מכרתי את ה3510 איי שלי!

lmstriX

New member
מכרתי את ה3510 איי שלי!

כתזכורת, מכרתי את ה7250 איי שלי ב1500+ 3510 איי.... היום מכרתי אותו ב500 שקל!! אז על ה7250 איי קיבלתי בסופו של דבר 2000 שקל, שמרתי על הערך!!! ועכשיו אני מוכן לקנות 6230!!

avivdv

New member
לא נראה לי שיספיק לך 2000...

lmstriX

New member
כמו שרשמתי .....

לא התייחסתי למחיר של 6230, התייחסתי לעובדה שבמצב כזה קשה בשוק הצלחתי להחזיר את מה ששילמתי.... לגבי ה6230, הוא יעלה 400 דולר בהתחלה ויירד ל350 לאחר מספר חודשים. בדוק.

lmstriX

New member
עשיתי כמה בירורים בקשר למחיר

הוא יהיה 400 דולר בהתחלה (כשבועיים -3 אחרי ההשקה) ואז ירד לאט לאט לכיוון ה350..... דרך אגב, גם מובייל ריביו רשמו את זה, והם אף פעם לא טעו..... תמיד הסתמכתי עליהם והם תמיד צדקו....

shklar1

New member
תמיד יש הפתעות בתחום הזה

לאחרונה אגב ישנה מגמה של ירידה במחירים של מכשירי High End ובכלל מכשירים עם מצלמות.. מצד שני מחירים של מכשיר סמארטפון מרקיעים לשחקים בכל מקרה, 6230 הוא אכן מהפכני.. ולכן המחיר שלו יהיה גבוה, אני *מעריך* שהוא יתחיל ב-500-550$ וירד לבסוף לסביבות 400$+-... להתחיל ב-400 אין סיכוי, אחרי הכל תראה איזה תכונות יש לו ובקשר ל-Mobile Burn יכול להיות שהם צודקים בד"כ, אבל 100% אין אף פעם

lmstriX

New member
תומררר מה קורה איתך שנים לא

שומעים ממך! דרך אגב זה mobile-review.com הרוסים.....
והכל יכול להיות ברור.... נחכה ונראה

shklar1

New member
אותו זבל ../images/Emo67.gif

לא סתם.. באמת שתיהם אתרים אמינים אבל מחיר מדוייק אין לדעת בכל מקרה, יש עוד זמן עד שהמכשיר יצא... לפי דעתי זה יקרה רק בסוף הרבעון הראשון של 2004.. נחכה ונראה חחח סתם יש לי יותר מדי דברים לעשות :\ פאקינג לימודים הורסים את החיים

™I©Eman

New member
נשיא נוקיה אמר במסיבת העיתונאים

כשחשפו את ה-6230, שהמחיר שלו יהיה לפחות 400 יורו. תעשה חיפוש בפורום, נראה לי רשמו את זה כאן.

lmstriX

New member
כן רן אמר את זה אני זוכר..

אבל נוקיה יכולים להגיד, אם יש להם מתחרים ומאיימים אחרים לא תהיה להם ברירה לתת מחיר טוב.....

™I©Eman

New member
זה כל הקטע, שאין ל-6230 ממש מתחרים

בינתיים לא, לפחות. ואם אין מתחרים הם יכולים חופשי להפריז במחיר.

lmstriX

New member
../images/Emo5.gif

טוב אני מקווה שלא, מקסימום אני יחכה קצת יש לי את כל הזמן שבעולם

iEyal

New member
ובנתיים ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gifעם איזה מכשיר אתה ../images/Emo35.gif

iEyal

New member
../images/Emo3.gif למה לכתוב על זה כאן ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

זה לפורום העינייני

megahertz

New member
אבל תיאורתית

לא מעניין אותנו שהוא מכר אותו אז למה לפורום הענייני

למעלה