מעידה..

MICHEL R

New member
מעידה..

ולפעמים אני נשברת,לפעמים אני מועדת והולכת אחריך, מנסה לשנות, לשנות משהו שלעולם לא ישתנה. מנסה לשנות כיוון, אך רגלי לא מנחות אותי , ליבי בוגד בי, ליבי מתעורר מחדש בכל פעם שעיני פוגשות את דמותך, ליבי מתייתם כשאתה מפנה לי את הגב והולך. לפעמים אני חושבת שאין שום דרך לעזוב, לומר לליבי שיפסיק, שיפסיק להנחות אותי, שיפסיק לכאוב, אך הוא ממשיך, הוא אומר לי שאינו יכול, הוא אינו מסוגל, כל כך קשה לו, וזה קשה לי, זה קשה לי. יש מצבים שהראש פתאום דומם, לא מוכן לפעול, והלב משתלט.. והראש.. הראש הופך להיות הלב. ואני עושה שטויות, שטויות שקורות בגללך, בגלל היותך קיים בגלל היותי טיפשה, בגלל ליבי שבוגד בי ונתון לך. וניסיתי להתעלם, ניסיתי להתעלם, אבל ללא הצלחה.. ושוב אני נשברת לשמע קולך, לשפתיים שנוגעות בי, לא מתוך אהבה.. פנייך המלאכיות, פנייך השטניות, שגורמות לי לכאוב, ואני אוהבת אותך, ואני כמו פרח פורחת שאתה כאן, נובלת כשאתה איתה.. ועכשיו אתה איתה,, מחבק אותה אוהב אותה, וכשהיא תלך אתה תיהיה איתי במיטה, ולא מתוך אהבה.. מנסה לשנות משהו שלעולם לא ישתנה.. מנסה לגרום לך לאהוב.. לא אותה.. אותי.. ולפעמים אני נשברת כמו עכשיו...

MICHEL R

New member
חלמתי עליו..

לאחר שכתבתי את הקטע והלכתי לישון, חלמתי שהוא בא אליי, כשהיא בנתיים אצלו בבית ואומר לי שהוא היה חייב לראות אותי, כי הוא אוהב.. אבל קמתי בבוקר בעצבות משהו, כי זה היה רק חלום... לצערי.. מיכל

למעלה