מכירים thorence 295? חוו"ד

gilads

New member
התפקשש.. מכירים טורנס 295?

חוו"ד? מיצוב ? מחיר ? תודה

matanoosh

New member
תדרוך, תדרוך. אין בעיה. ועוד משפט

כמו: "חבל.....הוא נשמע מצויין"...... פשוט חוצפה.....;)

horn

New member
מתן,אתה דורש מחיר ממש מצחיק עבור

הTD125שלך.אני ממש לא מבין איר אף אחד מ"המבינים" פה בפורום לא קפץ על המציאה.

gilads

New member
יש לי הצעות אטרקטיביות יותר

מהשלוחה האירופאית של המשפחה.. כמו מבצע השבוע: טורנס 295mk2 ב- 450$ ex demo. בהזדמנות .. רציתי לשאול .."אולי מישהו מכיר את הדגם הזה?"..
(דן רפאל, אל תחסמו אותי - פעם אחרונה
)

gilads

New member
זה גובל בהתעללות מר horn !!

אני אמור לשלם לך לפי מילה?

gilads

New member
ואם זה לא ברור - הייתה כאן ../images/Emo8.gif

ואני מוכן לשלם

horn

New member
ה295 בנוי על אותו עקרון של פלטה צפה

כמו ה125 אבל הבניה והחלקים היו באיכות יותר נמוכה.ה125 היה בזמנו הפטיפון הטוב ביותר של THORENS ואם הם החליטו להחליף את ה124 האגדי ב125,כנראה שזה אומר משהו על איכותו. כבעל LP12 וTD125 לשעבר,אף פעם לא הבנתי מה מוצאים ב-LP12 ואני חושב שה125 לא נפל ממנו ונטח לא אם מסתכלים על ההבדל במחיר.

oryw

New member
בתור עוד אדם שעשה את המעבר

מה125 המדובר לLP12 אני חייב לציין ששמתי לב להבדלים גדולים (האמת לא פייר כל כך כי כרגע יש לי זרוע ITTOK וראש MC משובח הרבה יותר) אבל לפי דעתי הLP12 עולה על הטורנס מבחינת פירוט ו"אוויר" (אותו שם תואר שהוא זהב לנו אוהבי הפטיפונים) אורי

horn

New member
הLP12 מוסיף המון צבע לסאונד ונראה

לי שההבדל העקרי נובע מהזרוע והראש.

audiofreak

New member
נו באמת אורי... איך אתה יכול לבודד

את הזרוע והמחט ולהגיע למסקנה הזו? הרי ידוע שlinn התבססו על ה124 , ורבים טוענים שlinn זה בלוף אחד גדול, פשוט שיווק טוב של מוצר המתומחר אסטרונומי... כמו הkarik numerik בשנת 1993... ( 6500 דולר?? )

mmhifi

New member
No

Linn is not blof but isn´t very easy in setup. AR turntable was basis for Linn design and not Thorens. I have exellent results with Sondek but true-it wasn´t easy to achieve

למעלה