מעניין אותי.

kirk hammet

New member
מעניין אותי.

מי הקבוצה שאתם הכי שונאים ב-NBA ? כבר נשאלה השאלה מי אוהבים , אז הגיע הזמן לשאול את מי שונאים. אני אפילו לא טורח לשאול את מי אתם שונאים בארץ , כי מי שאוהד מכבי , זה הפועל (או מקסימום מגדל) , ומי שלא אוהד מכבי , זה אוטומטית מכבי. ובאירופה , יש קבוצות שאתם שונאים או אוהבים ? יש לי אהדה בלתי מוסברת לאפס פילזן. ושנאה גדולה גדולה ליווניות , כולם.

Kgt1

New member
מעניין מאיפה בא הרעיון לשאלה... ../images/Emo8.gif

טוב אז בגדול בנ.ב.א הקבוצות השנואות עליי הן הניקס, הלייקרס ומיאמי. באירופה יש לי סימפטיה לאולימפיאקוס ולולנסיה.

rub

New member
מינסוטה אנ בי איי בגלל הגבוה המתלהב

שלהם באירופה את ריאל ופאנאתאניקוס ובארץ את הפועל תל אביב

rub

New member
וזה סותר את מה שאמרתי...?

ואתה מאוד אובייקטיבי... חוצ מזה הוא יעיל את גבול מסוים, איך קוראים לגבול? סיבוב שני בפלייאוף...

The Messiah

New member
"סיבוב שני בפלייאוף"<----טוב!!!!

שאק שם אותו הוא פשוט שחקן יותר טוב גארנט זה ביזבוז כסף הכי פחות יעיל בליגה אני לא מאמין שהשחקן הכי יקר בליגה לר מסוגל להגיע לגמר של האנביאיי...

rub

New member
ממש לא בגלל קובי...

ולך אין זכות דיבור תזכיר לי איזה תת-קבוצה אתה אוהד...

The Messiah

New member
בא זה בא´ ולא בה´ כמו שאתה כתבת\/

בכותרת הזאת "וזה בה מבן אדם שאוהד את הלייקרס " כתוב בה בכוונה של המילה מגיע או בלועזית coming את המילה הזאת כותבים בעיברתי בא´ הבנת?

The Messiah

New member
אז מסתבר שכן...

"וזה בה מבן אדם שאוהד את הלייקרס" ורק בשם הדייקנות אני לא דיסלקט

The Messiah

New member
שונא אבל שונא אבל שונא!!!!

את יוטה!!! יא ב"זות אני לא יסלח לכם על הסוויפים ב97 וב96 חארות!!! מוות ליוטה!

יוסי®

New member
אוהב, לא אוהב, אוהב, לא אוהב... ../images/Emo8.gif

הקבוצה הפחות אהובה עלי ב-NBA היא הניו-יורק ניקס, ולמה? לא יודע..... באירופה אני ממש לא סובל את פאנאתנייקוס - קבוצה של שחצנים מגעילים, עם מאמן עם אגו יותר גדול משל פיני גרשון, ושחקן מרכזי (בודירוגה) בעל אגו שיותר גדול מהצרות של מדינת ישראל..... קבוצות חביבות? כל האיטלקיות - תמיד היו טובות, ותמיד היוו אתגר עבור מכבי, ואם מישהו זוכר את טרייסר מילאנו שם שיחק בוב מקאדו יודע מה זה.... קבוצה טובה נוספת היא הקבוצה שהפתיעה בטורניר האחרון - ציבונה זאגרב, שעם כל הכבוד לה, אין לה ממש סיכוי לקחת את הגביע השנה, אבל היא בהחלט קבוצה שאפתנית וטובה

מאיפה לך שנגיד מכבי? ../images/Emo8.gif

טוב,חוץ ממכבי אני שונא גם את רעננה,ובעיקר את שרון דרוקר שפיטר את עמי נאווי מלך ישראל מתפקידו כעוזר מאמן וסילק את תומר מהקבוצה. באן בי איי אני לא ממש יכול להגיד שאני שונא קבוצה מסוימת(אני גם לא יכול להגיד שאני אוהד קבוצה מסוימת גם כן ככה שזה די הגיוני). אני סתם מרגיש סלידה בשנים האחרונות כלפי הלייקרס,שלא רק שהם צהובים הם גם מתחילים לקחת אליפויות,שילוב שאף פעם לא יכולתי לסבול יותר מדי באירופה אני אוהב את פילזן ופאוק,בעיקר בגלל עימותי עבר מוצלחים מול מכבי,ושונא את אריס אאק אתונה וכמובן גם את מכבי עלית תל אביב

bryant

New member
גם אני אוהד הפועל, אבל לא שונא מכבי

(לב-השרון) קבוצה שנואה: מכבי נתניה(ניראה לי הם יָרדו לליגה השלישית)

כן

שיחקו יחד בעונות 91/2 ו92/3 שבסיומה פרש זלוטיקמן ונאווי המשיך עוד עונה עד לסכסוך עם ההנהלה ושרף ועזב גם הוא

Kgt1

New member
אדם קבל חדשה מדהימה: אני לא שונא

הפועל בכדורסל! כן כן כי פשוט מאז שהקבוצה של שאול מצאה את מקומה הנכון (ואל תגיד לי שלא אני פשוט נהנה לרדת עליכם) לא נשאר הרבה מה לשנוא. משהו כמו ביתר בכדורגל (עד העונה גם בכדורגל השנואה עליי הייתה... ביתר). אבל אם חלילה וחס אלוהים ישמור ואתם תמצאו את עצמכם בעונה הבאה בליגת העל: או אז זה השנאה תחזור בגדול... כרגע היא כל כולה מוקדשת להפועל (או מגדל או כל שם אידיוטי אחר) ירושליים... אבל היא כל כך מחכה להתחלק בין קבוצות אחרות! ואני לא מבין איך אתה אוהד פאוק ולא אוהד פנתנאייקוס...

למעלה