מכתב שקיבלתי ...

מכתב שקיבלתי ...

קיבלתי את המכתב הזה כמסר פה בתפוז : שלחו לי מכתב זה, בתורי אני שולח אותו אלייך, שרשרת זו נכתבה ע"י מיסיונר, מקורה בוונצואלה. ======================================================= אם אינך מאמין/ה אנא הגדיש תשובת לב למסופר בהמשך: 1. מר ברגמן קיבל את המכתב ב – 1953, הוא העתיק אותו כפי שנדרש. 9 ימים לאחר מכן הוא זכה ב – 39 מיליון בלוטו. 2. מר בון קיבל גם כן את המכתב …הוא שכח להעתיקו והוא איבד את מקום עבודתו. הוא מצא את המכתב , העתיקו 29 פעמים ו – 9 ימים מאוחר יותר מצבו משתפר ונהיה טוב יותר מבעבר. 3. העלמה נ. קיבלה את המכתב וזרקה אותו, 9 ימים לאחר מכן היא נהרגה. 4. גברת ט. קיבלה את המכתב, , שרפה אותו וביתה חרב, הוריה מתו ובעלה אושפז. 5. מר דושטו קיבל את מכתב זה, הוא ביקש ממזכירתו להכין 29 עותקים ולשלוח אותם זמן מה לאחר מכן הוא הרוויח 20 מיליון. 6. מר דה פריז קיבל את המכתב והניח אותו בצד, הוא שבר את השרשרת ואיבד את כל מה שהיה לו, הוא חיפש את המכתב והכין ממנו צילומי זירוקס והרוויח 10 מיליון. בשום מקרה אין לקטוע שרשרת זו! צלמו או העתיקו ושילחו או תפיצו במייל ל – 29 אנשים, 9 ימים לאחר מכן אירוע משמח יקרה לכם. תמשיכו שרשרת זו , סנט אנטואן מגן על המזל שלנו, שרשרת זו עשתה 7 פעמים סבב סביב כדור הארץ, המזל שלח לכם אותה, המזל יפקוד אתכם תוך 9 ימים. זהירות! בשום מקרה אל תשלחו כסף, אל תשמרו את המכתב הזה או העתק ממנו בביתכם. תוך 9 ימים תצפה לכם הפתעה גדולה: המזל! ===================================================== איך אני יכול לשרוף את המכתב הזה??? קצת קשה , לא ?

ויקי16

New member
גם אני קיבלתי כמה כאלה היום ...

במסרים, באימייל וגם באייסיקיו...

אושר מ

New member
(אמרה הרוח)

חבר´ה מה שקורה הוא שיש איסור על פרסום דבריםכ אלה. וכל המנהלים מוחקים אותם ברגע שהם רואים. וע"כ האנשים השתכללו והחלו לשלוח את זה במסרים. זה הכל בולשיט אחד גדול.

הרוח אמרה הרבה דברים

חלקם הצליחו לעצבן כמה אנשים
הדבר המצחיק פה הוא שאנשים לא קולטים עד כמה העניין הזה מפגר וממשיכים להפיץ אותו...

למעלה