מצטער שאני לא נוכח פה, שמחות ידידיי

דן צ

New member
מצטער שאני לא נוכח פה, שמחות ידידיי

מחר יום שני אחותי הקטנה מתחתנת בשורש (ממש ליד אוריאל) ולכן אני נמצא תחת הטרחה לכבוד החתונה! אז הייתי היום אצל הספר שלקח לי הון תועפות וקניתי כבר בגדים לכבוד החתונה, מה שנותר לי הוא מחר להזיל דמעה של התרגשות. הנה מה שאני מתכנן להקריא בסוף החתונה: אחות לי קטנה והיא כבר לא בת שנה אחות לי מפונקת ואותי היא חונקת אחות לי מתקתקה ולפעמים נחמדה אחות לי שובבה נולדה היא באהבה אני נזכר כשהיינו ילדים הרבינו לשחק במשחקים אהבתי להתעלל בך אחותי אבל תמיד אהבת אותי אז ליאת עכשיו כבר נשואה ההתרגשות שלנו היא בשיאה כולנו חכנו לרגע המיוחל עת היא וירון נכנסו אל ההיכל כי לי היא האחות היחידה היא כל כך מיוחדת במינה דמעות שמחות מילאו את עיניי בזמן שירון קידש את מחמדיי ורק רציתי מזמור קטן לסוף אותו שרים בתפילה בערך בסוף הוא הולך כך בטח שר אותך מלאך "ינשקני מנשיקות פיהו כי טובים דודך מיין עורי צפון ובואי תימן הפיחי גני יזלו בשמיו יבוא דודי לגני ויאכל מפרי מגדיו קול דודי הנה זה בא , מדלג על ההרים מקפץ על הגבעות. באת לגני אחותי כלה, אריתי מורי עם בשמי אכלתי יערי עם דבשי שתיתי ייני עם חלבי איכלו רעים שתו ושיכרו דודים"

Efrat*

New member
דנצי חתיך!!

מזל טוב לאחותך הקטנה שתרבה אושר ונחת מחיי הנישואין
יפה מאוד מה שכתבת לה ברוח שובבית משו [שכה מתאימה לך] ומרגשת בד בבד..
לחיי האהבה

למעלה