מעוניין להצטרף לציר

shitbreak1

New member
לך לפורום הנובים תרגיש שם בבית

ינוב אני שולח עליך תאוזבקים שלי שיחסלו אותך! יש לי כבר 4 רמות ריגול אני גומר אותך!

orbas

New member
רק תדע

שאי אפשר לשלוח אוזבוקים! אתה נוב רואים אתה מתחיל! ואתה לא יכול להנתקש בי עם המרגלים שלך כי יש לי מלא ט.נ.ט ולווינים! :|

shitbreak1

New member
וואי אתה לא מבין כלום במשחק אה?

נו הנה אם אתה גבר בוא תל לי תמספר שלך תראה איך האוזבקים שלי גומרים אותך

למה לקרוא לו עז ?

אם הוא היה קורא לך פרה ?

daniel559

New member
שמעו שווה לתקוף אותו יש לו 27 אלף

אדמה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה אהבל מילה

daniel559

New member
חחחחחחחחחח

תצליח חחחחחחחחחחחחחחחח אם היתה חכם היתה יודע את המספר שלי חחחחחחחחחחחחחחח

daniel559

New member
בסדר אבל הוא יכול לדעת את

המספר שלי תוך שניה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

orbas

New member
לא לא על תיהיה דפוק לא! אני רציני!

אולי כולם חושבים שאני צוחק! אבל אני רציני עכשיו! אל תשלח על אף אחד כימים כי לא יהיה לך גישה לאום! אל תנסה להיות גבר בזה שאתה שולח כימים! זה נשק לא קובנציונלי! חח היה אמיתי?

נתוש ז

New member
מה נסגר איתכם?

אדם מנסה לנקום באדם שתקף אותו לא מזמן, או איזה וואקה מצחיק מחליט לפתוח ניק שני.. כולם יורדים עליו שהוא טיפש, רוצים לחסל ת'מדינה הזאת.. הוא טיפש? תחכימו קצת אתם! עלק איזה 1 רושם "אני כבר מתחיל לחשוד שהוא מישהו שפתח ניק שני...מרוב שהוא טמבל" לההההההההה, באמת...? הבנתי את זה אחרי המילה השניה..

DislopIsBack

New member
מה זה איזה אחד? למה אתם ככה

אתם קוראים לי בשמות...פעם דיסלופ פעם איזה אחד פעם ההוא מה זה?! קרא לי דניאל ותודה רבה לך אם תוכל לעשות זאת.. ואמרתי את זה כי כבר שבוע ומשהו שאני רואה אותו פה והוא ביקש כמה דברים שהראו לי שהוא מתחיל במשחק בגלל זה רק עכשיו התחלתי לחשוד חח

shitbreak1

New member
***הבהרה חשובה!!!+בקשה

למשתמש DislopIsBack יש שם! השם הוא דניאל! אני מבקש מעכשיו לפנות למשתמש זה בשם דניאל ולא בשמות אחרים כגון "דיסלופ" "איזה אחד" "זיין הכבישם" וכו' תודה לכולכם, שובר החרא

DislopIsBack

New member
תודהההההההה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

קראו ת'הודעה של שובר החרא מעליי!

למעלה