ממשלה עלובה

jackie111

Well-known member
כידוע לכם יום העצמאות יהיה ב13/05/2024
זה עוד קצת יותר משבוע.

עדיין לא פורסמו שמות כל מדליקי המשואות.
חלק מאלה שנבחרו מסרבים להדליק משואות.
אחרים בכלל אין שם כי לא נבחרו.
ואנו לא מכירים חלק גדול מאלו שנבחרו.
כי לא פורסם בצורה מסודרת מעשה שלהם.
יש תנועת סרוב במדינה בכלל לצפות בארוע.

זה עוד קצת יותר משבוע.

ברגע שאין זיקוקים יום העצמאות כבר לא שווה כלום.

אין את הקסם.

העיקר שעזרו לזקנים,ניפגעי חרדה וחיות... |יעני|

המצחיק הוא שהייתי נגד הזיקוקים בזמנו.

גם הייתי נגד החרצנים בענבים בזמנו - טעות גדולה.

The Real Big Joe

Well-known member
זה עוד קצת יותר משבוע.

מאז שנתנו לפרכה הזאת לנהל את הארוע, היא הרסה אותו באופן שיטתי. כ-60 שנה התקיים הטקס המרגש, והתנהל כמסורת מכובדת. עד שבאה מירי גרב.

jackie111

Well-known member
מאז שנתנו לפרכה הזאת לנהל את הארוע, היא הרסה אותו באופן שיטתי. כ-60 שנה התקיים הטקס המרגש, והתנהל כמסורת מכובדת. עד שבאה מירי גרב.
בימין לא יודעים להגיע להחלטות.
הם לא יודעים להחליט. לא יודעים לבצע.

לבחור את מדליקי המשאות זה רק דוגמה
קטנה כי זה נושא שולי בחיינו.

גם בכעניינים רציניים. בעיניינים של חיים
ומוות ובעיניינים כלכלים אין הם יודעים לקבל
החלטות.

אימפוטנטים.

Harrington

Well-known member
מנהל
בימין לא יודעים להגיע להחלטות.
הם לא יודעים להחליט. לא יודעים לבצע.

לבחור את מדליקי המשאות זה רק דוגמה
קטנה כי זה נושא שולי בחיינו.

גם בכעניינים רציניים. בעיניינים של חיים
ומוות ובעיניינים כלכלים אין הם יודעים לקבל
החלטות.

אימפוטנטים.
קצת צבוע הפוסט הזה. הרי אם הימין כן מקבל החלטות, אתה תהיה ראשון התוקפים אותו על החלטותיו. כעת, משהוא דן בנושא, מתייעץ עם שלל גורמים ומקבל ולו באופן חלקי את עמדות המחנות האחרים, זה גם לא בסדר :).

1ספי11

Well-known member
קצת צבוע הפוסט הזה. הרי אם הימין כן מקבל החלטות, אתה תהיה ראשון התוקפים אותו על החלטותיו. כעת, משהוא דן בנושא, מתייעץ עם שלל גורמים ומקבל ולו באופן חלקי את עמדות המחנות האחרים, זה גם לא בסדר :).
מנהיגות מתבטאת ביכולת לקבל החלטות גם אם האופוזיציה מתנגדת.
נתניהו לא מנהיג.

Harrington

Well-known member
מנהל
מנהיגות מתבטאת ביכולת לקבל החלטות גם אם האופוזיציה מתנגדת.
נתניהו לא מנהיג.
אולי. אולי הוא כן. זה בעיני המתבונן. אבל שאלה זו לא משנה במאומה את היות הפוסט עליו הגבתי, צבוע בכל מילה שלו :).

1ספי11

Well-known member
אולי. אולי הוא כן. זה בעיני המתבונן. אבל שאלה זו לא משנה במאומה את היות הפוסט עליו הגבתי, צבוע בכל מילה שלו :).
התגובה שלי מדברת על הצביעות שלך דוקא בעניין הזה.
מי שמתבכיין שאי אפשר לקבל החלטות בגלל שהאופוזיציה מתנגדת הוא הצבוע.
מיצינו כמובן.

Harrington

Well-known member
מנהל
התגובה שלי מדברת על הצביעות שלך דוקא בעניין הזה.
מי שמתבכיין שאי אפשר לקבל החלטות בגלל שהאופוזיציה מתנגדת הוא הצבוע.
מיצינו כמובן.
בעיה קטנה... בשום מקום לא ראית אותי "מתבכיין שאי אפשר לקבל החלטות בגלל שהאופוזיציה מתנגדת" :). כלומר, המצאה יפה ובהחלט שירתת את עצמך בכך שיכולת לתקוף את מה שהמצאת. אבל למרבה הצער, אין, כרגיל אפשר לומר (וגם זאת למרבה הצער), כל קשר בין דבריך לדברי.

במצב כזה אפשר בהחלט להכריז על מיצוי. אם כי מבחינתי אין בעיה מיוחדת להמשיך את המשחק איתך עוד כמה סבבים. רק תצטרך לסלוח לי אם לצד הדמגוגיה שלך אציג שוב ושוב גם את האמת הפשוטה במערומיה. עמך הסליחה על כך.

jackie111

Well-known member
בימין לא יודעים להחליט גם אם לא היתה התנגדות משמאל.
פרוש של המילה לא יודעים היא שכשהם כבר מחליטים יש
התנגדות פנימית בימין שמחרבת את ההחלטות וזה מצד אחד
וההחלטות גרועות מצד שני. ורק אז בשמאל ובתקשורת מפרשים
את הנזק שההחלטות שלהם יובילו.

וכל זה עוד לפני ששמעו ציוץ מהצד השני.

Harrington

Well-known member
מנהל
בימין לא יודעים להחליט גם אם לא היתה התנגדות משמאל.
הפרוש של המילה לא יודעים היא שכשהם כבר מחליטים יש
בתנגדות פנימית בימין שמחרבת את ההחלטות וזה מצד אחד
וההחלטות גרועות מצד שני.

וכל זה עוד לפני ששמעו ציוץ מהצד השני.
יכול בהחלט להיות שבימין לא יודעים להחליט. לא חלקתי על דבריך אלו בשום מקום. אולם כאמור, כשזה מגיע ממישהו שעל אוטומט היה תוקף (ואכן עושה זאת כמובן וכידוע ושלל שרשורים פרי עטך יעידו על כך) כל החלטה שהימין כן מקבל, זה מצחיק ומצביע על צביעות גרידא.

אם וכאשר תרצה, תתייחס לדברי. אם לא תחפוץ בכך, תעשה את עצמך מגיב ופשוט תחזור על אותו מניפסט.

לשיקולך.

jackie111

Well-known member
יכול בהחלט להיות שבימין לא יודעים להחליט. לא חלקתי על דבריך אלו בשום מקום. אולם כאמור, כשזה מגיע ממישהו שעל אוטומט היה תוקף (ואכן עושה זאת כמובן וכידוע ושלל שרשורים פרי עטך יעידו על כך) כל החלטה שהימין כן מקבל, זה מצחיק ומצביע על צביעות גרידא.

אם וכאשר תרצה, תתייחס לדברי. אם לא תחפוץ בכך, תעשה את עצמך מגיב ופשוט תחזור על אותו מניפסט.

לשיקולך.
אנחנו אלה שצריכים להיות חסרי סבלנות לשטויות שאתה כותב.
התגובות שלך לא מנומקות ולכן לא שוות התייחסות.

צריך רק ניצחון מוחלט.

Harrington

Well-known member
מנהל
אנחנו אלה שצריכים להיות חסרי סבלנות לשטויות שאתה כותב.
אז תהיו :). בכיף מצידי. אבל לעשות כאילו אתה מגיב על משהו, רק כדי להתעלם לחלוטין מהכתוב ולנצל את ההזדמנות לחזור על אותו מניפסט שלך, זאת לא ״חוסר סבלנות״ ידידי, זאת פתטיות מניפולטיבית.
התגובות שלך לא מנומקות ולכן לא שוות התייחסות.
יש פירוט מלא בדברי לטענה שהעליתי. אם אתה מתקשה להבינה לבד, נסה להיעזר במישהו.
צריך רק ניצחון מוחלט.
במהרה בימינו אמן.

jackie111

Well-known member
אז תהיו :). בכיף מצידי. אבל לעשות כאילו אתה מגיב על משהו, רק כדי להתעלם לחלוטין מהכתוב ולנצל את ההזדמנות לחזור על אותו מניפסט שלך, זאת לא ״חוסר סבלנות״ ידידי, זאת פתטיות מניפולטיבית.
אתה פשוט לא מבין את התגובה שלי.
בעצם גם לא את ההודעה המקורית שכתבתי.
יש פרוט מלא לטענה שהעלתי.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה פשוט לא מבין את התגובה שלי.
בעצם גם לא את ההודעה המקורית שכתבתי.
יש פרוט מלא לטענה שהעלתי.
ראיתי את הפירוט. כאמור, לא קראת מפי מחלוקת עליה :). אבל זאת עדיין צביעות כשזה בא ממך (למשל) ולכך (על הפירוט וההסבר לעמדתי זו) לא טרחת להתייחס (כבר מספר סבבים כעת).

jackie111

Well-known member
ראיתי את הפירוט. כאמור, לא קראת מפי מחלוקת עליה :). אבל זאת עדיין צביעות כשזה בא ממך (למשל) ולכך (על הפירוט וההסבר לעמדתי זו) לא טרחת להתייחס (כבר מספר סבבים כעת).
אין הרבה סבבים בויכוח ביננו. אם היית מגיב בהיגיון
בפעם הראשונה היינו עוברים לנושא הבא.

אבל בינתיים יש יותר סבבים של חוסר נצחון מוחלט
של צהל בעזה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אין הרבה סבבים בויכוח ביננו. אם היית מגיב בהיגיון
בפעם הראשונה היינו עוברים לנושא הבא.
אלא שטרם הגבת, ולא משנה בכמה סבבים התיימרת לעשות כן, לדברי. חזרת על עצמך. שוב ושוב ושוב. זה בסדר גמור כמובן. כל אחד ומסוגלותיו. אבל להתקדם יהיה קשה כל עוד לא תתייחס לדברי, תמשיך להתעלם מהם, ורק תנצל את תגובותי כדי לחזור על אותו מניפסט שלך עוד ועוד :).
אבל בינתיים יש יותר סבבים של חוסר נצחון מוחלט
של צהל בעזה.
גרוע מאוד שכך.

אלפיני

Well-known member
צריך לבאר לך. כרגיל הייתי אומר: הימין לא יודע לקבל החלטות המתיישרות עם המציאות. לכן או שהוא נמנע מלקחת אותן , או שהוא מקבל עליהן ביקורת מוצדקת.

Harrington

Well-known member
מנהל
צריך לבאר לך. כרגיל הייתי אומר: הימין לא יודע לקבל החלטות המתיישרות עם המציאות. לכן או שהוא נמנע מלקחת אותן , או שהוא מקבל עליהן ביקורת מוצדקת.
תודה על הביאור החשוב. אילו טרחת לקרוא את דברי לפני שהנחת את אצבעותיך על המקלדת, אולי היית שם לב שאני כלל לא חולק על הנ"ל. אני פשוט טוען משהו אחר לחלוטין שגם אתה, על אף הביאור החשוב מעין כמותו שהצגת (ושמופיע כבר 4 פוסטים ברצף מטעם ג'קי לפחות ;-)), לא טרחת להתייחס אליו.

אבל זה בסדר. אני שמח לכהן ככלי שרת גם עבורך לשחרור מניפסטים, גם אם אלו חוזרים על עצמם כל תגובה מחדש :).

למעלה