מעניין לאיזה טווח זמן ימשכו את זה? שבועיים אחרי המנה השנייה? חודש אחרי? חודשיים? חצי שנה? שנה? אולי רק אחרי מנה שלישית?🤔

דיברגנט חדש

Well-known member

מחקר במאוחדת: אובחנו עם קורונה שבוע אחרי המנה השנייה, לדחות את התו הירוק

משרד הבריאות קבע שהתו הירוק יוענק למתחסנים שעבר שבוע לפחות מיום קבלת המנה השנייה. אלא שקופת חולים מאוחדת הציגה היום מחקר שערכה על למעלה מ-100 אלף ממתחסני הקופה, שלפיו החסינות המלאה אינה מושגת אחרי שבוע אחד. "הסרת מגבלות הריחוק החברתי והחלת התו הירוק כבר ביום השמיני לקבלת החיסון השני - מוקדמת מדי ועלולה לחולל גלי תחלואה נוספים", אומר סמנכ"ל הקופה​

דיברגנט חדש

Well-known member

משרד הבריאות קבע שהתו הירוק יוענק למתחסנים שעבר שבוע לפחות מיום קבלת המנה השנייה. אלא שקופת חולים מאוחדת הציגה היום מחקר שערכה על למעלה מ-100 אלף ממתחסני הקופה, שלפיו החסינות המלאה אינה מושגת אחרי שבוע אחד. "הסרת מגבלות הריחוק החברתי והחלת התו הירוק כבר ביום השמיני לקבלת החיסון השני - מוקדמת מדי ועלולה לחולל גלי תחלואה נוספים", אומר סמנכ"ל הקופה​

על פי נתוני הקופה, שסקרו למעלה מ-100,000 מחוסנים במנה השנייה, 459 אובחנו עם קורונה. 254 אובחנו בתוך שבוע אחרי המנה השנייה, ו-122 אובחנו בין השבוע הראשון לשני - כלומר, כשכבר היו זכאים לתו הירוק.

Harrington

Well-known member
מנהל

מעניין לאיזה טווח זמן ימשכו את זה? שבועיים אחרי המנה השנייה? חודש אחרי? חודשיים? חצי שנה? שנה? אולי רק אחרי מנה שלישית?🤔

את מה צריך למשוך? על-פי המחקר יש כ89% חיסוניות כבר שבוע אחרי המנה השניה. אלא שזה עולה לכ96% אחרי שבועיים וזה מן הסתם עדיף.

מה צריך למשוך כאן לדעתך?

דיברגנט חדש

Well-known member
את מה צריך למשוך? על-פי המחקר יש כ89% חיסוניות כבר שבוע אחרי המנה השניה. אלא שזה עולה לכ96% אחרי שבועיים וזה מן הסתם עדיף.

מה צריך למשוך כאן לדעתך?
אלו לא ה-% המעניינים, אלא מה שמעניין, הוא הכמות שאובחנו מאלו שנחשפו ולשאלתך, צריך למשוך את הזמן שבו יינתן התו הירוק.
הקופה מציעה למשוך בעוד שבוע, אך אולי זה לא יספיק ויידרש עוד שבועיים, אולי חודש אחרי? חודשיים? חצי שנה? שנה? אולי רק אחרי מנה שלישית?🤔

Harrington

Well-known member
מנהל
אלו לא ה-% המעניינים, אלא מה שמעניין, הוא הכמות שאובחנו מאלו שנחשפו ולשאלתך, צריך למשוך את הזמן שבו יינתן התו הירוק.
הקופה מציעה למשוך בעוד שבוע, אך אולי זה לא יספיק ויידרש עוד שבועיים, אולי חודש אחרי? חודשיים? חצי שנה? שנה? אולי רק אחרי מנה שלישית?🤔
אלו דווקא בדיוק האחוזים המעניינים. אם שבועיים לאחר הזריקה השניה יש חיסוניות של 96%, די בכך לכל הדעות (הנורמטיביות). נמצאנו למדים שעל-פי רוב הדעות מספיק להמתין 7-10 ימים אחרי הזריקה השניה כדי להגיע לחיסוניות אופטימלית ועל-פי חלק מהדעות יש להמתין שבועיים.

התשובה לשאלתך אם כן, ברורה וידועה לכל קורא. בכל אופן, לכל קורא נורמטיבי כאמור.

דיברגנט חדש

Well-known member
אלו דווקא בדיוק האחוזים המעניינים. אם שבועיים לאחר הזריקה השניה יש חיסוניות של 96%, די בכך לכל הדעות (הנורמטיביות). נמצאנו למדים שעל-פי רוב הדעות מספיק להמתין 7-10 ימים אחרי הזריקה השניה כדי להגיע לחיסוניות אופטימלית ועל-פי חלק מהדעות יש להמתין שבועיים.

התשובה לשאלתך אם כן, ברורה וידועה לכל קורא. בכל אופן, לכל קורא נורמטיבי כאמור.
אתה בטח מתכוון ל-12 חולים מאומתים בחשיפה שהייתה בבית אבות ל-30 משתכנים, קרי 40% יעילות בלבד ולא מה הוצהר.

כן ראיתי את הכתבה הזאת מתי שפורסמה ובאמת צריך לדחות את התו הירוק שבוע לפי הגרף ששמו שם.

מה שאני לוקח מהכתבה זה ששמים עליהם זין בקשר למה שמצאו כי זה פוליטי ולא רפואי...

AVIKO13

Well-known member
אתה מחולל פאניקה מיותרת.

לפי המחקר צריך לדחות את התו הירוק בשבוע נוסף כלומר שבועיים מהמנה השנייה במקום שבוע
מזה כתבת משפט חסר, אני סבור שבכוונה, בו כתבת ש"חסינות מלאה אינה מושגת אחרי שבוע ..."
ואז כמובן ישאל את עצמו הקורא בפאניקה : אז אחרי כמה זמן ????? ויכול לחשוב שאפילו אחרי שנה לא יהיה מחוסן .

לא בכדי שואלים בבית משפט האם אתה נשבע לאמר את
האמת
כל האמת
ושום דבר מלבד האמת.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה מחולל פאניקה מיותרת.

לפי המחקר צריך לדחות את התו הירוק בשבוע נוסף כלומר שבועיים מהמנה השנייה במקום שבוע
מזה כתבת משפט חסר, אני סבור שבכוונה, בו כתבת ש"חסינות מלאה אינה מושגת אחרי שבוע ..."
ואז כמובן ישאל את עצמו הקורא בפאניקה : אז אחרי כמה זמן ????? ויכול לחשוב שאפילו אחרי שנה לא יהיה מחוסן .

האמת
כל האמת
ושום דבר מלבד האמת.
לא כתבתי שום משפט חסר ובכלל לא כתבתי כלום משלי בתגובה המדוברת, אלא ציטטתי פיסקה מלאה מהכתבה וגם צריפתי את הקישור אליה בכדי שתוכל להשוות ולראות בעצמך וגם בכדי לתת קרדיט לכותב, זה שקשה לך עם הדברים שהם מנוגדים למה שהאכילו אותך, לא אשמתי, אך בבקשה, אל תמציא סיפורים ...

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל

יכול להיות שיש לי בעייה בהבנת הנקרא.

לפי המאוחדת חלו 459 איש (0.45%) מתוך למעלה ממאה אלף שחוסנו כלומר החיסון הגן על יותר מ99.5% מהמחוסנים שזה הרבה יותר ממה שחברת פייזר התחייבה.

איפה בדיוק הבעייה ?

דיברגנט חדש

Well-known member
יכול להיות שיש לי בעייה בהבנת הנקרא.

לפי המאוחדת חלו 459 איש (0.45%) מתוך למעלה ממאה אלף שחוסנו כלומר החיסון הגן על יותר מ99.5% מהמחוסנים שזה הרבה יותר ממה שחברת פייזר התחייבה.

איפה בדיוק הבעייה ?
כי אלו % דימיוניים כי כל החוכמה זה לראות כמה חלו מתוך אלו שנחשפו ולא מתוך כל אלו שהתחסנו וכל איש הלך לביתו להיות בסגר.
זאת הסיבה שגם בכתבה לא כתבו את ה-% המגוחכים שיצא לך מחישוב שנובע מחוסר ידע, איך לשקלל נתונים ולראיה יש לך את הנתון שקרה בבית אבות, שמתוך 30 משתכנים שנחשפו לחולה מאומת, 12 נדבקו, קרי 40% נדבקו, האם, אפילו, אתה רואה את ההבדל?

כי אלו % דימיוניים כי כל החוכמה זה לראות כמה חלו מתוך אלו שנחשפו ולא מתוך כל אלו שהתחסנו וכל איש הלך לביתו להיות בסגר.
זאת הסיבה שגם בכתבה לא כתבו את ה-% המגוחכים שיצא לך מחישוב שנובע מחוסר ידע, איך לשקלל נתונים ולראיה יש לך את הנתון שקרה בבית אבות, שמתוך 30 משתכנים שנחשפו לחולה מאומת, 12 נדבקו, קרי 40% נדבקו, האם, אפילו, אתה רואה את ההבדל?
המחלה הורגת גג חצי אחוז.

סימן שאי אפשר לדעת כלום מתוצאות של 0.45 אחוז חלו.

דיברגנט חדש

Well-known member
המחלה הורגת גג חצי אחוז.

סימן שאי אפשר לדעת כלום מתוצאות של 0.45 אחוז חלו.
אגב, באותה מידה של החישוב המגוחך של כובד השיח סלימאן אפשר להגיד שיעילות האי חיסון היא 0.06% ע"י חישוב מס' המתים (עיגלתי ל-6000 מתים) חלקי גודל האוכלוסיה (עיגלתי ל-9 מיליון נפש) ועוד זה חישוב מתחילת המגפה ולא נקודתי, כך שהחישוב הוא אפילו יותר קטן.זה בסדר, אם היית משיב, הייתי ממש מתפלא לכן לא חשבתי אחרת, כי אין לך מענה לשאלות ועל כן, כמו תמיד, התפלספויות של ילד ברמת גן צצות.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה מחולל פאניקה מיותרת.

האמת
כל האמת
ושום דבר מלבד האמת.
תאשים רק את עצמך שאתה לא מבין את המטריה, כי לא אני כתבתי את זה אלא אדיר ינקו, כך שכמובן, טעית בסברה שלך |נחמה|

נערך לאחרונה ב:

AVIKO13

Well-known member
תאשים רק את עצמך שאתה לא מבין את המטריה, כי לא אני כתבתי את זה אלא אדיר ינקו, כך שכמובן, טעית הסברה שלך |נחמה|
אתה הבנת טוב מאוד את מה שכתב אדיר ינקו
ובחרת לסלף את דבריו ולחולל פאניקה ב ז ד ו ן
בדרכ אני והארינגטון מתווכחים אבל הפעם דעתי כדעתו, גם לדעתו בחרת לסלף
תפסיק לעשות את עצמך
זה לא יפה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה הבנת טוב מאוד את מה שכתב אדיר ינקו
ובחרת לסלף את דבריו ולחולל פאניקה ב ז ד ו ן
בדרכ אני והארינגטון מתווכחים אבל הפעם דעתי כדעתו, גם לדעתו בחרת לסלף
תפסיק לעשות את עצמך
זה לא יפה.
איך, בדיוק, סילפתי כאשר ציטטתי את כל הקטע במלואו מבלי להוסיף כל פרשנות מצידי?

למעלה