מפגש פורום - חנוכה 2006

מפגש פורום - חנוכה 2006

כן , אני יודעת זה כבר השירשור האין לי מושג כמה אבל רק שתדעו שחנוכה זה בעוד שבועיים [מינוס]... אז יאללה לשרשר לפי החוקים החדשים ע"פ שירן {shiri from the block}
מקודם כולם עשו
ועכשיו אף אחת לא יכולה
נעשה את זה ככה, מי שבכלל יכולה בכללי לבוא למפגש שתעשה
בכותרת ושתרשום את התאריך שהיא יכולה לבוא.
יאללה לעבודה

Shiri from the block

Active member
../images/Emo45.gif../images/Emo113.gif אני יכולה ב-18, 19, 20, וטכנית גם ב-21 אבל בגלל שזה יום חמישי אז אני תמיד עוזרת לאמא שלי בהכנות לשבת והכל

../images/Emo127.gif התאריך אינו יודע עדיין.../images/Emo4.gif

חנוכה בעוד שבוע, וכפי ששמתן לב כל ההליך הזה "תרשמו-את-התאריך-הרצוי" לא עובד, כי תמיד יש מישהי שתאריך שנקבע לא טוב לה.
אז אני בעד ככה: לבחור איזשהו תאריך, והתאריך הנבחר בו יהיה המפגש. ומי שיהיה לה נוח- שתבוא, מי שלא- אז לא.
כי אין מה לעשות זה תמיד יהיה ככה.

Shiri from the block

Active member
אבל צריך קודם לבדוק../images/Emo113.gif מי בכלל יכולה להגיע. כי לפי מה שראיתי פתאום יש כמה בנות שלא יכולות בכלל.. אז סתם לידע כללי לראות מי כן יכולה לבוא

../images/Emo45.gif

אני יכולה כל תאריך חוץ מה-20 וה-21 לחודש, האומנם שב-20 אני מילא יהיה בעזריאלי אבל לא להרבה זמן ...

Eti No Name

New member
../images/Emo127.gif יום רביעי ../images/Emo14.gif

מקודם אמרתן לי שזה יום רביעי וכבר רשמתי בסידור עבודה שלי שזה יום חופשי שלי
אני לא יכולה לשנות עכשיו בננות ];

Shiri from the block

Active member
אנשים תגיבו, אנשים תגיבו../images/Emo113.gif אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו , אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו

Shiri from the block

Active member
אני שוב אגיד-אנשים תגיבו../images/Emo113.gif אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו, אנשים תגיבו. הדר תנעצי בבקשה את ההודעה הזאת.. ושישאר ככה כמה ימים טובים. חנוכה זה כבר שבוע הבא../images/Emo10.gif

../images/Emo124.gif זה רישמי!! [../images/Emo3.gif]

אני יכולה רק ביום רביעי. ראשון-שני תיגבורים, למרות שהם הבטיחו לנו שלא יהיה

אז מתי המפגש?

אני יכול בכל אחד מימי חנוכה, אין לי בעיה. מעניין שעדיין לא הצלחתן לקבוע יום לפגישה, בדרך כלל אתן סוגרות על יום כבר כשבועיים קודם.

Shiri from the block

Active member
אני לא יכולה../images/Emo113.gif סורי אבל זה מוקדם לי מידי, אני חייבת את השעות שינה שלי../images/Emo122.gif אני אגיע סביבות 12 בתקווה

למעלה