מעקב הגשמת מטרות (11)

רמי ד.

New member
להמשיך בתהליכים הנפלאים הבאים:

להתקדם בקונג פו, ולהצהיב כשיגיע הזמן, ולהעמיק את הקשר עם עמנואל שלומד איתי, להעמיק באסטרולוגיה, ובמקביל להעמיק הקשר עם הבת שלי, שלומדת איתי. להמשיך ולתרגל את היכולת לקבל יותר ויותר, להעמיק את השליטה בזרימת האנרגיה בגוף, להעמיק ביכולת להיות שקט ולהכנס למדיטאציה, להצליח לראות את הידים בחלום, ולדעת שאני בחלום. להעמיק את האהבה ללא תנאי לכולם. להבין עוד יותר לעומק, שיש לי את כל מה שאני צריך. ועוד כמה "מטרות", שאינני מצליח להתרכז בהן לאחר שחזרתי לא מכבר משיעור קונג פו, ולפניו מאימון טניס, ולפניו שיטוט בתל אביב על גבי האופניים. רמי

המטרה שלי

היא לשמור על איזון בין כל התחומים שאותם אני מחשיב כהכי חשובים בחיים. אני רוצה להמשיך לטפח את הגוף שלי באופן עקבי יותר. אני מאוד נהנה לעבוד עם הגוף, אך סובל סבל רב כיוון שאין לי הכסף לרכוש עבורו את מזון המלכים שמגיע לו (והסבל הזה מועצם כאשר אני עוסק בתנועה באופן אינטנסיבי.) אני רוצה להגיע לרמה גבוהה יותר של שליטה במודעות, ולהיות ער יותר לכל מה שקורה ולא קורה ביקום. אני רוצה להגדיל את מעגל החברים שלי, ולתת להם את כל מה שאני יכול. אני רוצה להגדיל את חשבון הבנק שלי. זהו נושא כאוב עבורי ואני מתקשה מאוד לההתמודד איתו אף-על-פי שאני מאוד משתדל......... לעולם לא אפסיק לנסות להגשים את חלומותיי!!! אני רוצה להדק את הקשר שלי עם היקום ועם כל מה שיש (כולל בני-האדם כמובן) אני רוצה לחוות כמה שיותר אהבה ולהעצים את האהבה שבתוכי ומחוצה לי. אני רוצה להצליח בכל מה שאני עושה. EVERYTHING I TOUCH IS MAGIG!... זאת המטרה שלי! אני רוצה לתרום למיגור הציניות וה"ראש הקטן" בעולם באמצעות דוגמא אישית. אני רוצה להיות שקוף לחלוטין, ברור ונהיר ושאבחר להציג את עצמי לעולם כפי שאני, ללא אשליות ופחדים, בכל רגע נתון. אני רוצה לנהוג בחוכמה ובתבונה.... בקיצור יש לי הרבה מטרות בהרבה מאוד תחומים, אבל המטרה הראשונית שלי היא פשוט למצוא את האיזון בינהם.

מיקוששש

New member
נשמע כמו אחלה מטרות!

אגב, איך מגדילים את חשבון הבנק? גם אני רוצה להגדיל אותו...

"איך מגדילים את חשבון הבנק?"

את התיאוריה אני יודע... (ולא מדובר ב"לעבוד יותר קשה") אני עובד כרגע על הביצוע, כאשר יהיו לי תוצאות מוכחות, אשמח לשתף.

כל מי שלא הוזכר ../images/Emo23.gif

האם יש לך מטרות שברצונך לכתוב עליהן, ולבדוק מידי פעם אם הגשמת אותן? פשוט הגענו למסקנה שאם נמשיך לכתוב את כל השמות של המשתתפים בפורום (חוץ מאלה שהשתתפו בשרשור הקודם), השרשור יהיה ענק, ולא בטוח שכולם יענו. אתם מוזמנים לכתוב
בהצלחה לכולם!

TMCCHAN

New member
שלום לצוות הנפלא

שלום לצוות הנפלא בלי לפגוע באף אחד, השאלה שלכם לא נכונה לגבי מהיסוד. אדם אשר הולך בדרך במטרה להשתחרר מכל שרשרת קיימת לא יכול להציב בפני עצמו מטרות. ברגע בו אדם מציב לנגד עייניו מטרה שעליו לכבוש או להשיג, הוא מפספס את הרעיון של השחרור מכל שרשרת. המטרה עצמה הופכת בו ברגע לשרשרת חדשה. אך התיחס בכל זאת, כרגע הראש לא שקט ולכן האמת היחידה קצת נאלמת ולא ברורה, אך אני צריך רגע קטן מדי פעם: לנשום קצת, לחשוב קצת כדי להתאפס ולחזור למציאות(אמת). כמו שאני אוהב לומר:" לא יכול להיות יותר גרוע"(ראיה הכי אופטימית שיש). בהצלחה לכולם בכיבוש והשגת המטרות. Tmc Chan

מיקוששש

New member
אני דווקא בעד להציב מטרות

אבל שהם לא יהפכו לדבר עצמו. זאת אומרת, לא לחיות למען המטרה.

TMCCHAN

New member
אני לא מבין אותך מיקוש.

אני לא מבין אותך מיקוש. אם יש לך מטרה אתה צריך לתת מקסימום מעצמך כדי להשיג אותה נכון? את כתבת לא לחיות למען המטרה, דבר שלא נעשה מכל הלב או נעשה כדי שיהיה כתוב איכן שהו או נעשה כדי שכלל האנשים יגידו יופי ויסמנו וי עדיף לנו שלא יעשה בכלל. עצה לחיים בכל דבר שתעשי בחייך תני את במקסימום שלך, את הלב זו הדרך לתוצאה הטובה ביותר. בהצלחה

מיקוששש

New member
הי TMCCHAN

אני שמחה שאתה לא מבין אותי. המקומות של חוסר ההבנה הם הכי תורמים לנו
לא צריך לתת את המקסימום על מנת להשיג מטרה
אפשר לעשות דברים מתוך הלב, מתוך רצון, מתוך אהבה, מתוך הרמוניה, ולא לתת את כולנו עבורם. זאת דעתי.

למעלה