מעוניין להצטרף לציר

get low

New member
שובר החרא? ../images/Emo4.gif

אמריקן פאי לא ראית?

gokussj2

New member
התירגום שלך לא טוב

התירגום הנכון הוא שבירת חרא שובר החרא זה היה צריך להיות שיטברייקר

nirr4

New member
שלח עליי כימי:)

בבקשה לםני שהחיילחים יקבלו הרעלת קיבה שלא יסבלו): תודה!!

razaR2

New member
אנחנו צריכים אחד כמוך

לעיתים יותר קרובות בפורום, אתה משמח אותנו (מצחיק אותנו) אחרי יום לימודים/עבודה ארוך. קבל ח"ח ובהצלחה בהשמדת מדינות של URA בעזרת ראש אלקטרומגנטי..

oRs2111

New member
אין לו אלקטרו יש לו כימי

וגם כלבים ומוקשים ואוזבקים שמועה אומרת שהכלבים שלו אכזרים אכושרמוטה תיזהר

OFERBSH

New member
תקשיב יטמבל

אחרי שקראתי את כל התגובות והתגובות שלך על התגובות ואני לא יודע אם אתה עושה את עצמך או לא. ולא אכפת לי אני יגיב ככה. תיכנס לרשימת דירוגים שמופיע לך בדף הראשי של גינדיס כנס דרך הלחצן הזה משמאל או ימין למידע על המדינה (לא זוכר כבר באיזה צד יש לי זיכרון גרוע בדברים האלה ואני בחופשה אז אני לא יכנס לבדוק) ותראה כמה מספרים יש בהכי למעלה וכל מי שהגיב אליך וצחק עליך פה ואתה אמרתה לו שתוריד אותו בכימיים בסביבות הכוחות האלה ככה שאתה לא יכול להשמיד אותם ולכולם כבר שם יש טכנולוגיות גמורות ואת כל הראשי נפץ שכוללים: כימיים ביולוגייםאטומיים ואלקטרומגנטיים. אז בבקשה אל תביך את עצמך בפומבי תבין שאתה רק עוזה מעצמך צחוק פה. תודה רבה

מתאים לך לא להבין את הבדיחה...

עכשיו אתה רוצה שמישהו יסביר לך שוב והפעם י ו ת ר ל א ט כדי שגם תבין ?

אתה באמת חושב שהציר יקבלו אותך

אפילו לציר יש רמה חחחח לך לפרייד רק לפרייד יש נובים כמוך!!!! חחח אתה כוח של 14 מיליארד חחחחחחחח חחחח שתגיע ל500 מיליון טנקים 16 מיליון מטוסים 7 מיליון טנ"ט 7 מיליון לווינים 8 מיליון צוללות יש גם ספינות .... יענו כוח של 3 טריליון דבר איתי לביינתים תשב בשקט ושתוק ינוב

DislopIsBack

New member
אם ככה הצבא שלך אז אתה לא מאוזן

בגרוש...טוב מי מאזן בכח כזה בכלל חחחח טבל 7 מיליון טנ"ט?!?!?!?!

בגלל הציר אז שמתי מסכות ומקלט

וסתם זרקתי מספרים שקרובים לא זרקתי בדיוק את מה שיש לי איזנתי את הצבא שלי על 10אחוז טה"א 30 מטוסים 30 טנקים 30 אחוז צוללות

למעלה