מלאך בודד!!!

קלימרו

New member
מלאך בודד!!!

בין ערביים נפגשנו לקראת לילה ארוך היית שם בחוף בין כל חברותייך רציתי לגשת אך הייתי נבוך הגעת עד אליי והגשת לי ידייך עד בא השחר רקדנו אהבתי אותך עד כלות אחד לשני התמכרנו חשבתי כך לפחות ביקשת שיהיה לבבי רק שלך נשקת לי ולחשת באוזניי אתה לי חלום, אתה לי מלאך השבת את האושר חזרה לחיי יום אחד בין ערביים באותו המקום ראיתיך- את ידייך הגשת לאחר שאלתי אותך על אודות החלום אמרת ``הוא נגמר אז עזוב, תוותר`` הריי אהבתי עד כלות אז איך אוכל לוותר לא אמרת שאצלך חלומות מסתיימים כל כך מהר ואור עמום שוב מזכיר לי אותך בין כותלי חדריי שמך מהדהד לא השתנתי עודני שלך אותו המלאך רק הפעם בודד מוקדש למלאך הבודד שלנו...

איזה יופיייי !!! :)

תודה על שלא חשפת סודותיי תודה שכתבת עלי/לא עלי קלימרו אתה נער מיוחד קלימרו אף פעם לא תהיה לבד ואל תשכח שיר שפעם הקדשתי לזמר אחד הוא עדיין מרפא לבבות בדד אבל יום אחד הוא ימצא מלאך משלו שיאיר לו את דרכו ויפתח לו נתיב חדש של אור לחיים, לצחוק, לחלום ! אז אל תוותר ידידי בינתיים אתה כאן לצידי תשמור על עצמך !!! ושוב תודה !

קלימרו

New member
למלאך שלי....

בגלל שחזרתי ללמוד ואני עמוס בשעות אפס אז אני נכנס לצ`אט בשעות מוקדמות יותר....סטייל 8 9 משהו כזה....

למעלה