מכירים thorence 295? חוו"ד

mmhifi

New member
Another Another NO

I am sorry but it was AR not Thorens. Below I posted link to Linn FAQ. Please read HISTORY OF LP12 chapter there

yairf

New member
Yet another no

Linn שיפרו את התכנון של Ariston שגם היה מבוסס על מתלה צף.

oryw

New member
בזמנו שמעתי לין עם זרוע

BASIK וראש K9 מול הטורנס של מתן (כשהוא היה בבעלותי) והלין נשמע יותר טוב בצורה חד משמעית מהטורנס - השידרוג לITTOK / VALHALLA ולראש היותר טוב רק הוסיפו... anyway - זה רק זמני שאני חוזר אני בגלל מחליף לrockford לחדר שלי וforsell לסלון
אורי

oryw

New member
גלעד - ה295 הוא מכשיר מסדרה

אחרת חלוטין - הסדרה החדשה יחסית שלהם - חדש במקרה של THORENS זה בהחלט לא סימן לאיכות גבוהה יותר- סדרת ב200 /300 וכו´ נשמעת לדעתי פחות טוב מסדרת ה160/166 ובטח ובטח 125MK2 כמו של מתן עם זרוע LINN שעולה עשרות מונים על הזרוע של THORENS - אני הרכבתי אותה על המכשיר הסחציפי הזה אז יצא לי לבדוק
- מה גם שיש עליו ראש בהחלט מוצלח מאוד ויקר GRADO SILVER קנייה מצויינת גם ליותר מ1.5K לדעתי.. אורי

oryw

New member
אני מבקש להתייחס למכשיר הזה

בכבוד הראוי - יש לי עדיין הרבה סינטמנטים אליו - למכירו וגם עד 2K הוא קנייה מעולה... למרות שאני מנסה להזכר מי הפראיחר שלקח אותו ממני..
אורי

gilads

New member
אורי אתה עוד כאן?

במהלך שיטוטי בebay אני נתקל בעשרות דגמים של סונדקים..(ונילות, וולוות, נירוונות, והשד יודע מה). רוצה לתת סקירה כללית?

oryw

New member
שלום גלעד.......

לגבי הLINN AXIS אני חושב שהטורנס המדובר עולה עליו ללא העייה מיוחדת - האקסיס נשמע כמו LP12 חנוק...(אולי זה העיניין שהמתלה לא צף - יבוא יאיר וינזוף בי בקרוב) לגבי LP12 על קצה המזלג - אריה תקן אותי אם אני טועה... LINGO/VALHAALA/BASIC ספקי כח TRAMPOLIN - לוח בסיס משופר שלפי לין מבטל את הצורך במעמד טוב (אם תשאל אותי די שטוטי) זרועות (מהיקר לזול) EKOS/ITTOK/AKITO/BASICLVX/BASIC NIRVANA ואללה לא זוכר מה זה CIRKUS - ערכת שידרוג למתלה ותושבת המנוע דרך אגב שלי הוא LP12VALHALLA /ITTOKLLV2 מקווה שהסקירה תעזור... אורי

gilads

New member
עזרה מאוד, תודה!../images/Emo140.gif

אז אתה משחק בליגת האלופות... סחתיין

oryw

New member
עשה לי כבוד הLP12 - מה

שסטיראופייל כתבו זה כמו לנצח 3:0 את מנצ´סטר יונייטד בעולפ הפטיפונים...
דרך אגב - אני בארץ עד יום שבת... לילה טוב אורי

yairf

New member
אין לי סיבה לנזוף בך, זה די נכון

ה-Axis (שאגב אינו למכירה בסופו של דבר) מתון בהרבה מה-LP12 וזה די צפוי בהתחשב במחירו והמיצוב שלו, בדיוק כמו שה-Tablette יותר מתון מה-Response 1 וכמו שה-Linn Mimik יותר מתון מה-CD12. אני מצטער לשמוע שאתה עוזב לפני שהספקנו להפגש, יש סיכוי שאגיע לחיפה ביום שישי אבל אתה בטח תהיה לחוץ בטירוף. בכל מקרה שתהיה לך יופי של נסיעה! יאיר

oryw

New member
אהלן יאיר - אם אתה כאן ביום שישי

אנחנו צריכים לארגן איזה מפגש באמת - מזמן לא התראנו.... אני לא מאמין שתהיה בעייה - אין שום סיבה בעולם שאני אהיה לחוץ נהפוכו -
אורי

למעלה