפני אותו מותב. כמו כן, על מנת לאתר את התיק (ומבלי שיודעים את מספר התיק) צריך לדעת לפחות את שם הצד שיזם את ההליך (התובע או המאשימה וכו') המופיע ראשון בכתב הטענות שפתח את ההליך. גם אז יהיה קושי ממשי באיתור התיק שכן יש לעבור מותב מותב ולנסות לאתר את התיק. זה די בלתי אפשרי. אותו אדם במצוקה צריך לנסות לאתר את מספר התיק ואת בית המשפט (הוא יכול לגשת לבית המשפט ועל פי תעודת זהות שלו ניתן לאתר את התיק). אז ניתן לנסות לאתר את התיק באינטרנט. הקישור לאתר הנהלת בתי המשפט הוא www.court.gov.il. בהצלחה

למעלה