ממתי הוא יודע מה הוא רוצה?

ממתי הוא יודע מה הוא רוצה?../images/Emo46.gif

אז פתאום צ'וצ'ו כבר יודע מה הוא רוצה.... להתקלח לא - אמא לא לא לא די די לשים אפודה בבית בשום פנים ואופן צרחות חבל"ז, אתמול לפני שיצא מהבית עם אימי שמתי לו מעיל אבל לא את המעיל הרגיל שהיה באוטו צרחות עד לב השמים לא את זה ולולי רץ לאוטו והביא את המעיל הרגיל - מה זה זה..... נעלי בית רק את הכחולות התכלת בשום פנים ואופן לא..... כריות רק אחת ספציפית השאר לא! למדוד חום פחחחח אין סיכוי, לקחת תרופה - מלחמה וצעקות, מוצץ רק אחד שקוף כתום והוא מתעקש עליו השאר לא! אתמול נתתי לו בקבוק מים והוא אמר לי אמא קולה ואני לא והוא כן ואני לא ככה הוא בכה כמעט שעה שהוא רוצה קולה והתחיל לזרוק את בקבוק המים בכל הבית בסוף הוא לא בדיוק נשבר אבל ויתר ולא שתה לא מים ולא קולה.... לאכול רק בצלחת שלו ועכשיו כבר מתעקש לשתות בכוס ולא בבקבוק... נו מה יהיה? עכשיו הוא כבר יודע הכל? יש לכם עצות איך עושים את זה? פטנטים למניעת "ויכוחים"? על מה צריך להתעקש ועל מה לא?

מרגנית2

New member
אולי הוא עוד רגיש מהמחלה

אני מתעקשת על תרופות אבל לא על מדידת חום. מתעקשת על שתי חולצות וגרביים אבל רק מציעה סוודר. טוב שלא נשברת בענין הקולה - אני לא מחזיקה בבית.. על צלחת וכוס לא הייתי נלחמת. הנה הוא הופך לבן אדם ומדגיש את האני שלו ואת הרצון שלו. זה יפה בסהכ.

nina L

New member
../images/Emo178.gif YYY נשמע מייגע

שיעמדו לך הכוחות ותיכף יגיעו המנוסות ממני לעיצות
.

למעלה