מצאו את הטעויות.

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
מצאו את הטעויות.

מצאו את הטעויות.
ב"ה הדבר הנל"ט (הנכתב למטה) נלקח מתוך האתרשל קווים. מצאו את הטעיות אני אישית מצאתי לפחות 2. שימו לב : (העתקתי את זה בטור תמונה כי בתור טקסט זה יוצא הפוך)

TDR

New member
זו בודאי בדיחה ???? לא יכול להיות !

מצאו את הטעויות.
ב"ה הדבר הנל"ט (הנכתב למטה) נלקח מתוך האתרשל קווים. מצאו את הטעיות אני אישית מצאתי לפחות 2. שימו לב : (העתקתי את זה בטור תמונה כי בתור טקסט זה יוצא הפוך)
אפילו חבלי לידה לא מצדיקים כזאת איכות נקווה שישכילו להבין זאת מהר אחרת אין לחברה כזו כל סיכוי להתרומם

צחקן

New member
זו לא בדיחה.

אפילו חבלי לידה לא מצדיקים כזאת איכות נקווה שישכילו להבין זאת מהר אחרת אין לחברה כזו כל סיכוי להתרומם
זו לא בדיחה.
ב"ה תראה בקישור הזה

טוארג

New member
איפה הטעויות? לא מצאתי כלום...

מצאו את הטעויות.
איפה הטעויות? לא מצאתי כלום...

נוסע99

New member
יש לה עדיין את הטעות הזו בקו 58

מצאו את הטעויות.
שעובר דרך גבעתיים (???) ועדיין לא תוקנה. מה לעשות, הם עדיין לא התרגלו לקרוא את הפורום.

mister K

New member
טעות במסלול קו 58

שעובר דרך גבעתיים (???) ועדיין לא תוקנה. מה לעשות, הם עדיין לא התרגלו לקרוא את הפורום.
טעות במסלול קו 58
בעמוד של קו 58, הכותרת מעל היישובים: ברקת, גבעת כח וטירת יהודה היא "מודיעין". עוד טעות בדף זה היא שהמסלול לכיוון תל אביב נכתב בטעות פעמיים.

איליה.

New member
במודיעין הם לא טעו בהרבה.

טעות במסלול קו 58
בעמוד של קו 58, הכותרת מעל היישובים: ברקת, גבעת כח וטירת יהודה היא "מודיעין". עוד טעות בדף זה היא שהמסלול לכיוון תל אביב נכתב בטעות פעמיים.
במודיעין הם לא טעו בהרבה.
הם התכוונו למועצה אזורית מודיעים.

hai001

New member
איזה טעויות יש? אני לא רואה כלום

מצאו את הטעויות.
איזה טעויות יש? אני לא רואה כלום

TDR

New member
תחביר ../images/Emo70.gif ניסוח ../images/Emo70.gif שורות מתחלפות|!

תלחצי על התמונה או על [מצורף ......
ב"ה קובץ GPJ ].
תחביר
ניסוח
שורות מתחלפות|!
וזה מבלי להזכיר טעויות תוכן

איליה.

New member
הנה תמונה שכבר העליתי לפה לפני

תחביר
ניסוח
שורות מתחלפות|!
כמה ימים, היא מאד רלוונטית לשרשור הזה. לקרוא ולא להאמין.

alantan

New member
את זה הם כבר תיקנו והיום כתוב

כמה ימים, היא מאד רלוונטית לשרשור הזה. לקרוא ולא להאמין.
את זה הם כבר תיקנו והיום כתוב
"כרטיסי החופשי חודשי המכובדים ע"י החברה, אך אינם נמכרים על ידה, לחץ כאן". אומנם טעות לשונית, אבל הכוונה ברורה. אנשים - תפסיקו להיות כל כך ביקורתיים. לפחות יש לחברה הזאת אתר שמכיל מידע מלא לגבי פעילותה, לעומת כמה חברות אחרות בארץ, שלא אזכיר שוב את שמן.

alantan

New member
חבר'ה, אלה נובעות ממגבלות עברית

תחביר
ניסוח
שורות מתחלפות|!
חבר'ה, אלה נובעות ממגבלות עברית
מדובר בתופעה ידועה בדפי HTML בשפה העברית. ברגע שגודל האות עובר גודלח מסוים, אין מקום בתא לכל השורה. בשפות שזורמות משמאל לימין, אין זאת בעיה - הדפדפן מזהה את סוף השורה ומעבירה אותה לשורה הבאה. בעברית, הדפדפן מנסה להעביר את תחילת השורה לשורה הבאה, וכך נוצר הבלאגאן. הפתרון (מבחינת קווים) הוא להשתמש בעברית לוגית, או להציג שורות קצרות מאוד עם קפיצות שורה קבועות (בסוף כל שורה). למי שיש בעיה, תנסו להקטין את גודן הגופן ע"י View --> Text Size, ותראו שהכל מסתדר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה