מסתבר שאותם הגורמים שממנים את הפגנות החמאס בארצות הברית הם אלו שממנים פה בארץ את ארגוני השמאל

marabo

Well-known member

איציק5111

Well-known member
זה היה ברור

בון דוק

Active member
כסף זר עוזר לפלג אותנו

איציק5111

Well-known member
זאת המטרה של הממנים של ארגוני השמאל לשכנע ש"שלום" בין יהודים לערבים עדיף על שלום אמת בין יהודים.
תשימו לב בהפגנות הם צועקים המון דברים לטובת הערבים בשביל לסחוף אותם להפגנות שיהיו ביחד.

אתמול או שלשום הם צעקו בירושלים , ילדי שדרות וילדי רפיח רוצים לחיות.

בון דוק

Active member
תשימו לב בהפגנות הם צועקים המון דברים לטובת הערבים בשביל לסחוף אותם להפגנות שיהיו ביחד.

אתמול או שלשום הם צעקו בירושלים , ילדי שדרות וילדי רפיח רוצים לחיות.
מי שכח את הקריאה שלהם אחרי באוסלו כבוז לירוחם
"עזה וירוחם תחילה" על משקל " עזה ויריחו תחילה"

The Real Big Joe

Well-known member
כן ממש, מספיק 5000 שחוסמים לך כבישים מסיתים קולניים צעקנים בשביל לחבל ולהרוסמדינה ולסחוף אחריהם עוד 10000 תמימים מטומטמים
אבל הם לא עושים את זה בתל אביב. הם מפגינים ליד גדרות או משמיצים אותנו בחו"ל...

איציק5111

Well-known member
אבל הם לא עושים את זה בתל אביב. הם מפגינים ליד גדרות או משמיצים אותנו בחו"ל...
ועוד איך בת"א, ועכשיו אתה לא אומר אמת.

ויש להם חלק גדול ונכבד בת"א, אני לא יודע אם אתה מהמרכז אבל ראיתי דגלי אשף בהפגנות.

ויודע מה הכי מגוחך? ראיתי אותם עומדים בת"א ליד כפר ערבי שבו הם גרים עכשיו וצועקים די לכיבוש, לא מצחיק? לא מזלזל קצת בערבים?

לראות אותם עומדים ליד גבעת עמל (בעבר היה כפר ערבי) שם הם גרים היום וצועקים די לכיבוש חחחח

איציק5111

Well-known member
אז אני אומר לך הם חלק נכבד וגדול וקולניים ורעשניים וסוחפים אחריהם אלפים תמימים ומטומטמים.
אחד כמו דורי מהפורום שאני קלוט הוא אדם טוב אבל לא הכי חכם ומושפע ומוסת, אחד כזה ברגע משפיעים עליו והופכים אותו למה שרוצים.

בשביל זה צריך כמה מופרעים צעקניים והוא הולך אחריהם ומה שיגידו הוא אומר אמן

evglev1

Well-known member
מנהל
כן בכל הפגנה יש בשולים פסיכי אחד עם דגל אשף. הוא לא מייצג שום דבר מלבד הארגון הקיקיוני שלו.
הרי בכל מהדורה בערוץ 12 מסבירים שביבי מנציח את שלטון החמאס בעזה כי הוא לא מסכים להחזיר את שלטון הרש"פ לעזה ולכן אין אלטנרטיבה לחמאס.

evglev1

Well-known member
מנהל
הארגונים שהוזכרו הם קיצוניים מדי וקטנים מדי בשביל לפלג אותנו.
הם אולי קטנים אבל השמאל בישראל לא מוכן לדמוקרטיה, כי כשבגין ז"ל נבחר הוא הרגיל אותם שהימין רק מחמם את הכיסאות ומאז כשהימין מנסה לשלוט הם צועקים פאשיזם!!!!!!! והכוונה לא רק לרפורמה הנוכחית. גם על הרפורמות הקטנות של איילת שקד צעקו שהיא פאשיסטית ולא בגלל מה שהיה ידוע על אפי נווה על עצם זה שממנים שופטים שמרניים. שאהרון ברק עוד בתפקיד הביע את דעתו על רות גבינזון ז"ל שאגב הייתה מועמדת של ציפי לבני, ולהזכיר שאמנם מהליכוד, אבל כבר לאחר אישור ההתנתקות שגרם לצורך ביהדות התורה ופרישת שינוי שהחזיקה בתיק כך שלאחר המעבר של ציפי לבני לשמאל היא המליצה על רות גבינזון ז"ל, אבל אהרון ברק טען שיש לה אג'נדה ובכך הבהיר שהוא היחיד שמותר שתהיה לו אג'נדה.

ואפילו כשממשלת השמאל של אולמרט דרך פרידמן ניסתה לקדם רפורמה וחשין המנוח דרש לגדוע לו ידיים ואני מבין שזאת מטאפורה וכנראה לפטר אותו ואולי היה בכך איום ותיק אולמרט הוצא מהמגירה בגלל שאולמרט לא נענה לדרישה של חשין המנוח לגדוע את ידיו של פרידמן. וזה היה לפני הרפורמה של גדעון סער, כך האמירה של חשין המנוח שכל שר משפטים שרוצה לשנות משהו במערכת צריך לגדוע לו את הידיים כלומר לפטר אותו ממשרד המשפטים. כי הם רצו להיות מועדון סגור של חבר מביא חבר וחוץ מצדיקים בסדום כמו חיים רמון השמאל תמך ברצון שלהם וכל ניסיון לרפורמה במערכת המשפט, השמלאנים צעקו "פאשיזם!!!!", "הכרזת מלחמה על שלטון החוק".

וגם כשבנט כשר חינוך הוציא את ספר הגדר החיה מתוכנית הלימודים שמלאנים צעקו גוואלד. כך שלא מקובל על השמאל שכשהימין נבחר הוא גם מנהל את המדינה ולא רק מחמם את הכיסאות.

The Real Big Joe

Well-known member
הם אולי קטנים אבל השמאל בישראל לא מוכן לדמוקרטיה, כי כשבגין ז"ל נבחר הוא הרגיל אותם שהימין רק מחמם את הכיסאות ומאז כשהימין מנסה לשלוט הם צועקים פאשיזם!!!!!!! והכוונה לא רק לרפורמה הנוכחית. גם על הרפורמות הקטנות של איילת שקד צעקו שהיא פאשיסטית ולא בגלל מה שהיה ידוע על אפי נווה על עצם זה שממנים שופטים שמרניים. שאהרון ברק עוד בתפקיד הביע את דעתו על רות גבינזון ז"ל שאגב הייתה מועמדת של ציפי לבני, ולהזכיר שאמנם מהליכוד, אבל כבר לאחר אישור ההתנתקות שגרם לצורך ביהדות התורה ופרישת שינוי שהחזיקה בתיק כך שלאחר המעבר של ציפי לבני לשמאל היא המליצה על רות גבינזון ז"ל, אבל אהרון ברק טען שיש לה אג'נדה ובכך הבהיר שהוא היחיד שמותר שתהיה לו אג'נדה.

ואפילו כשממשלת השמאל של אולמרט דרך פרידמן ניסתה לקדם רפורמה וחשין המנוח דרש לגדוע לו ידיים ואני מבין שזאת מטאפורה וכנראה לפטר אותו ואולי היה בכך איום ותיק אולמרט הוצא מהמגירה בגלל שאולמרט לא נענה לדרישה של חשין המנוח לגדוע את ידיו של פרידמן. וזה היה לפני הרפורמה של גדעון סער, כך האמירה של חשין המנוח שכל שר משפטים שרוצה לשנות משהו במערכת צריך לגדוע לו את הידיים כלומר לפטר אותו ממשרד המשפטים. כי הם רצו להיות מועדון סגור של חבר מביא חבר וחוץ מצדיקים בסדום כמו חיים רמון השמאל תמך ברצון שלהם וכל ניסיון לרפורמה במערכת המשפט, השמלאנים צעקו "פאשיזם!!!!", "הכרזת מלחמה על שלטון החוק".

וגם כשבנט כשר חינוך הוציא את ספר הגדר החיה מתוכנית הלימודים שמלאנים צעקו גוואלד. כך שלא מקובל על השמאל שכשהימין נבחר הוא גם מנהל את המדינה ולא רק מחמם את הכיסאות.
אתה כנראה לא מבין מהי דמוקרטיה.

כל מה שתארת, ולחלק גדול מהתאורים שלך אני לא מסכים , הוא בדיוק מה שאנשים יכולים וחייבים לעשות בדמוקרטיה: להביע את דעתם על הממשלה וללחוץ לשנות את החלטותיה. מה שאתה טוען, בשורה תחתונה, שמרגע שנבחרה ממשלה, הכל צריכים לענות אמן על מעלליה. זה כמובן מגוחך.

המצחיק הוא שאני טענתי שארגונים קיקיוניים כמו עדאללה או שוברים שתיקה הם חסרי השפעה. אז בשביל לסתור אותי אתה מביא סיפורים על מחלוקות פוליטיות ברמה הגבוהה ביותר (ליבני, אהרן ברק, גדעון סער, שקד, בנט...). וכיוון שהם לא שייכים לענייןם, וכיוון שהם לא אקטואליה, אז אני לא אטרח להגיב עליהם.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה כנראה לא מבין מהי דמוקרטיה.

כל מה שתארת, ולחלק גדול מהתאורים שלך אני לא מסכים , הוא בדיוק מה שאנשים יכולים וחייבים לעשות בדמוקרטיה: להביע את דעתם על הממשלה וללחוץ לשנות את החלטותיה. מה שאתה טוען, בשורה תחתונה, שמרגע שנבחרה ממשלה, הכל צריכים לענות אמן על מעלליה. זה כמובן מגוחך.

המצחיק הוא שאני טענתי שארגונים קיקיוניים כמו עדאללה או שוברים שתיקה הם חסרי השפעה. אז בשביל לסתור אותי אתה מביא סיפורים על מחלוקות פוליטיות ברמה הגבוהה ביותר (ליבני, אהרן ברק, גדעון סער, שקד, בנט...). וכיוון שהם לא שייכים לענייןם, וכיוון שהם לא אקטואליה, אז אני לא אטרח להגיב עליהם.
חילוקי דעות הם לגיטימיים, אבל כשכל החלטה שלא מקובלת עליך היא פאשיסטית ולמעשה בכל פעם שאתה מפסיד בבחירות והממשלה מסרבת להיות בובה של האופוזיציה זה פאשיזם, זה סיפור אחר. כי פאשיזם הוא אנטי דמוקרטי, ומבחינת השמאל אם הימין שבשלטון באמת שולט זה אנטי דמוקרטי.

למעלה