מכתב לעצמי...

מכתב לעצמי...

רציתי להגיד לך שאני גאה בך, ומתחילה להפנים את הרעיון שאני צריכה לאהוב אותך, כי מגיע לך, כי את טובה, כי את נהדרת. נכון, יש דכאונות, נכון, יש הרבה הרס עצמי, נכון, יש הרבה זכרונות כואבים. ואת שורדת, את כל כך לביאה שורדת. כמו אמא שלך (גם היא לביאה). ואת תעשי מהיום רק דברים שעושים לך טוב. את תקיפי את עצמך רק באנשים שטוב ונוח לך איתם. את תורידי מעצמך ציפיות. את לא תהיי חפץ של אף אחד יותר. את תביני שאת לא מושלמת. שאין מושלם. אף אחד לא מושלם. את תתחילי לאהוב את הגוף שלך למרות שהוא לא מושלם. את תקומי בבוקר, אחרי לילה רצוף שינה וחלומות טובים, ותגידי לעצמך תודה. תודה שפקחת את העיניים לעוד יום. ולעשות שהיום הזה יהיה הכי טוב בשבילך. כאילו זה היום האחרון שלך פה בעולם. כל יום ככה. המחשבה הזו תגרום לך להעריך את הדברים הטובים, ולהפסיק להתבוסס ברפש וברחמים העצמיים. את בסדר גמור, ושאף אחד לא יגיד לך אחרת. את עברת עד היום הרבה, ואני רוצה שיהיה לך טוב כבר. מגיע לך שיהיה לך טוב. אני...אממממ.....מחבבת אותך.

../images/Emo24.gif

איזה כיף לקרוא מכתב כזה על הבוקר :) מקווה שתתמידי למרות שקשה לזכור שצריך לאהוב את עצמך (כמה אבסורדי) אין ספק שהצעד הזה נכון,וגם אם הוא נראה קטן הוא ענק-כל הכבוד!

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני הייתי מדפיסה את זה ושומרת באחת המגירות... שיהיה שם כשקשה... מדהים שאת יכולה לכתוב דבר כזה... קבלי חיזוק מטורף!!! כל הכבוד.

seaגל

New member
../images/Emo42.gif

שמחתי לקרוא אותך שמחתי להקשיב לקול שלך שאומר אני מחבבת את עצמי. זה נפלא ואני מבטיחה להזכיר לך כל פעם שקשה.... (שמרתי במועדפים-ככה לימים אפורים..).

שיריה

New member
ילדה,

בטח שאת תלמדי את כל הדברים האלה לאט לאט את תלמדי הכל ילדה, את בריאה מופלאה את פלא את יודעת שבכל העולם כולו אין עוד אפילו אדם אחד כמוך ? את מיוחדת כל כך. אל תלחצי על עצמך ללמוד בן לילה את כל הדברים הנפלאים שכתבת אחרי הכל אנחנו רק בני אדם וזה בסדר ליפול ולקום זה כל היופי זה ללמוד לאהוב את עצמך לאט לאט. " זה לא בושה לעשות עם עצמי הכרות בגילי נכון שהייתי איתי מההתחלה אבל זאת עדיין כמו פגישה ראשונה אז הנה אקח את עצמי לבדי לטייל עיניי בעצמן לבדן תלמדנה להסתכל כל מה שנברא מן השמיים אפשר לראות בשתי עיניים לא רק ארבע אם הייתי כמו המיים אולי טיפה מזה או שתיים ארווה גם את צימאוני שלי לאט אבל בטוח אחזור אל תוך הרוח של עצמי "

תודה ../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif../images/Emo24.gif

תודה לכם על החיזוקים ועל המילים הנפלאות רוצה באמת להתחיל לאהוב את עצמי, רוצה שהנפילות הדכאוניות יפחתו, רוצה שיהיה טוב. אשתדל לזכור את זה בימים קשים. תודה תודה תודה.

הי.....

רציתי לומר לך שאני גאה בך על התובנות אני גאה בך על ההחלטה של הצעד קדימה אני גאה בך על הראיה הזו-את עצמך..... אני גאה בך על הכוונה השלמה להאמין במה שכתבת אני מאמינה שתיישמי אך-לאט לאט לא מהייום למחר זה לא קורה כ"כ מהר תני לעצמך להסתגל ל.....לחבב את עצמך.... את אכן טובה וראויה לאהבה-ואין לכך שום קשר למעשים שעשית או שבילים שצעדת בהם יש בך הרבה הרס-כי כאבת.וכאבת הרבה ואת תשרדי כי את רוצה,כי את מאמינה.בך,ביופי שלך. יופי פנימי כמו גם חיצוני-כי הפנימי יוצר את החיצוני. את לא צרקיכה להיות דוגמנית צמרת בכדי להוות בשביל הרבה אנשים כאן מודל ל"מהו יופי"...... את יפה כי נפשך יפה.... החלומות יהיו נעימים-לא תמיד....אחריהם תתעוררי ותראי כמה מופלא העולם תגשי למראה ותווכחי כמה מופלאה את...... והיום הזה-יהיה מדהים גם אם תכאבי בו-הוא יהיה מדהים כי תהיי מודעת מודעת לעצמך,מודעת לעולם מודעתץ ליופי ולברכה הזו-שאת כאן,חיה.... את תעריכי את הטוב ואת הרע-את תעריכי את ה"לחוש" וה"להתחבר"....... ומי שיאמר לך אחרת-תחייכי,ותמשיכי להאמין ולדעת כי החיים נפלאים כי את נפלאה כי מגיע לך טוב כי יהיה לך טוב(והניק ניים שלך?נראה לי שהשביל שהולך לאיבוד....יש בו אור,לא?אולי תשני?)

למעלה