מצבי משתפר...

מצבי משתפר...

בימים האחרונים ובעיקר מאתמול, שהתחלתי את תכנית האשפוז יום. התפלאתי לטובה מרמת האנשים שם. ציפיתי לרמה נמוכה והופתעתי לטובה. אנשים ממש ברמה, איכותיים ואינטיליגנטיים והאוירה טובה. הצוות גם עושה רושם טוב. זה נותן לי כוחות מחודשים והיום אפילו העזתי ללכת לראיון עבודה (!!!!!) לטיפול בילדים. יש עוד משפחה שמתעניינת וכנראה אפגש איתם בהמשך השבוע. וגם מצאתי כוחות ללכת לראות דירה כי אני צריכה למצוא משהו זול יותר ולעזוב את הדירה הנוכחית....קפצתי מעל הפופיק עם הדירה הנוכחית...ועכשיו אני אוכלת אותה... היום חזר לי הצ`ק של השכ"ד וזה הלחיץ אותי קשות. לא יודעת מה לעשות. בין השאר מה שדפק אותי זה כספים שאנשים חייבים לי ולא שילמו את חובם, חלקם כי לא יכלו וחלקם מחוסר הגינות ואכפתיות כלפיי, ובכל מקרה, התוצאה היא זהה.. אבא שלי כבר לא ממש יכול לעזור לי כמו בעבר ולבקש ממנו זו פאדיחה נוראית, למרות שאני עדיין עושה את זה מחוסר ברירה... אז יש שיפור בגדול ואני מתחילה להיות קצת יותר אופטימית...

../images/Emo13.gif איזה יופיייייייייייייייייייי

איך שינוי אחד גורם למוטיבציה בשאר התחומים. אפילו את עניין הדירה נראה שאת לוקחת יחסית בקלות. לא הולך - עוברים למשהו יותר זול. כל הכבוד. תספרי מה נגמר עם הראיון

רננהלי

New member
../images/Emo140.gif

יופי שיהיה בהצלחה לך... לעשות שינויים זה לא פשוט. להחליט שאת צריכה עזרה ולתת לעצמך את זה - זו החלטה אמיצה. וטוב שאת רואה תוצאות.

למעלה