*מפוחית*

מתילן

New member
*מפוחית*

הבנתי שמפוחית מנאטונית היא זולה יותר וקל ללמוד עליה הבנתי שהיא עולה בסביבות 150 זה לא זול מידי למפוחית? אני רוצה מפוחית טובה שקל ללמוד עליה ומה ההבדל בין מפוחית מנאטונית לשאר המפוחיות? יש חוברת שאפשר ללמוד עליה? (אין לי זמן למורה) אם מישהו יכול לתת לי הסבר רחב על מפוחית אני אשמח ואודה לו... תודה לכולם!!!

Raptor Bass

New member
נראה לי שאתה מתכוון למפוחית

פאנטאטונית, הרעיון הוא שהמפוחית מחזיקה איזשהו סולם מראש ואז אתה יכול לנגן רק עליו זה קל יותר ממפוחית כרומטית שמחזיקה את כל התווים במוסיקה המערבית. תראה אני לא ממש מבין בזה לכן אני לא אייעץ לך סתם. עצה שלי- לך תחפש מידע באינטרנט.

מתילן

New member
*מפוחית*

אם המפוחית מחזיקה איזה שהוא סולם מראש זה אומר שיש שירים שאני לא יכול לנגן? איפה יש מידע על מפוחיות באינטרנט?

מתילן

New member
-ב-ב-ק-ש-ה!!!

thewierdo

New member
מפוחית

לך למורה למפוחית ותשאל אותו את כל השאלות האלו הוא יסביר לך כל מה שתרצה

StarMo

New member
בעיקרון אתה לא תוכל לנגן

שירים שיש בהם תווים שלא שייכים לסולם המז'ורי שבו אתה מנגן. אבל יש טכניקה לא מסובכת מדי שבעזרתה אתה יכול לנגן את כל התווים. הטכניקה נקראת בנדינג (כמו בגיטרה). אני לא ממש יכול להסביר לך איך לעשות את זה כי זה די מסובך להסביר, אז תבקש ממישהו שיודע שיראה לך. והמפוחית נקראת דיאטונית, לא פנטטונית.

igurman

New member
למה תמיד אני מגחך?!

כשאני שומע שמישהו מנגן על מפוחית?! למה? למה? למה? (חס וחלילה ללא להעליב)

מאותה סיבה שאני מגחכת.

זה מעלה קטעים מסרטים וסדרות של אנשים מוזרים שמנגנים במפוחית בהתלהבות והערצה שירים.. ארמ.. איך נאמר? מגוחכים למדי..
*יש לציין שאין פה שום כוונה להעליב אף אחד.*

איחוד

New member
מפוחית זה כלי ענק

ולא הכי פשוט זה עוד אחד מהכלים שאני יודע בערך לנגן עליהם

למעלה