מעוניין להצטרף לציר

razaR2

New member
שיהיה לי כסף*

לא?

krypt0nit3

New member
כסף זה לא הבעיה תורות זה הבעיה

שאני רוצה אני יכול לקבל סיוע מכל הברית שלי ומעוד ברית שאנחנו חברים איתה השלב הבא שלי זה לקנות טילים אלקטרומגנטים ואז להתחיל להוריד מדינות מבריתות שחושבים את עצמם RE,URI,ARENA וכאלה,כי עכשיו אחרי שיש את המגבלה של השליחה למדינות חלשות אין לי מה לפחד מבריתות גדולות,והברית שלי נשארים באותה דירוג ככה שאם מישהו תוקף אותי הוא מושמד במהירות חוץ מזה יש לי מלא הגנות כמו כלבי שמירה ומוקשים

DislopIsBack

New member
../images/Emo45.gif

אני כבר מתחיל לחשוד שזה מישהו שפתח ניק כפול בשביל להצחיק חחח כמו וואקה

oRs2111

New member
יש לו כלבים ../images/Emo24.gif

כולם להיכנס לחופשות (אהה אנחנו כבר בחופש ) תברחו יש לו כלבים אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

shitbreak1

New member
לא סתם כלבים

יוסי זה לא כלבים רגילים זה זה כלב מעורב של פינצ'ר ופודל! אתה יודע מה כלב כזה מסוגל לעשות לך?!

oRs2111

New member
עזוב אחרי ששמעתי שיש לו כלבים

מחקתי את כול המדינות עכשיו אתה אומר שזה כלב כזה הוא לא חוקי לפי אמנת ג'נבה לנעול לו תמדינה

orbas

New member
איזה סוס!

יש לו כימי ויש לו עד הסוף בלווינים!! וואי יפה!! הלוואי עלי.

deathking

New member
נשמע כמו אידיוט אבל...

באמת נשמע כמו מישהו מטומטם שלא יודע לשחק, אבל זה לא מין הנמנע שהוא דובר אמת.

oRs2111

New member
מה אתה רציני ?

אל תדבר עליו ככה יש לו כימיים והוא לא מפחד להשתמש בהם

orbas

New member
שמע אני ממליץ לך לא לעשות ככה!

תזהר! אל תפגע באנשים בתפוז! אני ישמיד אותך אני חזק! יש לי מלא הגנות! יש לי מטוס אווירי וגם מוקשים וכלבים! אני בכח 40 מיליון ובקרוב אני יהיה הכי חזק במשחק! יש לי טילים עם 3 ראשי נפץ אז אל תתחיל איתי! וגם רק תדע עם תעשה עלי קומנדו לא תצליח יש לי מלא חיילים מאומנים וגם כלבים מאולפים! אם אתה לא יודע אז יש אופציה לאלף כלבים! אז אל תפגע באנשים בתפוז! חחח איך זה?

shitbreak1

New member
חחחחחחח איזה נוב אתה

אני מביא את בארי דופק עליך ארטילריה הלכו לך כל החיילים ואני גונב לך תכסף חחחחחחחח

orbas

New member
רק תעז!

רק עם תעשה עלי ריגול אני יגיד לכלבים שלי סיבו! רק תעשה ריגול ותראה את ה 3 ראשי נפץ שלי על המדינה שלך! תזהר!

למעלה