מפגש קיץ

מפגש קיץ../images/Emo124.gif

זאת היא הצעה ראשונית, לא כוללת עדיין תאריך ספציפי וכולם מוזמנים להביע את דעתם, רצונם ורעיונותיהם: אני מזמינה את חברי/ות הפורום עם או בלי הילדים למפגש של בוקר/אחה"צ בביתי שנמצא אי שם באזור השפלה (פרטים נוספים בהמשך במסרים - כמו תמיד) בדירת גג עם סלון גדול ומרפסת גג מדהימה עם חומות אבן גבוהים (מעולה כשמודבר בילדים). ציוד ואביזרים נלווים למפגש ילדים: שני אוהלי כדורים עם עשרות כדורים, צעצועים ובובות, לגו (קוביות גדולות) ועוד... כיבוד ושתייה לפי חלוקה שתיערך בהמשך, כאשר רעיון המפגש יקרום עור, גידים ורשימת החברים/ות המאשרים/ות הגעתם. כל אחד ואחת יחליט אם זה מתאים לו מבחינת מיקום והתאריך יהיה כנראה משהו בין סוף יוני לתחילת יולי. מאחר ולהורים לגדולים שביננו מדובר בחופש מבית-ספר וגן, הילדים ממילא בבית ולכן רוב הסיכויים שזה יהיה מפגש עם ילדים. לדעתי כדאי להתחיל בשרשור מי מעוניין/ת ובאיזה תאריך מתאים. קדימה לענות!

רותי ע

New member
../images/Emo45.gif אני בעד, עם הילדים בשעות הבוקר

ויש אירוע בנושא בלוח הארועים.

יעל של 4

New member
אני בעד, בתחילת יולי לפני הקיטנות

אנחנו נשמח לבוא בבוקר עם הילדים, רצוי לעשות בתחילת יולי לפני שהקיטנות מתחילות. יעל

ode

New member
../images/Emo45.gifאחלה רעיון

ואני בעד מפגש בוקר באחד מימי שישי עם הילדים כמובן

יש לנו בינתיים יום שישי תחילת יולי

יום שישי הראשון בחודש יולי יוצא ב-4 ביולי - אפשר לחגוג את עצמאות ארה"ב

מצידי אני מזמינה אצלי בשבועות

אבל זה קרוב מדי בשביל לתכנן וחוצמזה בשביל לנקות את הגג אני צריכה יום שלם. כבר כמה חודשים לא קירצפתי את הגג.

batt

New member
אולי באמת נעשה משהו בשבועות???

זה יוצא יום שישי ולא עובדים. אשמח לעזור לך באירגון.

יום שישי, 6/6 - שבועות ../images/Emo6.gif

וזה גם תאריך עברי של יום ההולדת שלי. נולדתי בו' בסיון תשל"ד. נראה לי הכי מתאים מבחינתי!!!

אמאורית

New member
נשמע נחמד, בנוגע לימי שישי ביולי

אנחנו לא נוכל כי אנחנו בגן מארגנים לילדים הצגות והפעלות ל"קיטנה"....

שאלה טיפשית או ש..

כן או שלא. אני דיי חדשה כאן בפורום. מאוד נהנית. מאז ש"גיליתי" את המקום. כולכם מקסימות באמת! יש הודעות שאני קוראת ותאמינו או לא.. דמעות בעיניי מהתרגשות.. שאלותיי הן: א. כולכן הכרתן פה או שמא "מהבית". ב. אשמח להיצטרף למיפגשים אם זה אפשרי כמובן. ג. אני חייבת להודות - התמכרתי... בעלי צוחק עליי שבמקום לנצל זמן שינה אני יושבת כאן.. אחרי שטולי היפה שלנו נם את שנתו. ד. התאהבתי!!! אם יש מישהי ערה שתגיב אשמח מאוד...
ים
ים / ות ירדן האישה של והאמא של טולי המקסים בן 5 חודשים - 7 ק"ג של אושר צרוף..!!

ירדן ../images/Emo24.gif שאלה לגיטימית לא טפשית

כשנכנסתי בפעמים הראשונות לפורום גם לי הייתה ההרגשה שיש פה אנשים שהם שכנים או חברי ילדות וכאלה מאחר והשיחות שרצות כאן הן על בסיס כל כך אישי וכל מיני בדיחות פרטיות שזה מעט הרתיע אותי מלהשתתף בדיונים. אבל "קפצתי" לתוך כמה שרשורים שיכולתי לתרום להם ומהר מאוד גם הרגשתי שיש לי מה לשאול ותמונות להראות. ואני כאן בסך הכל 4 או 5 חודשים. דבר מאוד יפה שקרה לי זה שבהודעה מסויימת ציינתי איפה אני גרה ואחת חברות בפורום פנתה אליי במסרים ובסוף גילינו שאנחנו שכנות. מה שמצחיק בסיפור הזה שדווקא בפורום אנחנו נפגשנו יותר (על בסיס יום יומי) מאשר בשכונה

עדי 4

New member
הי ירדן

אני לא הכרתי אף אחד מחברי הפורום כשנכנסתי לראשונה אבל מהר מאד רכשתי חברים וחברות וירטואליים וחלקם כבר חברים של ממש. מדברים בטלפון מידי יום, ניפגשים במיפגשים עם הילדים או לבד. כמו שאת רואה זה בית של ממש. אני כאן כבר יותר משנה. התמכרות נעימה ואני מקווה שניפגש באיזה מיפגש. מאיפה את בארץ?

למעלה