ממשלת 1992

ממשלת 1992

ממשלה שהוקמה ב 1992 על ידי רבין ז"ל הייתה ממשלת מרצ-עבודה. זאת הייתה ממשלה שהבטיחה לנו - שלום. ביטחון! ראש הממשלה דאז, רבין ז"ל. שר החוץ דאז - פרס הביאו לארצנו את הרוצח ערפאת ואמרו לנו שאם ייתנו לו לנהל אוטונומיה וינהיג את "העם הפלשתיני" ונביא לחבר מרצחיו שניקראו: "משטרה פלשתינית" רובים וכלי נשק - הרי שאז יהיה לנו "שלום". ומה קרה אז? תופעת הרוצחים המתאבדים החלה, הטרור והדם נישפך ברחובות, מאות נשים - גברים וטף נרצחו בטרור הנוראי שפקד אותנו וממשיך לפקוד אותנו. אבל רבין ז"ל, פרס וערפאת קיבלו - פרס נובל לשלום! חתן פרס הנובל לשלום, יאסר ערפאת המשיך לומר מעל לכל במה: "ג'יהאד ג'יהאד" ואנחנו המשכנו והבאנו לו עוד שטחים ועוד נשק ועוד כסף. היה אז ח"כ מהאופוזיציה שקראו לו אריאל שרון.. אותו אריאל שרון הופיע בכל הפגנות הימין והזהיר מפני הסכנות של מסירת שטחים. אני הייתי שם.. בהפגנות האלה. ממשלת ישראל 2003 - בפעם הראשונה בהיסטוריה הפוליטית שנשיא המדינה, ראש הממשלה, שר הביטחון, שר החוץ, שר האוצר, שר לביטחון פנים שייכים למפלגת "הליכוד" המחונה: "המחנה הלאומי". ומה ממשלה כזאת עושה? תומכת במכחיש השואה - אבו מאזן לראשות הממשלה הפלשתינית, והיום הכירה בהקמת מדינה פלשתינית. ומי נמצא בממשלה הזאת? המפלגה שלנו - המפלגה שלי. אותה מפלגה שהאמנתי בה ופעלתי בה ותרמתי לה את מיטב שנותיי. עם כל הכבוד לאיחוד הלאומי, אבל לא ישראל ביתנו ולא תקומה הם בעלי מורשת פוליטית כמו למולדת. למולדת יש אחריות בסדר גודל לאומי. היא המפלגה היחידה במפה הפוליטית שאפשר לומר עליה שהיא מפלגת ימין. "רק מולדת בימין" זאת סיסמה שגנדי הי"ד חרט בבחירות 96 ואכן - רק מולדת בימין גם היום. אני קורא לכל חברי במולדת, לכל החברים במוסדות המפלגה - אל תתנו יד לכך שלמפלגתנו יהיה אות קלון על מצחנו שישבנו בממשלה שהקימה את המדינה הפלשתינית. אני יודע שאולי אני לא "פוליטיקלי קורקט" אבל אני מדבר כאחד שעמד בצמתים וישב בהפגנות, כאחד שבה למולדת בשביל למנוע את הקמתה של מדינת טרור. ישיבתנו בממשלה שמכירה בהקמתה של מדינה פלשתינית לא תורמת ולו במאומה לעצירת הקמת מדינה זו. לפרוש מהממשלה ועכשיו!

בר בי רב

New member
אתה היועץ של אריה אלדד

שאמר שהוא קורא היום לחברי סיעתו לפרוש מהממשלה. אבל כבר אמרנו כאן שהוא טוב רק בדיבורים, בומעשים הוא בדיוק כמו בני אלון. אלדד הוא לא קליינר - הוא לא יפרוש מיוזמתו, זה לא באופי שלו.

למעלה