מכתב דמיוני

מכתב דמיוני

יושב תחת עץ שלא יודע את שמו הכל נשקף בתוך שלולית משנת בצורת חכיתי שתצחיקי אתי כי לבכות אמרת זה קל אני צוחק שאני מתרגש .. מן מבוכה דבילית כמו החיים שמעצבים אותנו לכל נסיכה יש צפרדע . יושב תחת עץ ..שאין לי מושג מה שמו גם בשיעורי הטבע השארתי את הכסא יתום ...וזה לא תפוז אין לו פרי כתום . הכל לא בידי שמים .. הכל לא בידי אף אחד השליטה .. בעצם הכל מנוהל על ידי הפסיכודליה בדיוק כמו המחשבה הזו אולי ככה יותר נוח ..שאתה פסיכי אין ציפיות שאתה פסיכי .. אפילו האהבה מובנת יושב תחת עץ... לעזאזל שמו לא חשוב.. הפרי שלו די חמוץ ... אממ` אולי זה רעל יאמי ... לבשתי את הג`ינס המשופשפים מאוקספורד סטירט ואני בכלל לא יודע טוב אנגלית הבירה הייתה טעימה .. אבל האהבה הנימוסית הייתה מעצבנת .. האפור שם מקבל משמעות אחרת . הכל נשקף ..משלולית משנת בצורת .. ואת מסבכת כמו הרכבת התחתית של לונדון .. לכל נסיכה יש צפרדע ..

מחורפנת

New member
כבר אין לי תגובות ......

אני חסרת מילים - אפילו את זה כבר אמרתי פעם ... חוץ מיזה שכמובן אני מסכימה ..לנו אין שליטה על רגשות בכל דטרמיניסטי ..מה שזורם זורם ומה שקורה קורה ... ראבאק ... אסור לחשוב יותר מדי זה חוק זה צריך להיות בחוקה ! אסור לחשוב יותר מדי .... בלבלות חופשי אה ?!?!?1 יעל

מחורפנת

New member
בדלאק !

תקשיב לי ....אני יודעת שאין לנו חוקה יא נעל אדידס משומשמת !!!! חההההה זה היה בשביל הצחוקים ! חההההה לא הלך ! לא נורא ! חהההההה יעל

רותי ב.

New member
יופי של שיר,

מאד אהבתי את המשפט `הכל נשקף בתוך שלולית משנת בצורת`, מאד אהבתי את המשפט `ואת מסבכת כמו הרכבת התחתית של לונדון...` והצחיקו ההערות ביניים על העץ שאתה לא יודע את שמו, אבל הוא לא תפוז, והערות אחרות, זו היתה מן מנוחה כזו בין משפטים אחרים..

למעלה