ממש לפני המעשה הכל מתברר

egozi

New member
ממש לפני המעשה הכל מתברר

פתאום אני שואל את עצמי מה פתאום אני עושה?! למה ללכת לגור שוב לבד הריי אני זוכר כמה רע הרגשתי בפעם השעברה... כל הבדידות הזאתי אין לי שום כיון! אין לי משהו שאני מעוניין לעבוד או ללמוד ואין לי בכלל שום חברים ואפילו לא ידידים אז למה אני חשבתי שאני יכלתי לצאת מהבור?!

egozi

New member
אני אף פעם לא יצא מזה

אני בן אדם כל כך סגור שקשה לי ולא נוח כשאני שם בחוץ אז למה לי לעשות את כל זה? זה רק יעשה לי יותר רע עדיף כבר שאני לא יעשה כלום אין לי את הרצון והיכולת בשביל לבנות משהו בחיים שלי

לאגוזי המקסים :)

אני לא חושבת שאלוהים נתן לנו את החיים על פני האדמה סתם כך, הוא נתן לנו לחיות בעולם הזה כדי שנעבוד, שנלמד, שנעשה חיים, שנדע להסתדר, וגם כדי שנכפר על המעשים הרעים, כדי שבעולם הבא ננוח... אולי אני נשמעת כמו איזו דתייה אבל אני ממש לא... אני חושבת שאתה צריך לעצור לדקה...להתבונן על החיים שלך כמו בסרט, ולחשוב מה אתה אוהב ומה לא..אתה יכול להכין רשימה.. ואז לחשוב בלי להקשיב ללחץ שמפעילים עליך..מה באמת אתה רוצה לעשות...מה מעניין אותך... ואז תדע לאן לפנות... אני מאמינה בך. בהצלחה. עדכן אותי אם בא לך.. ביי, לימור. :)

egozi

New member
ללימור המקסימה

אם הייתי מאמין באלוהים אז הייתי מרגיש יותר רע את צודקת, אני מנסה להסתכל והבין מה אני באמת אוהב בחיים אבל לצערי אין משהו מיוחד שאני באמת אוהב ו/או יכול לעשות משהו מזה אני עדיין מנסה לחשוב במה כדיי לי לשים לב צודקת... בלי לחץ

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
בדיוק

לאט לאט, בסבלנות, הבט וראה איך אתה יכול לשנות את חייך כך שתאהב אותם.

למעלה