מסכן נתניהו

מסכן נתניהו

כל מה שהוא רצה זה להיות ראש ממשלה ןשהעם יאהב אותו. אבל כל הזמן יש דברים שהוא צריך לטפל בהם: שריפות, טילים, לחץ בינלאומי, מאחזים לא חוקיים, שוהים בלתי חוקיים, משבר כלכלי, הדרת נשים, אלימות נגד חרדים. למה העם מפריע לו להיות ראש ממשלה? למה אSSSSמול הזה צריך כל הזמן להוביל מחאה נגדו? למה לא נותנים לו ולשרה להתענג על הטיסה במחלקה הראשונה ובסויטות חמישה כוכבים... שילכו להטריד את ברק, בשביל הוא קיבל תפקיד של שר בכיר (אפילו שיש לו בסך הכל 3 מצביעים בכל רחבי הארץ...).
 
מסכנה ציפורה שכל מה שהיא רוצה

זה להיות ראש ממשלה והדבר לא עלה ולא יעלה לעולם בידה
האישה עכורת המבט, עם הקצף בזוית הפה, שכל מה שמעניין אותה זה כסאו של נתניהו, תאלץ למזלנו לגנוז את החלום הרטוב הזה שלה, ולהסתפק בראשות מפלגת העריקים שהקים שרון, ושסוקרים מנבאים לה להיות המפלגה החמישית בגודלה בישראל, אחרי הליכוד, ליברמן, ש"ס, והפלגה האבודה בראשותה של שלי יחימוביץ. היא יכולה כמובן לא לקבל את דין הבוחר כמו שכמה שמאלנים עשו בעבר (לאה רבין ויצחק בן אהרון למשל), אבל זו מציאות שיהיה עליה להשלים איתה, אם היא לא רוצה שאיזה עריק אחר יזיז אותה ממקומה בבחירות המוקדמות לראשות המפלגה, שהיא עושה כל מאמץ לבטל או לדחות למועד אחר שיהיה נוח יותר מבחינה. אלה היו שלושים שניות על המציאות הפוליטית בישראל, ואתה כמובן יכול שלא להסכים איתה
 
מסכנים תומכי נתניהו

שלא יכולים להגיד מילה טובה על ראש הממשלה שלהם אז מעדיפים להתנפל על ראש האופוזיציה על זה שהיא מעיזה לחלום להיות ראש ממשלה. הרי ברור לכולם שרק לנתניהו מותר להגיד שלממשלה אין מנדט ושצריך להחליף את השלטון, אפילו כשהוא עומד בראש המפלדה השלישית בגודלה בכנסת שמייצגת קצת יותר מ-10% מכלל קולות הבוחרים. לעומת זאת, זה גבר שאסור למי שעומדת בראש המפלגה הגדולה בכנסת המייצגת כמעט 25% מקולות הבוחרים. את זה אפילו המכולתניק יודע!
 
מיום שחרב בבית המקדש

ניתנה הנבואה לקטנים ולשוטים. מכיון שאתה אינך קטן או שוטה מוטב שלא תתנבא.
 

1אברהם

New member
מזל שהוא הוריד מסדר היום את הצרה הצרורה

הזאת שנקראת "התהליך המדיני", עכשיו שנפטרנו מהסיוט הזה אפשר לטפל בבעיות הבאמת חשובות (שריפות, טילים, מאחזים שפלסטינים בעידוד אנשי שמאל טוענים שהאדמה עליה הוקמה היא שלהם, שוהים בלתי חוקיים, משבר כלכלי, הדרת נשים, אלימות נגד חרדים ) ממשלות קודמות כמעט שלא התפנו לעסוק בבעיות פנים בגלל שהיו עסוקים מעל הראש במאמצים מגוחכים להפוך את אבו מאזן להיות משת"ף שלנו.
 
למעלה